نماز جمعه می‌تواند ما را به همه آرزوهایمان برساند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۴۴۶
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱
۱۱۶۹
توییتر از امروز به‌صورت محدود پذیرای درخواست‌های کاربران برای آزمایش قابلیت Super Follows و Ticketed Spaces خواهد بود. آزمایش قابلیت Super Follows به نسخه iOS محدود خواهد بود اما کاربران علاوه بر iOS، در اندروید هم می‌توانند از Ticketed Spaces استفاده کنند.

تسنیم: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نماز جمعه ظرفیت خوبی در حوزه اجتماعی و سیاسی دارد که باید بیش از گذشته مورد استفاده قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام جواد حاج‌ علی‌اکبری صبح امروز در همایش ائمه جمعه استان فارس اظهار داشت: باید به گونه‌ای برخورد شود تا نماز جمعه بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نماز جمعه نعمت است که باید سپاسگزار این نعمت باشیم، گفت: نماز جمعه ظرفیت خوبی در حوزه اجتماعی و سیاسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با بیان اینکه استان فارس یکی از استان‌های پهناور در حوزه نماز جمعه است، افزود: در مدت اخیر تعدادی حوزه به حوزه‌های اقامه‌کننده نماز جمعه استان اضافه شده و در این استان بیشترین نماز جمعه در آن اقامه می‌شود.

وی با بیان اینکه نماز جمعه می‌تواند ما را به همه آرزوهایمان برساند ادامه داد: استان فارس یکی از استان‌های بهره‌مند از نماز جمعه است و با توجه به پهناوری آن، نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه این استان کار دشواری را طی سال‌های اخیر پیش رو داشته است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به انتخابات اخیر و انتخاب مردم بیان کرد: انتخابات به منزله بیعت مردم با ولی امر است و مردم با حضور و مشارکت خود این بیعت را تجدید کردند.

حاج‌علی‌اکبری با بیان اینکه امیدی دوباره در مردم برانگیخته شده است، عنوان کرد: با تشکیل دولت قوی و مردمی این امیدهای مردم را محقق و زنده کند.

آیت‌الله بهشتی، عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه نبوت و رسالت برای داشتن قدم صدق و سابقه خوب نزد خداوند است، گفت: برای رسیدن به دنیا و آخرت باید اهل تقوا بود و خدایی باشیم.

وی افزود: حجت‌الاسلام ملک‌مکان همیشه خود را خادم ائمه جمعه می‌دانست و از قدم و لسان صدق برخوردار بود و اکنون نیز خروجشان مصداق آیه مخرج صدق است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ملک مکان، رئیس سابق شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس نیز در این همایش گفت: جذب اعتبار در این 10 سال در‌ مرکز استان 20 میلیارد تومان بوده است که عمده صرف ساخت‌وسازها و مصلاها بوده است.

وی با بیان اینکه 16 نهاد نماز جمعه جدید در این 10 سال در استان فارس ایجاد شده است، افزود: 6 مصلا به مرحله بهره‌برداری رسیده که البته نیاز به تکمیل دارد. تکریم ائمه جمعه پیشکسوت و تشویق ائمه جمعه جوان در این 10 سال مورد توجه بوده است.

ملک‌مکان با اشاره به اقدامات انجام شده بیان کرد: اجرای طرح مواسات درون تشکیلاتی برای نخستین بار، قرار دادن بخش اختصاصی خبر به نماز جمعه؛ برگزاری همایش‌های استانی و شهرستانی و غیره از جمله اقدامات انجام شده است.

در پایان این همایش حجت‌الاسلام عادل حاجی‌پور به عنوان رئیس جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام ملک‌مکان تقدیر شد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:137
United States of America
16:59 - 1400/04/02
۴۰ سال نماز جمعه پرشور ما رو چرا به هیچ جا نرسونده!!؟؟؟ تازه بعد از ۴۰ سال حکومت فامیلی اینو میگید؟ دختر یکی رفته گلاسکو ، اونیکی پسرش سانفرانسیسکوئه، اون یکی هم برادر زنش میخواسته بره اسرائیل ... اینا نتیجه حضور در صفوف اول نماز جمعه هستش ...
Iran (Islamic Republic of)
17:00 - 1400/04/02
خدایا موندم چطور شکرت کنم بخاطر این نعمت..جاها رو عوض کن این نعمتها رو بده اروپا نعمتهای اونا رو بده ما تا به اونا ظلم نشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
چوب و هنر _فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
سفیر بار ساقدوش_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر