حمله فتح‌الله‌زاده به وزارت ورزش و روحانی!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۶۹۷
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
۳۴۸۲
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: آقای سلطانی‌فر در این مدت اندکی که به پایان کارت مانده بیا و توبه کن وگرنه هواداران سر پل صراط یقه ات را می‌گیرند.

خبرورزشی: پیرو تغییرات چندباره طی سال‌های اخیر در هیئت مدیره باشگاه استقلال با یکی از مدیران اسبق این مجموعه که در سالهای پس از انقلاب، پر افتخارترین مدیر باشگاه استقلال بوده صحبت کردیم.

علی فتح‌الله‌زاده درباره انتصاب‎های جدید در هیئت مدیره باشگاه استقلال، وضعیت بغرنج مدیریت در این مجموعه، آینده باشگاه، دولت رو به پایان حسن روحانی و انتخاب سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جدید دولت بعد حرف زد. متن این پرسش و پاسخ در ادامه می‌آید:

حمله شدیداللحن فتح‌الله‌زاده به وزارت ورزش

آقای فتح‌الله‌زاده، باز هم برای چندمین بار طی سالهای اخیر شاهد تغییر چند باره در جمع اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال بودیم. این روال تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

واقعیت این است وقتی می‌گفتند آقای وزیر می‌خواهد استقلال را نابود کند، به مخیله کسی نمی‌گنجید که واقعاً چنین باشد! که وزیر یک مملکت اینقدر سطح فکری پایین داشته باشد تا برای موفقیت تیم محبوبش، رقیب آن را تخریب کند! این شیوه یکی از سطح پایین ترین روش‎ها در بحث هواداری است که حتی در پایین‌ترین رده ، یعنی آنهایی که برای طرفداران تیم رقیب شان کری می‌خوانند هم راضی نمی‌شوند با ناجوانمردی، رفتارهایی را در قبال تیم رقیب شان انجام بدهند که منجر به تخریب آن می‌شود.

بیشتر توضیح می‌دهید؟

رفتارهایی که از سوی وزارت ورزش طی این سال‌ها در قبال باشگاه استقلال انجام شده در تاریخ ورزش کشور ما بی نظیر است. تا به حال دیده نشده و تا ابد هم دیده نخواهد شد. دلیلش هم هویداست! چطور ممکن است ظرف شش، هفت سال ۶۰، ۷۰ نفر در این باشگاه پست بگیرند و از آن برکنار شده یا خودشان کناره گیری کنند؟ این یعنی ما هیچ تخصصی در زمینه انتخاب مدیر نداریم و این قدر افراد را جابجا می‎ کنیم تا در نهایت به فرد درست برسیم! ولی من می‌گویم این راهش نیست.

چرا این مسائل از طریق دولت پیگیری نشد؟

لابد می‌گویند من خبر نداشتم! اگر این مسائل را به آقای روحانی بگویید با این که پنج سال است هوادار ما ضجه می‌زند که یک نفر به داد تیمش برسد، حتما باز هم می‌گوید من چیزی در این باره نشنیدم! این موضوع درباره آقای روحانی مسبوق به سابقه است. مثل آن روزی که صبح بیدار شده بود و فهمید بنزین گران شده! بعد پشت میکروفون رفت و گفت: من خبر نداشتم و امروز شنیدم! آخر مگر می‌شود کسی وزیر ورزش را در قبال این همه رفتارهای یکسویه سین جیم نکند؟

در این سالها این شائبه همواره مطرح بود که افرادی در بدنه دولت علاقمند به تیم پرسپولیس هستند. نمونه‌اش هم آذری جهرمی‌وزیر ارتباطات بود!

اشکالی ندارد! شما اگر دوست دارید تیم محبوبتان بالا برود مهم نیست اما حق ندارید برای بالا رفتن تیم محبوبتان تیم رقیب را تخریب کنید. چوب لای چرخش بگذارید و سنگ جلوی پایش بیندازید.

مهدی عبدیان از اعضای هیئت مدیره با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش به برخی مسائل اشاره کرده که...؟

... بله! ما باید بدانیم پشت پرده چه معاملاتی انجام می‌‎شود؟ چه پرونده‌هایی وجود دارد؟ این همه بده و بستان برای چیست؟ آیا استقلال تیمی‌است که به خاطر معاملات شخصی درباره‌اش تصمیم گیری شود؟ این مسائل باید افشا شوند. یک مسئول حق ندارد از جایگاهش سوء استفاده کند. مأخوذ به حیایی هواداران هم حدی دارد.

مددی به تازگی اعلام کرد گرفتاری‌های مالی اش به خاطر بدهی‌های قبلی بوده است. شنیدید؟

این حرف تکراری بود! این چه بهانه‌هایی است که شما به مدیران منصوب تان یاد داده‌اید که هی بیایند و بگویند ما مشغول پرداختن بدهی‌های ۱۰ سال گذشته بودیم؟ آخر مگر مدیران ۱۰ سال پیش هم مثل شما با سرمایه بیت المال چنین کارهایی کردند؟ آیا چنین نتایجی گرفتند که این را اینقدر تکرار می‌کنید؟ حرف دیگری یادتان نداده اند؟ بهانه ای بهتراز این ندارید؟ به خدا گوش هوادار از این بهانه‌ها تکراری پر است! در همین ۱۰ سال، هزار میلیارد تومان پول به باشگاه استقلال آمده ولی آقایان چند جام برای هواداران آوردند؟ ما با ۶۰ میلیارد تومان ۱۰ جام برای باشگاه استقلال آوردیم اما شما با این هزار میلیارد فقط یک جام آوردید که آن هم سهم سیدرضا افتخاری بود.

چه کسی باید به این مسائل رسیدگی کند؟

من این را از شما می‌پرسم که اصحاب رسانه! آیا در مملکت ما کسی نیست این افراد را سین جیم کند؟ از آنها جواب بخواهد؟ حساب بخواهد، کتاب بخواهد؟ قطعا هستند افرادی که این مسایل را به درستی می‌بینند. ولی چرا کسی به فکر نیست؟ این همان پشت پرده‌هایی است که عبدیان هم درباره اش گفته. مردم باید این مسایل را بدانند. من از امروز ایستاده‌ام. پای کار هستم. حتی اگر به زندان بروم. این باشگاه حاصل تلاش میلیونها انسان طی ۷۶ سال است که زحمت کشیده‌اند تا برندی به نام استقلال را بسازند آن وقت شما می‌آیید مربی را می‌زنید، پیشکسوت را می‎زنید، هوادار را می‌زنید... برای چه؟ به چه دلیل؟ مگر چه چیزی بیشتر از موفقیت تیم استقلال از سوی این‎ها خواسته شده است؟ استقلال چون زحمت کشیده و توانسته دو ستاره آسیایی بگیرد و دو بار قهرمان آسیا شود، گناه کرده؟ اینکه شما نمی‌توانید قهرمان آسیا شوید، تقصیر هوادار استقلال چیست؟ تقصیر بازیکنان استقلال چیست؟ شما به خاطر منیّت‎ها بین طرفداران دو باشگاه تفرقه انداخته اید.

چطور؟

شاهد هستیم در این چند سال اخیر کری خوانی بین هواداران سرخابی از شکل و شمایل کری خوانی‌های دهه‌های قبل به وضعیت بدی تغییر پیدا کرده است. بزرگان این دو باشگاه هرگز با هم عناد نداشتند. هرگز بین استقلالی و پرسپولیسی جنگ نبود. دو دوست استقلالی و پرسپولیسی روی یک موتور برای تماشای دربی به استادیوم می‌رفتند. شما امروز چه کرده‌اید که این همه تفرقه بین طرفداران دو تیم به وجود آمده؟ به خدا قسم باید توبه کنید. این هوادار سر پل صراط یقه تان را می‎گیرد.

در پایان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری، ابراهیم رئیسی با آرای بیش از ۱۸ میلیون نفر به این عنوان انتخاب شد. شما به عنوان یکی از مسئولان موفق پیشین در باشگاه استقلال با توجه به شرایط امروز این مجموعه طی این سالها چه تقاضایی از رئیس جمهور منتخب و رئیس دولت آینده دارید؟

اولاً جا دارد این انتخاب را به آقای رئیسی تبریک بگویم. یکی از دلایلی که مردم رویکرد مثبتی نسبت به ایشان پیدا کردند به خاطر حرف شنوی، فساد ستیزی و عدالت محوری ایشان بوده است. مردم این را در دوران ریاست رئیسی بر قوه قضاییه دیدند. دیدند که چطور به نحو مطلوبی آن را نشان داد و مقابل خلافکار و فساد ایستاد.

حالا چه توقعی از رئیس جمهور جدید می‎ رود؟

آقای رئیسی درد مردم را می‌شنود و قطعاً خودشان و اطرافیانش از مصائب و مسائلی که در این سالها بر باشگاه استقلال و هوادارانش گذشته مطلع هستند. این توقع می‌رود که آقای رئیسی با حضور بر مسند ریاست جمهوری به فریاد این هوادار رسیدگی کند.

حرف آخر؟

جالب است آقای روحانی در تازه‌ترین صحبت‌هایش گفت "چرا کسی از ما تشکر نکرده است؟" تشکر؟ کدام تشکر؟ برای کدام کارتان باید از شما تشکر کنیم؟ چه گلی به سر این مردم زدید؟ اینکه دلار ۲۰۰۰ تومانی را ۲۵ هزار تومان کردید، تشکر دارد؟ کسی می‌توانست چنین کاری را ظرف ۳، ۴ سال انجام دهد؟ اگر این اقدامات تشکر دارد، بنده شخصاً از شما تشکر می‌کنم. متشکرم قیمت دلار را به ۲۵ هزار تومان افزایش دادید.

انتشار یافته: 100
در انتظار بررسی:34
Iran (Islamic Republic of)
13:56 - 1400/04/03
حزب باد
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۱۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
زنده باد فتح اله زاده

جونمون به لبمون رسیده از دست این وزیر
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
اره فتل تا چند وقت پیش که وزیر نه پرسپولیس بود نه استقلال حالا چی شد فتلجان
Iran (Islamic Republic of)
13:57 - 1400/04/03
به جای این همه اراجیف تکراری یک کلام بگو قهرمانیای پرسپولیس مارو سوزونده دیگه داریم آتیش میگیریم :)))
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۱۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
خیلی کوته فکری
Iran (Islamic Republic of)
13:57 - 1400/04/03
دیگه این حرفها تکراری شدن .
پرسپولیس واقعا تیم بزرگی هست .
استقلالی ها فقط فقط به خودشون فکر میکنند و کسی نیست تا جلوی مدیریت غلط شان را بگیره .
هر کاری که خلاف وجدان انجام بدی مطمئن باش همیشه عقب هستی مثل ایمیل برای محروم کردن عیسی - آوردن پرچم ژاپن و کره - حاشیه سازی برای تیم پرسپولیس مثل وزیر و ... _ قراردادهای نجومی بازیکنان- بازیکنی میارید که فقط پولکی هست ( البته بگم سو تفاهم نشه . پول مهم هست ولی باید تیمت را واقعا دوست داشته باشی )
پاسخ ها
cactus
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
مشکل ما هم همینه دیگه خودتونو میزنید به اون راه چرا؟ما نمیخوایم این اقا واسه ما مدیر انتخاب کنه ما نمیخوایم تیممون زیر دست وزارت ورزش باشه..
Iran (Islamic Republic of)
13:59 - 1400/04/03
فتل دیگه نمیارن دادو بیداد نکن دستت از سفره بریده
Iran (Islamic Republic of)
14:00 - 1400/04/03
باز سروکله حاج فتل پیدا شد
Iran (Islamic Republic of)
14:01 - 1400/04/03
تاریخ همه این عجایب رو ثبت کرده و بعدها میگن چطور امکان داره تیمی که ده سال جام ندیده بوده یکدفه سوپرمن شد . همه چی از کری پسر سلطانی فر شروع شد
Iran (Islamic Republic of)
14:02 - 1400/04/03
فتح الله زاده چون میدونه این دولت و وزیر رفتنی هستند با این انتقادش میخواد جای پای احتمالی در دولت دست و پا کنه
الاستقلالیه سعودیه الکیسه وطن فروشیه
Iran (Islamic Republic of)
14:03 - 1400/04/03
فتل چی میزنی؟؟؟؟
پاسخ ها
سینا قهرمانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
به به حاج فتل هوس مدیر عاملی کرده برو کشکتو بسا تو دیگه حرف نزن
France
14:04 - 1400/04/03
دوباره حاج فتل بوی گشت به مشامش رسیده
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
تا دیروز طرفدار احمدی نژاد وسپس طرفدار روحانی وحالا طرفدار رئیسی این آفتاب پرست لحظه به لحظه رنگ عوض می کند .نمی دانم برای رئیس جمهور بعدی چه خواهد گفت الله اعلم .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
فتل فکر میکنی روی پل سراط کسی جلوی تو را بخاطر سواستفاده از مقامت و یاوه گویی هایت نمی گیرد اگر با وزیر میشود قهرمان سد چرا شما با احمدی نژاد استقلالی به جایی نرسیدید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
آخه یکی نیست به این مرتیکه بگه شصت میلیارد ده سال پیش به اندازه دو هزار میلیارد الانه
Iran (Islamic Republic of)
14:18 - 1400/04/03
آقای فتح الله زاده در مورد استقلال خیلی قبولت داشتم.ولی با این سیاه بازی ها با دولت اصلاحات از چشمم افتادی و تو هم دنبال جیبت هستی!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
14:18 - 1400/04/03
فتح الله زاده خودتوجمع کن
Iran (Islamic Republic of)
14:19 - 1400/04/03
این فتل کیسه کش دنبال منافع خودشه و میخواد دوباره برگرده استقلال ، واسه همین زیاد حرف میزنه . ببرینش تا دوباره مدیر عامل کیسه کشا شه و بخور بخور خخخخخخ دلش تنگ شده و جیبش خالی خخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
14:23 - 1400/04/03
بخاطر این ناراحته که بعنوان اعضای هیات مدیره انتخاب نشده توسط وزیر ورزش
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
بله هزار میلیارد رسید کی بردشون کی خوردشون ..مهره های نفوذی وزیر در اسقلال نابودشون کردن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
بهنام مگه گذاشتن بمونه برا رد گم کنی آوردنش .وقتی دیدن باش همآهنگ نیست بیرونش کرد و بخاطر آبرروش و استقلال چیزی نگفت چون مبترسید براش پاپوش درست کنن..مگه خوبان آبروشون سر راه دیدن که باشون دهن به دهن بشن
Iran (Islamic Republic of)
14:23 - 1400/04/03
حرف دل میلیونها هواداررازدی
Iran (Islamic Republic of)
14:24 - 1400/04/03
بس کن دیگه
تا دیروز که میخواستی حکم بگیری می گفتی پاک ترین دولت
حالا که پرت کردن بیرون شما رو شد پرسپولیسی؟
پرسپولیس هم مشکل زیاد داره وگرنه برانکو و رادو نمیرفتند
دد ضمن ما به واسطه حضور مداوم در لیگ قهرمانان آسیا باید هم وضعیت مالی ما بهتر باشه
کمتر حرص بخور نترکی فتل فوتوشاپ
Iran (Islamic Republic of)
14:24 - 1400/04/03
امثال شما بازیکن سالاری رو رواج دادین لابی گریهایی که بخاطر قهرمان شدن یادت رفته حالا غلط زیادی میکنی گم شو
Iran (Islamic Republic of)
14:25 - 1400/04/03
وزارتخونه ها در دولت روحانی خیلی شخصی و سلیقه ای رفتار میکردن نمونش وزارت ورزش و یا وزیر جون ارتبا طات
Iran (Islamic Republic of)
14:26 - 1400/04/03
این آقای مثلاً دکتره نون به نرخ روز حالا که پایان دولت هست زبون بازکرده، سالهای پیش ایشان چندین فرمودند وزیر هیچ تفاوتی بین دو تیم نمیزاره ...
Iran (Islamic Republic of)
14:27 - 1400/04/03
اب که سر بالا برو فتل هم ابوعطا میخونه. بخون کیسه بخون. یکسال دیگه هم دولت جدید رو محکوم به جانبداری خواهید کرد.
Iran (Islamic Republic of)
14:28 - 1400/04/03
شیر مادرت حلالت. مرد بزرگ
Iran (Islamic Republic of)
14:31 - 1400/04/03
ماپرسپولیسی ها هم تشکر ویژه ای از شما داریم ، بابت بمب ترکاندن هایتان که ماحصل آن بدهی های سنگین وبلبشوهای کنونی ست .این حرف زرینچه را باید با طلا نوشت که گفت : فتح الله زاده با موتورگازی به استقلال آمد وبا لکسوز رفت .
Iran (Islamic Republic of)
14:32 - 1400/04/03
حالا که دولت روحانی داره تموم میشه شروع به حرافی میکنی قبلا چیزی نمیگفتی امیدبه پستی داشتی
Iran (Islamic Republic of)
14:33 - 1400/04/03
شما که تا حالا میگفتید بی عرضگی خودمان را گردن وزیر نیندازیم
Iran (Islamic Republic of)
14:35 - 1400/04/03
دکترشوالیه شصت میلیاردشمابرازمانی بودکه قرادادبازیکن 100تا۲۰۰میلیون بودنه الان که هیچ بازیکنی قراردادکمترازیک میلیاردنداره
Iran (Islamic Republic of)
14:36 - 1400/04/03
یکی دیگر از نون به نرخ روز خورهای مملکت ابراز وجود کرد...
Iran (Islamic Republic of)
14:38 - 1400/04/03
فتل ساکت گندی که تودر امر مدیریت تیم وبالا آوردن بدهی زدی هیچکی نمیتونه هنوز که هنوزه آوار بدهی شماسر تیم هوار میشه
United States of America
14:40 - 1400/04/03
این دوباره سنتی وصنعتی را با هم زد
Iran (Islamic Republic of)
14:43 - 1400/04/03
فتح الله زاده شما درجایگاهی نیستید که بخواهید به روحانی دستور بدهید ویا حرف بی ادبی بزنید همین شما وامثال شما هستید که حاشیه سازی برای تیم استقلال درست می کنید باختهای تیم وناهماهنگی را می خواهید با این کارها جبران کنید ویا اینکه از برکنار شدنتان هنوز میسوزید وعقده دارید شما بهتر است ادب ومعرفت و صحبت کردن را یاد بگیرید
Iran (Islamic Republic of)
14:44 - 1400/04/03
دمت گرم با صحبت هات...خدا کنه واقعا این دولت جدید به داد باشگاه استقلال برسه..
Iran (Islamic Republic of)
14:44 - 1400/04/03
درود بر شما که خیلی خوب چهره وزیر پرسپولیسی رابه هواداران میلیونی استقلال معرفی کرد دید
Iran (Islamic Republic of)
14:48 - 1400/04/03
دروغگو اول میگی به استقلال رسیدگی نشده بعد میگی 1000 میلیارد تومان پول داده شد
Iran (Islamic Republic of)
14:49 - 1400/04/03
واقعاازبزرگ وکوچک شون توهم زده هستن تیمشون نتیجه نمیگیره میندازن گردن وزیرووکیل وبقیه بجای بازی درست دنبال حاشیه هستن همش ادامه بدیدخوبه چندتاجام دیگه میگیریم انشالله
Iran (Islamic Republic of)
14:50 - 1400/04/03
الان که دارن میرن شوالیه فتل منتقدشده.عجیب جماعت دورویی
Iran (Islamic Republic of)
14:55 - 1400/04/03
از قدیم گفته اند که آدم دروغگو کم حافظه است یادمان نرفته یکسال پیش که همین وزیر پست مدیر عام لی استقلال را به شما سپرد چه به به و چه چهی برایش راه انداختید دوما میشود بفرمائید این هزار میلیارد تومان ناقابل را چه کسی به استقلال داد نکنه از آسمان افتاد
Iran (Islamic Republic of)
14:56 - 1400/04/03
شما هم اگه جام اوردین دهه قبل دلیلش احمدی نژاد کیسه کش بود
Iran (Islamic Republic of)
15:01 - 1400/04/03
اقای فتح اله زاده مگ نیومدی درستش کنی چنین اونچینش کنی خب چرا شانه خالی کردی الفرار شدی میموندی درستش میگردی انقد هم ب زمین زمان گیر ندید حرف هاتون پوچ ی ریال نمی ارزه
United States of America
15:02 - 1400/04/03
فتح الله زاده فکر می کند دولت بعدی او را تحویل خواهند گرفت.بی سواد فکر می کند فقط او هستش که به درد استقلال ی خورد!!!
Iran (Islamic Republic of)
15:06 - 1400/04/03
چرا خودش مدیر عامل بود همش از وزیر تعریف و تمجید میکرد شما چرا اینجوری هستین
صادق باشین
Iran (Islamic Republic of)
15:08 - 1400/04/03
فتطل معلومه خیلی میسوری سروریت پشت سرهم قهرمانی میاره، وزیر تابه حال چکار کرده برای پرس پولیس‌ هر کاری هم کرده برای کیسه بوده دست پیش بگیر نیافتی
Iran (Islamic Republic of)
15:08 - 1400/04/03
حالا که شوالیه فهمیده دولت داره عوض میشه زبون باز کرده، تا حالا کجا بودی؟
پاسخ ها
جاوید یگانه از همدان
United States of America
۱۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
همه فریبکارین از تو گرفته تا علی پروین مردم گول این مصاحبه های بودار را نخواهند خورد.
Iran (Islamic Republic of)
15:09 - 1400/04/03
لعنت بر این دولت که تیم محبوبمان را بدبخت کردن انشاالله خداوند مهربان هم در این دنیا و هم در آخرت به حسابشان رسیدگی می کند
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1400/04/03
فقط خدا امثال شمارو میشناسه دکتر تقلبی. چجوری یکی دوسال پیش وزیر و رئیس جمهور از نظرتون عالی بود. تو برنامه زنده گفته بودین. الان فقط دارین این حرفارو میزنید که تو دولت بعد یه کاره ای بشی جناب. بچه دو ساله هم اینو میدونه
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1400/04/03
آغا فتل تیرش به سنگ خورد و نتونست مدیر کیسه بشه دوباره شروع ذبه هوچیگری کرد
Iran (Islamic Republic of)
15:18 - 1400/04/03
بیست روز دیگر روحانی با وزیران میرن بعدش کی دارین باختتون را گردنش بندازین
Iran (Islamic Republic of)
15:19 - 1400/04/03
حنات دیگه رنگی نداره فتل بنگی.کسی برات تره هم خرد ننیکنه.
انتطار داشتی خودت مدیر عامل بشی که نشدی.
Iran (Islamic Republic of)
15:19 - 1400/04/03
واقعا حرف حساب وکتاب جواب ندارد حاجی زنده باشی
Iran (Islamic Republic of)
15:23 - 1400/04/03
الان باز لنگیا میان میگن فتح الله زاده به چه حقی به بهترین رییس جمهور نیم قرن اخیر حمله کرده اخه تحمل ندارن به کسی که باعث و بانی موفقیتشون شده حمله بشه
Iran (Islamic Republic of)
15:27 - 1400/04/03
فتل چرا اینقدر شلوغش،میکنی اگه عرضه داشتی خودت مگه مدیر عامل تیمت نبودی چرا استعفاه دادی
هروقت تیمت نتیجه نمی گیره همه رو درگیر میکنی پیرمرد
Iran (Islamic Republic of)
15:27 - 1400/04/03
ادم فرصت طلب وجاعل مثل اینفرد خدا نیافریده اینهمه زمین برای تینش گرفت 1متر هم بتیمش نرسید همه بنام خودش ثبت شد
Iran (Islamic Republic of)
15:29 - 1400/04/03
اگر مدیر عامل شده بودی که تعریف دولت میکردی.
تیم پرسپولیس رقیب نداره.اگر هم باشه تیم شله زرده نه شما.پس هی خودتون رو با بزرگها مقایسه نکنین
Iran (Islamic Republic of)
15:32 - 1400/04/03
درووود بر فتح الله زاده عزیز و مهدی عبدیان باغیرت,
United States of America
15:37 - 1400/04/03
یعنی خدا وکیلی این حاج فتل اصلا حالش،خوب نیست
Iran (Islamic Republic of)
15:43 - 1400/04/03
ای باز دید دولت داره عوض میشه اومد خودی نشون بده شاید بذارنش سرکار مدیرعاملش کنن خخخ
Iran (Islamic Republic of)
15:49 - 1400/04/03
حاج فتح الله شیر مادر حلالت باشه
Iran (Islamic Republic of)
16:11 - 1400/04/03
چون شما انتخاب نشدین ناراحتین
Iran (Islamic Republic of)
16:14 - 1400/04/03
آخه خودتورو هم همین دولت مدیرعامل استقلال منصوب کرد،چه کردی؟
Iran (Islamic Republic of)
16:16 - 1400/04/03
نون به نرخ روز خورها ... کیسه زباله بالا پایین نداره همشون هوچیگر هستن قرارداد 10-12 میلیاردی بستن حالا گیر کردن تو پرداختش دارن ....
Iran (Islamic Republic of)
16:28 - 1400/04/03
دولت ننگین روحانی خدا رو شکر داره میره به زباله دانی تاریخ!
Iran (Islamic Republic of)
16:29 - 1400/04/03
از آقای زاکانی که آذم پیگیری هستن میخوایم که وزیر ورزش را به استیضاح بکشونن!
Iran (Islamic Republic of)
16:31 - 1400/04/03
فتل جان عزیز با تمام احترام چطور اونوقت که شما را مدیر عامل کرد گفتی وزارت هیچ تبعیضی نمیداره بین دو باشگاه ابعد استعفا دادی چی شده حالا تغییر موضع دادی
Iran (Islamic Republic of)
16:32 - 1400/04/03
دمتگرم ناموسن حاجی دستخوش تروخدا باشگاه روبخرید راحتمون کنید بخدا
Iran (Islamic Republic of)
16:35 - 1400/04/03
...،برا ریاست کیسه دندون تیز کرده،اگر همین وزیر ببرتش تو کیسه میشه بهترین وزیر..ولی برا شادی ملت وجود کیسه و هواداراش لازمه
Iran (Islamic Republic of)
16:35 - 1400/04/03
فتل جان دوباره قاطی استفاده کردی مگه نگفتن سنتی و صنعتی را با هم نزن تا چرت و پرت نگی.
Iran (Islamic Republic of)
17:07 - 1400/04/03
اگه این دولت و سلطانی فر بد بودن چرا جنابعالی قبول کردی تو هییت مدیره استقلال باشی تو این دولت ؟
چرا وقتی تو هییت مدیره نیستین دولت و وزیر بد میشه و وقتی هستین خوبه و بهبه و چه چه میزنین براشون
Iran (Islamic Republic of)
17:09 - 1400/04/03
این شما مدیران نادان و بی عقل که هر بلایی خواستید سر تیم استقلال آوردید.چقدر دولت باید تاوان قردادهایی که با مربیان خارجی منعقد کردید را بای جبران کند.حالا کارتان به جایی رسیده که ریس جمهور مملکت رو مسخره میکنی.آقای فگل زاده.
Iran (Islamic Republic of)
17:12 - 1400/04/03
آقای فتح الله زاده.8سال پیش هم همین حرفهای که الان به آقای ریسی میزنی.به آقای روحانی میگفتی.مقصر خود شما مدیران بی سواد و بدون مشاور حرفه ای در نوشتن قردادهاست.شما باشگاه استقلال رو نابود کردید
Iran (Islamic Republic of)
17:13 - 1400/04/03
1-سوزش از جای دیگه ای است !! مدیر عامل نکردن 2- در حد قهرمانی چاپلوسی 3- وقتی اعضا باهم نمی سازند چه ربطی به وزیر و روحانی دارد ؟؟؟!!!3- تو چرا آمدی و رفتی وزیر ترا کنار گذاشت یا به امید مدیر عاملی آمدی و ..
Iran (Islamic Republic of)
17:23 - 1400/04/03
حزب باد علی پروین که هر دوره میره دست بوس یه نفر
Iran (Islamic Republic of)
17:23 - 1400/04/03
ای فتل ای کاش اکنون تو بودی مدیر تا خودت بیرون کنی از تیم از صغیر از کبیر ما طرفداران مردیم از بس تیم رقیب جام گرفت سالها در انتظاریم کاش این استقلال یک بچه جام میگرفت
Iran (Islamic Republic of)
17:24 - 1400/04/03
آقای فتح الله زاده زمان سیاه بازی تمام شده آقای رئیسی به شما پست و مقام نمی‌دهد مرگبر حزب باد
Iran (Islamic Republic of)
17:34 - 1400/04/03
تو هم بیا از آب گل آلود ماهی بگیر کیسه کش و منطق مثل دو خط موازی هستند که هیچوقت به هم نمی رسند
Iran (Islamic Republic of)
17:34 - 1400/04/03
حالا که دارهمیره همتون زبون در اوردین 8 سال توی این مملکت عمرارو به فنا برد هیچی نگفتید حالا داره میره میگید زهی غیرت وحرف
Iran (Islamic Republic of)
17:40 - 1400/04/03
حرف حق و زده
پته وزارت لنگی رو ریخت رو آب
بیچاره لنگیای تازه به دوران رسیده
Germany
18:00 - 1400/04/03
حرفای واقعی زدی قبلا اگه پرسپولیس یااستقلال هریک نتایج بدی می گرفتن. همه دولتها زود مشکلاتشو حل میکردند زود بشرایط برمی گشت متا سفانه حالا پشت پرده چیزهایی هس سوال بزرگه چرایکی خیلی خوبه شده یکی هنوز یک.مدیرجانسوز کاربلد پیدا نکرده. ودایم.حاشیه داره
Iran (Islamic Republic of)
18:07 - 1400/04/03
من موندم چرا لنگیا اخبار سرورشون رو دنبال میکنن و نظر میدن دورانتون کم کم داره تموم میشه ببینم بعدش حرفی دارن بزنن
Iran (Islamic Republic of)
18:11 - 1400/04/03
با این کار تو هیأت مدیره این مديرعامل دست نشانده بابا مسعود رو تقویت کردن. هواداران باید یه کاری بکنن.
Iran (Islamic Republic of)
18:23 - 1400/04/03
تیم پیروزی تیم وزرای روحانی
Iran (Islamic Republic of)
18:38 - 1400/04/03
مملکت بی صاحب همینه دیگه
اگر این اتفاق ها برای هر تیمی بیافته اصلا درست نیست.
سلطانی فر و علینژاد روزی این مردم حسابی از خجالت شما در میان
Iran (Islamic Republic of)
18:50 - 1400/04/03
درود بر حاج فتح الله زاده
Iran (Islamic Republic of)
18:53 - 1400/04/03
دولت عوض شد سر و کله این آدم فرصت طلب پیدا شد
Iran (Islamic Republic of)
18:53 - 1400/04/03
لنگیا بابا مسعودشون داره میره
Iran (Islamic Republic of)
19:59 - 1400/04/03
چرا پیشکسوتان پرسپولیس بعنوان ورزشکار کشوری اصلا به شرایط باشگاه استقلال ایران هیچ اشاره ای یا اعتراضی نمی کنن!در شرایطی که بارها استقلالیا سر دایی و علی کریمی در اومدن اونا رو حمایت کردن یا پیشکسوتای استقلال همیشه در بزنگاه از هر دو تیم پایتخت حمایت کردن من نشنیدم یکی شون مصاحبه کنه و اعتراضی به رسم جوانمردی از شرایط استقلال داشته باشه شاید مسئولین قرمز حداقل به حرف اونا توجه کنن
Iran (Islamic Republic of)
20:05 - 1400/04/03
اقا تورابه خدا یه جایی تواستقلال به این بنده خدا بدین خودشو کشت حتی حاضره بره زندان ولی راش بدن تو باشگاه بیچاره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر