میزان «شعف» در مغز کاربران برای طراحی ویندوز ۱۱
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۱۴۸۳
۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
۸۵۶
پانوس پنی، مدیر ارشد محصول ویندوز در شرکت مایکروسافت، به ایندیپندنت گفت که این شرکت برای ثبت «شعف» آدم‌ها از استفاده از ویندوز ۱۱، اقدام به سنجش (فعالیت الکتریکی) مغز برخی از کاربران کرده است.

ایندیپندنت فارسی: پانوس پنی، مدیر ارشد محصول ویندوز در شرکت مایکروسافت، به ایندیپندنت گفت که این شرکت برای ثبت «شعف» آدم‌ها از استفاده از ویندوز ۱۱، اقدام به سنجش (فعالیت الکتریکی) مغز برخی از کاربران کرده است.

میزان «شعف» در مغز کاربران برای طراحی ویندوز ۱۱

مایکروسافت این هفته سیستم عامل جدید خود را پخش کرد. نسخه جدید این سیستم عامل داری صفحه نمایش و منوی استارت جدیدی است و در کنار ویژگی‌های دیگر، با بازی‌های ایکس‌باکس نیز همخوانی بیشتری دارد.

آقای پنی گفت: «ما فرایند تولید محصول را آنقدر تکرار کردیم، تا در سنجش مغز کاربر بتوانیم واقعا به شعف ایشان دست یابیم. اساساً، ما احساس مردم را هنگام استفاده ویندووز اندازه می‌گیریم، و همه جزئیات محصول و سرهم شدن نهایی آن‌ها محصول این فرایند است.»

«کاری که ما می‌کنیم این است که مردم را مقابل محصولات جدید می‌نشانیم، و آن‌ها از آن استفاده می‌کنند. بعد بسیاری از ناحیه‌های مختلف [در مغز] را اندازه می‌گیریم که برفرض می‌گوید این جالب است، این عالی است، این احساس خوبی دارد، و سپس سوالاتی را از کاربر می‌پرسیم و بین آن احساس و آن فکر تناظر برقرار می‌کنیم.»

تیم «Human Factors» مایکروسافت، یا چنان که در وب‌سایت مایکروسافت شرح داده شده است، «واحد داده‌های انسانی»، مسئول اندازه‌گیری پاسخ مغز انسان به ویندوز ۱۱ بوده است. خلق دیگرمحصولات مایکروسافت، نظیر ایکس‌باکس و «هد‌سِت» واقعیت مجازی هولولنز، نیز کار این تیم بوده است.
مایکروسافت ادعا می‌کند که به «ردیاب‌های بیومکانیک دسترسی دارد که می‌توانند حرکت انسان را با جزئیات کوچکتر از یک میلی‌متر اندازه‌گیری کنند و تصاویر دقیقی با دقت زیر یک میلی‌متر اسکن کنند.» این شرکت همچنین مدعی است که فناوری«جعبه نوری به اندازه بدن انسان ... برای شبیه‌سازی فضاهای مختلف نوری» در اختیار دارد.

در مارس ۲۰۲۱، با شیوع همه‌گیری، این تیم در حال تحقیق در این باره بود که مردم چگونه کار می‌کنند. در طراحی مجدد ویندوز ۱۱، این موضوع در مرکز توجه بوده است. این موضوع در هر دو ویژگی جدید، شامل نرم‌افزار کنفرانس ویدیویی موسوم به «گروه‌ها/ تیمز» (Teams) که بخشی تفکیک‌ناپذیر از ویندوز ۱۱ است، و نیز در «اسنپ گروپز» که کاربرد آن جابه‌جا شدن سریع بین مجموعه برنامه‌ها است، مشهود است.

در یک یادداشت وبلاگی، مایکروسافت اظهار می‌دارد که «آزمایشگاه واحد داده‌های انسانی مایکروسافت به دنبال یافتن راه‌حلی برای رفع خستگی در جریان جلسات بود که در دوره جدید با ترویج کار از راه دور و کار به صورت بخشی از خانه و بخشی در محل کار، به نگرانی جدی‌تری بدل شده است.» این تیم فعالیت الکتریکی مغز  ۱۴ نفر شرکت‌کننده در جلسات را به دفعات با استفاده از تجهیزات الکتروانسفالوگرام (EEG) رصد کرده است.

ادی آدامز، مدیر ارگونومی در مرکز «واحد داده‌های انسانیة مایکروسافت، گفت: «چالش اساسی تیم ما کسب درک کافی از آن چیزی است که مردم در یک موقعیت خاص انجام می‌دهند. باید تمام آن جنبه‌های مختلف را درک کنیم تا مطمئن شویم که محصولات ما پاسخگوی این نیازها هستند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2