رشته «تکبال» به طور رسمی وارد ایران شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۹۶۷
۰۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
۹۵۶
مراسم افتتاحیه رشته ورزشی تکبال در ایران با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

مهر: مراسم افتتاحیه رشته ورزشی تکبال در ایران با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی تکبال، مراسم افتتاحیه رشته ورزشی تکبال در ایران روز گذشته با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد تا این رشته رسماً وارد ایران شود.

در این مراسم «لیلا هورماس» نماینده فدراسیون جهانی تکبال با اظهار خوشحالی از اولین حضورش در ایران گفت: تکبال اولین بار از کشور کوچک مجارستان آغاز به کار کرد و اکنون در بیش از ١٢٠ کشور تحت عنوان انجمن، کمیته و فدراسیون مشغول فعالیت است.

رشته «تکبال» به طور رسمی وارد ایران شد

نماینده انجمن جهانی تکبال ادامه داد: ویدیویی که از موفقیت‌های ورزشکاران ایران مشاهده کردم من را تحت تاثیر قرار داد و بسیار خوشحالم که در جمع علاقمندان به توسعه ورزش هستم.

وی با اشاره به پتانسیل ورزشکاران ایرانی یادآور شد: باور دارم زمانی که تکبال جزو رشته‌های المپیک شود ورزشکاران ایران با مدال المپیک به کشورشان بازخواهند گشت.

مهین فرهادی زاد :۱۲۰ هزار مربی زن، ورزش بانوان را هدایت می‌کند

مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در مراسم آغاز به کار رسمی انجمن تکبال ضمن تشکر از تمامی کسانی که زمینه فعالیت رشته‌های مختلف را فراهم کردند اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا بستر حضور جوانان در رشته‌های مختلف ورزشی فراهم شده تا شادی و نشاط در جامعه بیش از پیش تسری یابد.

فرهادی زاد مشارکت و حضور بانوان در ورزش کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: بانوان جمهوری اسلامی در ١٣٠ رشته ورزشی به صورت فعال و در ١٢٠ رشته ورزشی به صورت نیمه فعال، در ۴٩ فدراسیون مشغول هستند.

وی ادامه داد: ما نزدیک به ١٢٠ هزار مربی در رشته‌های مختلف داریم که هدایت تمامی تیم‌های ورزشی بانوان را بانوان برعهده دارند و همچنین قریب به ١٠٠ هزار داور زن در کشور وجود دارد.

معاون ورزش بانوان تصریح کرد: ایران از نقطه نظر شاخص‌هایی که IOC بر آن تاکید دارد در عدالت جنسیتی جایگاه خوبی دارد زیرا در کشور ما ورزش زنان به دست زنان اداره می‌شود و ٧۵٠ رییس هیات ورزشی زن در شهرستان‌های کشور مسئولیت فعالیت ورزش زنان و مردان را برعهده دارند.

او میزبانی ایران از چهارمین دوره مسابقات بانوان کشورهای اسلامی را خاطر نشان کرد و گفت: حدود ۴ هزار ورزشکار را در این مسابقات در ایران میزبانی کردیم که نشان می‌دهد زنان می‌توانند ورزش را مدیریت کنند.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: با پیگیری‌هایی که در این مدت مسئول انجمن تکبال و مسئولان فدراسیون انجمن‌های ورزشی داشتند مسلماً این رشته جذاب، مهیج و کاربردی می‌تواند مردان و زنان ما را به خود جذب و جوانان را مشغول و مهارت‌های آن‌ها را تقویت کند.

رشته «تکبال» به طور رسمی وارد ایران شد

در مراسم آغاز به کار تکبال دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه همگانی، تقی زاده معاون حقوقی مجلس و امور استان‌ها، قاسمی مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران، کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی، خسروی مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی، اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولان، ناطق نوری دبیر فدراسیون انجمن‌های ورزشی، ارشدی نایب رییس فدراسیون نجات غریق، حمید سجادی معاون اسبق سازمان تربیت بدنی و قهرمان اسبق دوومیدانی، لیلا هوراس نماینده فدراسیون جهانی تکبال و سفیر مجارستان در ایران حضور داشتند.

سفیر مجارستان در ایران: خوشحالم که تکبال در ایران راه اندازی شد

«زولتان وارگا هاژونیس» سفیر مجارستان در ایران با اظهار خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: این اتفاق لحظه مهمی در روابط دو کشور است وی افزود: ورزش همواره زمینه‌ای برای همکاری بین دو کشور بوده است و ویدیویی که از موفقیت‌های ورزشکاران ایران در کشورهای مختلف نشان داده شد، موفقیت ورزشکاران کشورم و همچنین ورزش‌هایی که هر دو کشور در آن قدرتمند هستند مثل وزنه برداری، کشتی و حتی واترپلو را به یاد من آورد.

زولتان وارگا هاژونیس اهمیت روابط دو کشور را خاطر نشان کرد و افزود: مطمئناً به زودی همکاری مشترک ورزشی بین دو کشور ایران و مجارستان رخ خواهد داد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر