معروف‌ترین مشت‌های سرمربیان استقلال
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۴۵۷
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
۱۳۷۴
یکی از معروف‌ترین مشت‌های گره شده در استقلال به زمستان سال ۹۰ باز می‌گردد. همان دربی فوق‌العاده معروفی که استقلال ابتدا با دو گل جلو افتاد، ولی توفان ایمون زاید همه چیز را برای آبی‌ها خراب کرد.

خبرورزشی: فرهاد مجیدی پس از پیروزی استقلال مقابل پدیده در سالن کنفرانس حاضر شده و علیه معاون وزیر ورزش صحبت کرد . او همچنین در پایان حرف‌هایش محکم با مشت روی میز کوبید و مدعی شد هر کاری که کنند، تیم او باز هم پیروز می‌شود.

مشت سرمربی آبی‌پوشان روی میز خاطره مشت گره کردن و مشت کوبیدن توسط برخی از بزرگان استقلال را زنده کرد که بد نیست برخی از مهم‌ترین آنها را به اتفاق همدیگر مرور کنیم.

شادی ناصرخان

استقلال اسفندماه سال ۷۷ در حالی برای برگزاری مرحله یکچهارم نهایی رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا راهی امارات شد که مسابقات مذکور به صورت متمرکز و به میزبانی باشگاه العین برگزار می‌شد. با توجه به حضور میزبان و البته الهلال عربستان، رسانه‌های عربی حوزه خلیج فارس شانس چندانی را برای نماینده کشورمان قائل نبودند ولی استقلال در این مسابقات کار بزرگی انجام داد و ابتدا الهلال و پس از آن نماینده امارات را شکست داد تا راهی مرحله نیمه نهایی شود. در بازی با العین هنگامی که علیرضا اکبرپور توانست دروازه میزبان اماراتی را باز کند، ناصر حجازی فقید سرمربی وقت آبی‌پوشان در حرکتی بسیار کم‌سابقه از جای خود به آسمان پرید و مشت‌هایش را گره کرد تا قدرت استقلال را به نمایش بگذارد. در آن مقطع فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان ثابت استقلال بود.

معروف‌ترین مشت‌های سرمربیان استقلال

ماجراهای کرمان

۹ سال پس از ماجرای امارات و در اسفند سال ۸۶ دوباره داستان مشت‌های گره کرده در استقلال سروصدای زیادی راه انداخت. آبی‌پوشان با هدایت فیروز کریمی راهی کرمان شدند تا مقابل مس صف‌آرایی کنند. تیمی که امیر قلعه‌نویی پس از تجربه ناموفق همراه با تیم ملی هدایت آن را برعهده گرفته بود. مسابقه با یک گل به نفع میزبان خاتمه پیدا کرد و قلعه‌نویی در انتهای بازی به نشانه پیروزی مشت‌های خود را گره کرد. این مسئله توسط دوربین‌های تلویزیونی شکار شد و هیاهوی فوق‌العاده زیادی راه‌انداخت. تعداد فراوانی از هواداران استقلال به شدت بابت این حرکت ناراحت شدند اما در عین حال برخی هم معتقد بودند فوتبال حرفه‌ای مدت‌هاست چنین مسائلی را در داخل خود هضم کرده و نباید از سرمربی مس کرمان بابت ابراز شادمانی مقابل تیم سابق خود انتقاد کرد.

مغرور شدن مظلومی

یکی از معروف‌ترین مشت‌های گره شده در استقلال به زمستان سال ۹۰ باز می‌گردد. همان دربی فوق‌العاده معروفی که استقلال ابتدا با دو گل جلو افتاد ولی توفان ایمون زاید همه چیز را برای آبی‌ها خراب کرد. پس از به ثمر رسیدن گل دوم استقلال، پرویز مظلومی با مشت‌های گره کرده هواداران را تحریک به تشویق بیشتر می‌کرد و عده‌ای از آن رفتار به عنوان یک حرکت کاملاً مغرورانه توسط سرمربی استقلال یاد می‌کردند. بازتاب این حرکت پس از شکست استقلال در آن مسابقه بسیار زیاد شد به طوری که مظلومی بارها در مورد مشت‌های گره کرده‌اش مصاحبه کرد. البته سرمربی اسبق استقلال هرگز نگفت کارش در آن لحظه اشتباه بوده است بلکه از آن حرکت دفاع کرد.

معروف‌ترین مشت‌های سرمربیان استقلال

عصبانیت منصوریان

استقلال فصل ۹۶ - ۹۷ را در حالی با ناکامی مقابل صنعت نفت در آبادان آغاز کرد که چند روز قبل از برگزاری این مسابقه، فدراسیون فوتبال باشگاه استقلال را تهدید کرد درصورتیکه بازیکنان مورد نظر این تیم را در اختیار کادر فنی تیم امید نگذارد ، همه آنها را محروم می‌کند. استقلالی‌ها مجبور شدند با جدایی موقت این نفرات موافقت کنند و همین مسئله به شدت باعث عصبانیت علیرضا منصوریان در پایان بازی برابر صنعت نفت شد به طوری که با ناراحتی فراوان در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه روی میز کوبید و گفت: "لعنت به این میزها اگر نشستن پشت آن باعث عوض شدن آدم‌ها شود." منظور منصوریان برخی از مدیران وقت فدراسیون بود که به‌زعم او، ناعادلانه بازیکنانش را گرفته بودند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:4
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر