راهنمای آرایش برای صورت‌های گرد و تو پر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۳۰۵۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
۱۴۸۰۶۰
هر صورتی فرم و ویژگی‌های خاص خودش را دارد اما گاهی برحسب سلیقه یا حتی برای تنوع دوست داریم مدل صورت خود را کمی تغییر دهیم یا کاری کنیم که ایرادهای آن را بپوشانیم؛ این مسئله شاید برای کسانی که صورت‌هایی چاق و گرد دارند بیشتر پیش بیاید.
مجله سیب سبز: هر صورتی فرم و ویژگی‌های خاص خودش را دارد اما گاهی برحسب سلیقه یا حتی برای تنوع دوست داریم مدل صورت خود را کمی تغییر دهیم یا کاری کنیم که ایرادهای آن را بپوشانیم؛ این مسئله شاید برای کسانی که صورت‌هایی چاق و گرد دارند بیشتر پیش بیاید، درست است که آنها دوست دارند خود را لاغر کنند تا صورت‌شان هم کشیده‌تر و جذاب‌تر به نظر برسد ولی لاغری به این راحتی‌ها نیست یا حداقل به سرعت به دست نمی‌آید؛ این مطلب برای خانم‌هايي است که صورتی نسبتا چاق و گرد دارند ولی دوست دارند بدون رژیم لاغری صورت‌شان کشیده و لاغر جلوه کند. اینها روش‌هایی است که خیلی از هنرمندان و بازيگران معروف برای کشیده به نظر رسیدن صورت‌شان از آن استفاده می‌کنند.

کجای صورت را تیره کنید و کجاها را روشن؟

وقتی نوبت به آرایش می‌رسد باید بدانید که رنگ‌‌ها و سایه‌های تیره به کوچک‌تر دیده شدن و رنگ‌ها و سایه‌های روشن به بزرگ‌تر دیده شدن کمک می‌کند؛ یعنی اگر می‌خواهید قسمتی از صورت مثل بینی را کوچک نشان دهید باید از سایه تیره استفاده کنید و اگر می‌خواهید مثلا گونه‌ها را برجسته‌تر نشان دهید سراغ سایه‌ها و رنگ‌هاي روشن بروید. برای این کار شما به چند رنگ پودر یا سایه نیاز دارید؛ برای رنگ تیره می‌توانید از کرم یا پودرهای برنزه‌ای استفاده کنید که یک یا دو درجه از رنگ طبیعی پوست شما تیره‌تر هستند؛ یک کرم یا پودر درخشنده کمی روشن‌تر از رنگ پوست‌تان را هم فراموش نکنید، یادتان باشد برای ترکیب بهتر رنگ‌ها حتما از برس‌های بزرگ آرایشی استفاده کنید.

راهنمای آرایش برای صورت‌های گرد و تو پر

با مدل موها چه کنید

برای صورت‌های گرد و نسبتا تپل بهترین اندازه مو آن است که تا زیر چانه برسد. اگر صورتی گرد و چاق دارید موهای خود را  از حد چانه کوتاه‌تر نکنید، مگر اینکه بخواهید مدل پسرانه بزنید و تا گوش کوتاه کنید چراکه بلندی مو تا چانه، باعث کشیده‌تر شدن صورت می‌شود. موهای کوتاه و فر، زیاد مناسب صورت‌های گرد نیستند چون فر بودن مو باعث پهن‌تر شدن صورت می‌شود. اگر موهای فر دارید، بهترین کار این است که آنها را بلند نگه دارید اما برعکس موی صاف صورت را صاف و کشیده نشان می‌دهد. اگر هم می‌خواهید موها را خرد کوتاه کنید، لایه‌های کم‌حجم درست کنید که سر را حجیم نشان ندهد و بزرگی صورت شما بیش از اندازه جلب‌توجه نکند. یادتان باشد یکی از راه‌ها برای کمتر جلوه دادن گردی صورت این است که گردن را بیشتر نشان داد. برای این کار می‌توانید موهای‌تان را بلند کنید و انواع مدل‌ها و لایه‌ها را به آن بدهید.

چطور صورتي باريك و كشيده داشته باشيد

اگر صورت پری دارید و می‌خواهید قسمت‌هاي پر را با كمي تغيير لاغرتر و کشیده‌تر جلوه دهید باید با سایه یا کرمی که از رنگ پایه‌ پوست‌تان دو یا سه درجه تیره‌تر است به طور مورب از وسط گونه تا گوش‌ها را رنگ بزنید. حواس‌تان باشد که باید کناره‌های رنگ تیره را کمی با برس پخش کنید تا صورت مصنوعی جلوه نکند و آرایش حالت گریم پیدا کند در اين صورت كمتر کسی متوجه اين تغييرات مي‌شود. هرقدر انتهای این منطقه تیره را بالاتر ببرید و پخش‌تر کنید و روی استخوان گونه‌ را بیشتر رنگ بزنید؛ گونه‌ها حالت تیزتری پیدا می‌کنند حالا بالای منطقه‌ای را که تیره کرده‌اید یعنی کمی پایین‌تر از چشم‌ها را رنگ روشن بزنید تا این رنگ تیره خود را بهتر نشان دهد.

بینی را بدون جراحی کوچک کنید

برای اینکه بینی‌تان کوچک‌تر به نظر برسد باید با پودر تیره‌تر از پايه پوست‌تان دو طرف تیغه بینی را تا حدود يك سانتی‌متر قبل از سوراخ بینی تيره كنيد. یادتان باشد که نباید رنگ تیره را روی تیغه بزنید چون در این صورت بینی حالتی بدشکلي پیدا می‌کند. باید روی تیغه بینی را رنگ روشن بزنید تا تضاد بین رنگ تیره و روشن حالت بینی را زیباتر نشان دهد. اگر بینی‌تان بلند است بخش پاييني بيني یعنی میان دو سوراخ بینی را هم تیره کنید.

پیشانی را فراموش نکنید

یک بخش مهم دیگر از صورت شما پیشانی است که می‌تواند در لاغر به نظر رسیدن کمک فراوانی به شما بکند؛ باید خطوط گیجگاهی و نیز رویش‌گاه‌های مو را با کرم یا پودر برنزه‌کننده خودتان تیره کنید؛ با این روش زاویه میان استخوان‌ها جلوه بیشتری خواهند داشت و درنتیجه صورت لاغرتر و استخوانی‌تر به نظر خواهد رسید.

غبغب را چطور بپوشانید

اگر کمی غبغب دارید و می‌خواهید آن را بپوشانید، توصیه می‌کنیم با کرم یا پودر برنزه‌کننده خط فک را تیره کنید؛ یادتان نرود که نباید این تیرگی یک تکه‌ باشد یعنی بهتر است با برس رنگ را کمی پخش کنید تا مرز میان رنگ‌های روشن و تیره حالت محوگونه پیدا کند. با این کار دیگر قسمت پایین صورت شما چاق به نظر نخواهد رسید. هرقدر قسمت بیشتری را تیره کنید چاقی‌های بیشتری را می‌پوشانید البته حواس‌تان باشد که افراط در این کار مساوی است با صورتي كه مصنوعی و نازیبا به نظر مي‌رسد.

ابروها را گرد نکنید

انتخاب مدل ابرو هم بسیار مهم است و می‌تواند در لاغرتر به نظر رسیدن صورت شما تاثیر داشته ‌باشد؛ در واقع هدف از شکل دادن ابروها مديريت میزان گردی صورت و كمك به كشيده‌تر به نظر رسيدن آن است و این فرم به کشیده‌تر شدن صورت کمک می‌کند. تا می‌توانید قوس کمان ابرو ایجاد كنيد. از ابروهای گرد پرهیز کنید چرا که این فرم باعث گردتر شدن صورت مي‌شود.
 
راهنمای آرایش برای صورت‌های گرد و تو پر

رژ پررنگ نزنيد

یادتان باشد برای لاغرتر به نظر رسیدن نباید رژلب پررنگ داشته ‌باشید و براي بیشتر جلوه دادن آرایش باید تنها روی چشم‌ها کار کنید و برای لب‌ها تنها یک برق لب یا براق‌کننده کافی است؛ چراکه پررنگ و برجسته کردن لب ها گردی صورت را بیشتر نشان می‌دهد؛ اما چشم‌ها با آرایش تنها درشت‌تر به نظر می‌رسند و همین درشت‌تر به نظر رسیدن آنها توجهات بیشتري را به خود معطوف می‌کند و موجب می‌شود که چاقی صورت کمتر به چشم بیننده بیاید.

توجه‌ها را به مرکز صورت جلب کنید

برای کشیده جلوه دادن صورت باید بیشتر توجه‌ها را به مرکز صورت جلب کنید. بهترین کار برای به وجود آوردن این حالت این است که مرکز صورت را روشن کنید؛ یعنی با پودر یا کرم روشن خود میان ابروها، روی تیغه بینی، بالای لب و به‌خصوص چال بالای آن و مرکز چانه را رنگ روشن بزنید. این روشن‌ کردن‌ها موجب می‌شود که پهنی صورت کمتر جلوه کند و در نتیجه صورت شما لاغرتر و کشیده‌تر به نظر بیاید.

یک توصیه برای آرایش چشم

نوع کشیدن خط چشم برای کسانی که دوست دارند خط چشم داشته باشند بسیار مهم است. اگر چشم‌های چندان درشتی ندارید بهتر است خط چشم را شکسته و به سمت بالا بکشید؛ اما اگر چشم‌های درشتی دارید، می‌توانید خط چشم کشیدن را فاکتور بگیرید و تنها از ریمل استفاده کنید؛ یادتان نرود که ريمل روی مژه‌های پایینی چشم‌ها را گرد نشان می‌دهد؛ پس بهتر است خیلی در ریمل زدن به مژه‌های پایینی افراط نکنید. برای سایه هم بهتر است سراغ سایه‌های تیره از گروه دودی و خاکستری بروید؛ حتی اگر دوست دارید از رنگ‌های روشن مطابق با رنگ لباس‌تان استفاده کنید حتما در زیرساخت سایه از رنگ‌های دودی و تیره استفاده کنید و بعد روی آنها سایه‌های روشن و براق بزنید.
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1394/05/03
والا تا اونجایی که من میدونم همیشه صورت های پر و تپل قشنگ تر بوده
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1394/08/04
سلام خسته نباشی دوست عزیز، ببخشید من متوجه نشدم کرم پودر با پایه ی صورتی یعنی چی، میشه لطفا یه برند یا مارک از این کرم پودر معرفی کنید که من بتونم بخرم واقعا ممنون ميشم اگه به آدرس ایمیلم بفرستین
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1394/12/17
مگه صورت گردچشه کشیده ولاغرکنیم
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1395/05/09
سلام خیلی مطالب خوبی بود تشکر
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1395/06/29
آخه چرا صورت گرو و پر خوشگلمونو که همه آرزوشو دارن لاغر و کشیده بکنیم واللللا
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1395/07/21
خانومایی که میگن صورت گرد خوبه اون مال عهد قاجار بوده صورت گرد هیچ زاویه ای نداره و شیک و مانکنی نیست فقط چهره مظلومانه تره همین
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1395/11/15
سلام من 64 کیلوم قبلا چاق شده بودم بخاطر اینکه شبا پای کامپیوتر بودم قوز میکردم غبغب گرفتم بعد متوجه نبودم لاغر کردم حالا هر کاری میکنم پوستم شفاف و عادی نمیشه نمیدونم چیکار کنم زیر فکم کمی شل شده انگار سالخورده بنظر میرسم میرم تو خیابون همچینن نگام میکنن انگار موجودی نا اشنا دیدن یا میزنن زیر خنده کمک کنین چیکار کنم چون مشکل پرتس مفصل ران دارم بیشتراز این نمیتونم ورزش کنم اگه نمیدونین پرتس چیه توی اینترنت سرچ کنین با تشکر
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1396/01/24
صورت تپل بهتره،ربطي هم به زمان قاجار اينا نداره.صورت بايد تو پر باشه
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/02/01
زنان صورت گرد کلا خیلی کمیابند.و اینجور افراد هم چهره گرمی دارند هم دوست داشتنی ترن.صورتهای کشیده در صورتی زیبا هستن که خط استخوان گونه شون بیرون زده باشه وگرنه هیچ زیبایی ندارن.
خوش به حاله افرادی که گربه سان هستن یعنی صورت گرد و نازی دارن مثل کوشم سلطان کجا زاویه نداره؟گرد و زاویه دار و زیباتر از همه بازیگران اون فیلمه .
دعا کنید منم صورتم گرد و تپل شه.
اون مانکنی که شما میگی از فرط لاغری صورت کشیده و چروکی داره مثل دلارا در فیلم گوزل وحشتناکه وقتی از نزدیک نشونش میده اه اه
ولی کشیده و توپر باشه میشه تحمل کرد.
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1396/04/10
خانوم سارینا الکی دروغ نگو دعا کنید صورتم گرد و تپل بشه این همه که با حرص و جوش از صورت گرد دفاع کردی معلومه صورتت گرده،صورت گردم ميتونه خوب باشه ولی صورت کشیده بهترین فرمه شما اگه بهترین فرم صورت جهان یعنی امبر هردو ببینی میفهمی فرم صورت یعنی چی،کارشناسای زیبایی از ما بیشتر حالیشونه جذابیت و ابهت و زیبایی صورت کشیده رو هیچ صورتی نداره،صورت گرد مثل فطیر ميمونه دوست من صورتش تپل و گرد بود کلی خودشو بخاطرش لاغر کرد الان قشنگ شدهولی ناراحت نباشید همه چیز که زیبایی نیست اگر صورت کشیده هم نداشتید مهم اخلاق و ذاتتونه که زیبا و جذاب باشه
Iran, Islamic Republic of
04:29 - 1396/05/10
صورت گردوتپل بیبی فیس تروجذاب تره وسن روکمترنشون میده حتی درزمان پیری خانومایی که صورتشون گرده قشنگ ترازبقیه هستن ومهربون تربه نظرمیان.صورت گردکمیابه تواین دوروزمونه.منظورازصورت گرد فقط صورته افراده چاق نیست منظورداشتنه لپ توپر وچانه ی کوچیک وپیشونیه گرده. ازروی حسادت نظرندیدلطفا.امبرهردهم که گفتن زیباترینه واستاندارده زیبایی یه مسئله ی سلیقه ایه ینی هرکی زاویه ی صورتش مثه امبرهردباشه زیباست؟مادخترانی زیباتراز امبرهرد هم داریم باچهره های متفاوت
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1396/11/21
بابا بی خیااااال هرکس برای خودش یه زیبایی داره چرا دعوا میکنین تو این سایت فقط توضیح داده چه جوری آرایش کنین که جذاب باشین اگه صورت پرا فکر میمنن همین طوری جذابن چرا اومدن این صفحه رو مطالعه کنن؟صورت لاغرا شما که صورتتون پر نیست چرا اومدین طریقه گریم کردن یاد بگیرین؟؟؟ بعضیا که کلا انگار اومدن دادگاه حقشونو بگیرن ول کنین این سوسول بازیا رو به خدا به خاطر دختر خالم نبود اصلا همچین سایتی نمیومدم خدا از هر قیافه و آفریدنش یه حکمتی داشته صورت پرا جذاب ترن صورت لاغرا خوشگل ترن
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1396/12/16
صورت های پر و گرد نیازی نیست که نگران آرایششون باشن .چرا که من فکر میکنم به این افراد هرآرایشی بیاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۲
به نطر من بهترین صورت صورت گرده ماشالله به خودم که .صورتم هم خوشگله هم‌گرده
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1396/12/18
منظور صورت پر نیست دقت کنید ،منظور کسانی هستند که زیادی دیگه صورتشون چاق و گوشتی ست .
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1396/12/28
چرا بعضیا انقدر کوته فکرن.من شخصن با نظر دوستمون موافقم کسایی که صورت گردی دارن مهربون تر به نظر میان و خوشگل ترن.اونایی ک صورت کشیده دارن جذابن.اینا که دیگه بحث نداره.یه سری ها هم به قدری زیبان که دیگه ربطی به کشیده بودن یا گرد بودن صورت نداره.یعنی شما اگه کسی رو ببینید که بینی لب و چشم و ابروش خوشگل و زیبا باشه به خاطره صورت گردش یا لاغرش از بقیه زیبایی هاش فاکتور میگیرید ؟
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/03/11
ب نظر من اگه یه دختر قد بلند داشته باشه و لاغر باشه اما صورتش گرد ن چاق و ول خیلیییی خوشگله همه هم همین نظرو دارن
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/03/11
ب نظر من اگه یه دختر قد بلند داشته باشه و لاغر باشه اما صورتش گرد ن چاق و ول خیلیییی خوشگله همه هم همین نظرو دارن
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1397/04/10
دم صورت کشیده ها گرم خیلی جذابن لایک دارن
United Kingdom
15:41 - 1397/04/11
به نظرمن هر صورتی که خدا داده قشنگه گرد تپل کشیده هیچ فرقی نمیکنه مهم اصلات وسیرت زیباس نه صورت
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1397/04/14
اونایی که صورت گرد دارن هم مهربونن هم خوشگلن
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/09/13
صورت من که گرده ۱۹ سالمه هر ارایشی هم بهش میخوره والا
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/09/28
خدا رو صد هزاران بار شکر ک فقط خداست خالقمون ک اگ کسی جز خدا بود مثل امسال شماها قیافه ها دیدنی بود ...... متاسفم واس همتون
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1397/09/28
چتونه ی جوری نظر دادین انگار سر هم پدر کشتگی دارین اینم شد نظر........
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/07/21
من صورتم پره ولی اصلا دوسش ندارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 3
ادیب_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
ادیب_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالازم_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان