دوست خانوادگی، عامل قتل‌ یک خانواده در کرج
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۳۱۷۲۹
۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
۴۳۴۹
بازجویی از زن و شوهری که به اتهام دست داشتن در قتل زوجی جوان همراه دختر 5ساله‌شان در شهرک اوج کرج دستگیر شده‌اند نشان می‌دهد که مرد جوان به‌دلیل اختلافات مالی، دوستش و همسر و دختر او را به قتل رسانده است.

همشهری: بازجویی از زن و شوهری که به اتهام دست داشتن در قتل زوجی جوان همراه دختر 5ساله‌شان در شهرک اوج کرج دستگیر شده‌اند نشان می‌دهد که مرد جوان به‌دلیل اختلافات مالی، دوستش و همسر و دختر او را به قتل رسانده است.

این جنایت که یکی از هولناک‌ترین پرونده‌های جنایی امسال در استان البرز است روز 30خردادماه امسال اتفاق افتاد. زن و شوهری که همراه دختر 5ساله‌شان در طبقه اول خانه‌ای دوطبقه در شهرک اوج کرج زندگی می‌کردند چند ساعتی بود که به تماس‌های تلفنی بستگانشان پاسخ نمی‌دادند.

بستگان آنها که نگران شده بودند برای بررسی ماجرا راهی این خانه شدند. درِ خانه بسته بود و به‌نظر می‌رسید کسی آنجا نباشد. همه‌‌چیز عجیب به‌نظر می‌رسید. زوج جوان به خانواده‌شان گفته بودند که مهمان دارند اما حالا نه در را باز می‌کردند و نه به تماس‌های تلفنی جواب می‌دادند و همین موضوع نگرانی‌ها را بیشتر می‌کرد. در این شرایط بود که در خانه گشوده و در همان ورودی خانه جسد پدر خانواده مشاهده شد. شواهد نشان می‌داد چند ساعتی از مرگ مرد جوان می‌گذرد.

دقایقی از برملاشدن این جنایت می‌گذشت که با حضور کارآگاهان جنایی تحقیقات در این‌باره آغاز شد. با وجود کشف جسد مرد جوان، هیچ‌کس از سرنوشت همسر و دختر 5ساله وی خبر نداشت و معلوم نبود چه بلایی بر سر آنها آمده است. با اینکه در این خانه قتل اتفاق افتاد بود اما همه‌‌چیز مرتب بود و شواهدی مبنی بر وقوع درگیری در آنجا به چشم نمی‌خورد. همه‌‌چیز نشان می‌داد اعضای این خانواده در انتظار مهمان بودند اما کسی از هویت این مهمان خبر نداشت.

با انتقال پیکر پدر خانواده به پزشکی قانونی، تحقیقات برای یافتن همسر و دختر وی آغاز شد. از سویی کارآگاهان به‌دنبال شناسایی مهمان مرموز این خانه بودند که خبر رسید اتفاق مهمی در پرونده افتاده است. نزدیکان مقتول بعد از آنکه از محل جنایت بوی تعفن به مشام‌شان رسیده بود دوباره به جست‌وجو در داخل خانه پرداخته و در کمد دیواری و زیر رختخواب‌ها با صحنه‌ای هولناک روبه‌رو شده بودند. آنها در عین ناباوری اجساد همسر و دختر 5ساله صاحب خانه را که آنها نیز به قتل رسیده بودند پیدا کردند.

کشفی که ابعاد این جنایت را گسترده‌تر کرد و معلوم شد که همگی اعضای این خانواده 3نفری کشته شده‌اند. با اینکه ابتدا فرضیه خودکشی در پرونده مطرح شده بود اما با کشف اجساد مادر خانواده و دخترش در کمد دیواری، بر این فرضیه خط بطلان کشیده شد. دیگر کارآگاهان حتم داشتند که هر سه عضو این خانواده قربانی جنایتی شوم شده‌اند. جنایتی که به‌احتمال زیاد از سوی یک آشنا رقم خورده است.

تجسس‌های افسران آگاهی در این خصوص ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام آنها به مردی که با پدر این خانواده رابطه دوستی داشت مظنون شدند. او همان مهمان مرموز بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که روز حادثه این مرد و همسرش مهمان خانه قربانیان بوده‌اند و به‌احتمال زیاد در این جنایت دست دارند.

به همین دلیل هر دو نفر دستگیر شدند و به‌طور جداگانه تحت بازجویی‌های فنی قرار گرفتند. با اینکه مرد جوان دست داشتن در قتل دوستش و همسر و فرزند او را انکار می‌کرد اما همسرش اعتراف کرد که شوهری وی قاتل اعضای این خانواده 3نفری است. او گفت: شوهرم و دوستش مدت‌ها با هم رفت‌وآمد و شراکت کاری داشتند. اما این اواخر بر سر معامله‌ای دچار اختلاف شده بودند.

روز حادثه آنها ما را به خانه‌شان دعوت کرده بودند اما شوهرم بخاطر این اختلافات تصمیم به قتل‌شان گرفته بود و در نهایت نیز نقشه‌اش را عملی کرد و دوستش را به همراه همسر و فرزندش به قتل رساند. بعد اجساد همسر و دخترش را در کمد دیواری گذاشت و دو نفری از آنجا فرار کردیم. من در این جنایت دخالتی نداشتم و فقط در آنجا حضور داشتم.

این زن در حالی جزئیات جنایت را بازگو کرد که تحقیقات تخصصی پلیس نیز نشان می‌داد جنایت توسط همسر او رخ داده است اما متهم اصلی همچنان قتل عام اعضای خانواده دوستش را انکار می‌کند و تحقیقات از او ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:27
Iran (Islamic Republic of)
09:39 - 1400/04/07
باید همانطور که اونارو کشته ،به همان شیوه به جهنم بره...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالازم_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر