این چند سلبریتی، مشکلات سلامتی دارند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۳۱۸۱۲
۱۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۵
۱۲۳۳۴
هنرمندان این مقاله یا برای تمام عمر و یا در بخش‌های مهمی از زندگی‌شان با مشکلات مزمن سلامتی دست و پنچه نرم کرده‌اند و تسلیم شدن هرگز در میان گزینه‌هایشان جایی نداشته است.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: حتما شما هم مانند هر ایرانی دیگری از اهمیت زیاد سلامتی و داشتن بدن سالم از بزرگترهایتان شنیده‌اید و حتما پس از تجربه اولین بیماری جدی درک کرده‌اید چرا همیشه تنها آرزوی والدینتان سلامتی بوده است. البته بیماری‌های مزمن و انواع معلولیت‌ها در کنار ناخوشایندی‌ها و محدودیت‌های زیاد برای بسیاری از انسان‌ها به دلیل مضاعفی برای جنگیدن بدل می‌شود.

هنرمندان این مقاله یا برای تمام عمر و یا در بخش‌های مهمی از زندگی‌شان با مشکلات مزمن سلامتی دست و پنچه نرم کرده‌اند و تسلیم شدن هرگز در میان گزینه‌هایشان جایی نداشته است.

لیدی گاگا

چند سال پیش بود که این خواننده به شدت محبوب از درگیریش با فایبرومایالجیا (Fibromyalgia) پرده برداشت. حتما می‌پرسید فایبرومایالجیا چیست؟ یک بیماری مزمن که برای فرد مبتلا در کنار احساس درد در سرتاسر بدن، عوارضی، چون گرفتگی عضلات، مشکلات خواب، اختلال در تمرکز و احساس خستگی زیاد به همراه دارد.

سلبریتی‌هایی با مشکلات سلامتی

طبق مقاله مجله کازموپولیتن لیدی گاگا اولین بار در مستند ۲۰۱۷ نتفلیکس (Gaga: Five Foot Two) درباره درگیری با این اختلال و تاثیر منفی این موضوع روی زندگی روزانه‌اش صحبت کرده است. در آن زمان کنسرت برزیل این خواننده لغو شد و لیدی گاگا به جای سن به دلیل احساس درد بیش از حدِ تحمل، به بیمارستان مراجعه کرد.


مایکل جی فاکس

بیشتر مردم دنیا او را به نام شخصیتش در فیلم علمی تخیلی و نوستالژیک بازگشت به آینده (Back To The Future) یعنی مارتی مک‌فلای می‌شناسند و جالب است بدانید مایکل به شدت مشغول بهره بردن از شهرتش برای کار‌های انسان‌دوستانه است.

سلبریتی‌هایی با مشکلات سلامتی

این بازیگر مشهور در سال ۱۹۹۸ از ابتلایش به بیماری پارکینسون مطلع شد و از آن پس به مدافع و سخنگوی افراد درگیر با این بیماری تبدیل شده است. دو سال پس از آگاهی از بیماری، مایکل بنیاد مایکل جی فاکس را راه‌اندازی کرد که در حال حاضر بزرگترین بنیاد غیرانتفاعی حامی تحقیقات مربوط به بیماری پارکینسون در جهان است.


سلنا گومز

سلنا گومز از آن دسته از هنرمندانیست که هم برای سال‌ها در شبکه دیزنی نمادِ محبوب کودکان بوده است و هم در بزرگسالی به ستاره‌ای به شدت پرطرفدار تبدیل شده است. سلنا در سال ۲۰۱۵ از ابتلایش به بیماری لوپِس آگاه شد و در همان زمان روند درمان از طریق شیمی‌درمانی را آغاز کرد. جالب است بدانید در آن زمان بسیاری از طرفدارانش دلیل غیبت سلنا را اعتیادش به مواد مخدر می‌دانستند و در همان حال خواننده محبوب پاپ مشغول مبارزه‌ای دردناک با بیماری لوپِس بوده است.

سلبریتی‌هایی با مشکلات سلامتی

سلنا گومز به بیلبورد می‌گوید:" بله دلیل واقعی غیبت و کار نکردنم، درمان بیماریم بود و وقتی کامنت‌های طرفدارانم را می‌دیدم می‌خواستم فریاد بزنم و بگویم که مشغول درد کشیدن در شیمی‌درمانی هستم و خواهش کنم که مرا ناآگاهانه قضاوت نکنید. "
لوپس یک بیماری و اختلال در سیستم ایمنی بدن است. در این بیماری سیستم ایمنی به اشتباه به بافت‌ها و ارگان‌های بدن حمله می‌کند. سلنا گومز در سال ۲۰۱۷ برای کاهش پیشرفت بیماری مجبور به دریافت یک کلیه شد.


ارلاندو بلوم

ارلاندو بین طرفداران فیلم‌های علمی تخیلی حسابی مشهور است و نقش‌هایش در دو سری فیلم فوق‌العاده ارباب حلقه‌ها ودزدان دریایی کارائیب برای او شهرت ابدی به همراه داشته است. هرچند که ماجرای تولد فرزند مشترک او و کیتی پری توجهات رسانه‌ای زیادی برای او به همراه داشت، اما در مورد معلولیتی که از کودکی باعث آزار این هنرمند می‌شد، حرفی زده نشد. ارلاندو بلوم به دایسلکسیا (Dyslexia) مبتلاست که با نام معلولیت آموزشی هم شناخته می‌شود. کودکان مبتلا به این اختلال بخصوص در یادگیری خواندن و نوشتن دچار مشکل می‌شوند.

سلبریتی‌هایی با مشکلات سلامتی

ارلاندو بلوم به انستیتوی ذهن کودک (Child Mind Institute) درباره فایده این بیماری چنین می‌گوید:" این هدیه (دایسلکسیا) من را وادار کرد که هرچیزی را از عقب به جلو، از جلو به عقب، از درون به بیرون و خلاصه به طور کامل بیاموزم و همین تلاش مضاعف همیشگی باعث شد که هرگز شعری را فراموش نکنم و یا ترس از استیج به سراغم نیاید. "


جی‌جی حدید

همین تازگی‌ها مشخص شد که مدل سابق ویکتوریا سیکرت هم مخفیانه با مشکلات سلامتی دست و پنجه نرم می‌کرده است. جی‌جی به بیماری هاشیموتو مبتلاست ودر این سال‌ها مهمان‌های ناخوانده‌ای، چون خستگی غیرعادی، سخت شدن تمرکزو ریزش شدید مو را تحمل می‌کرده است. هاشیموتو عموما برای مبتلایان، اختلال در وزن به همراه دارد و هرچند که بیشتر آن‌ها به سمت افزایش وزن می‌روند، این موضوع برای جی‌جی برعکس بوده است.

سلبریتی‌هایی با مشکلات سلامتی

جی‌جی درباره این دوران به اِلِه می‌گوید:" سوخت و ساز بدنم در آن زمان به سرعت تغییر می‌کرد. در حال حاضر دو سال است که برای این بیماری مربوط به غده تیروئیدم دارو مصرف می‌کنم و به همین دلیل مایل به کاهش وزن برای نمایش ویکتوریا سیکرت نبودم. "


لیل وین

هرچند که لیل وین از مشهورترین رپر‌های جهان به حساب می‌آید و حتی شاید طرفدارانش او را بزرگترین رپر تاریخ بدانند، اما افراد کمی از درگیری لیل وین با بیماری صرع باخبر هستند.

سلبریتی‌هایی با مشکلات سلامتی

به این موزیسین موفق در یک زمان آنقدر حملات تشنجی دست می‌داده است که نزدیکان و خانواده‌اش قادر به تحمل آن نبودند. لیل وین با ادبیات همیشگی‌اش به ایستگاه رادیویی Power ۱۰۶ می‌گوید:" شما از هیچ بخشی از زندگی من خبر ندارید. بله من زمان زیادی را در حملات صرع و تشنج گذرانده‌ام و این اولین، دومین، سومین، چهارمین، پنجمین، ششمین و یا هفتمین تشنج من نبوده است. "


دنیل رادکلیف

انگار برای جادوگر‌ها هم مانند ما آدم‌های عادی معلولیت وجود دارد. دنیل رادکلیف که تقریبا همه دنیا او را به خاطر نقش هری پاتر در اقتباس سینمایی از مجموعه رمان خانم رولینگ می‌شناسند، تمام عمرش با دیسپراکسیا مبارزه می‌کرده است. دیسپراکسیا یک اختلال عصبی است که مانع رشد مهرت‌های حرکتی کودک می‌شود.

سلبریتی‌هایی با مشکلات سلامتی

" در آن زمان مدرسه یک جهنم تمام عیار بود چراکه من در هیچ فعالیتی بهتر از بقیه نبودم و هیچ خبری از یک استعداد فوق‌العاده نبود. " طبق صحبت دنیل رادکلیف با شبکه ABC، مدرسه تا پیش از ورود تهیه‌کننده‌های هالیوودی مانند یک جهنم ماند، اما پس از آن و انتخاب شدن دنیل، همه‌چیز خیلی زود بهتر شد.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:9
Iran (Islamic Republic of)
07:40 - 1400/04/11
بیماریهاشون هم باکلاسه
حالا ما فوقش اسهال استفراغ بگیریم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
خب برو ببین اسهال استفراغ به لاتین چی میشه اونوقت احساس باکلاس بودن بهت دست میده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
بابا تو دیگه کی هستی. دمت گرم‌ با این ذوقت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
دوست داری از این بیماریهای باکلاس!! داشته باشی؟ خدا چه صبری داره برابر بعضیها!
Iran (Islamic Republic of)
09:08 - 1400/04/11
خیلی از این بیماری هارو اکثر ماها داریم ،ولی چون تجهیزات و امکانات سلبریتی های خارجی و ثروتمند رو نداریم ب جرات میگم 95%ما ازشون خبرنداریم و تا اخر عنر باهاشون ادامه میدیم تا از یجای دیگه مشکل احساس بشه و ب درمان اون درد جدید بپردازیم. خدا همه بیماران را شفا دهد
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
بیماری لوپوس خطرناک هست چون بیماری خودایمنی هست
بدون نام
United States of America
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
الهی آمین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
احسنت آقای سیاوش گل گفتی
الان رندم از همین تهران ده نفر که اون هم کسانیکه ظاهرا سالم هستند بردارند و ازمایش مربوطه رو بگیرند لیست بیماریهاشون به مراتب رنگین تر و درام تر درمیاد
حالا اینها پولدار هستند دوا درمون میکنند مردم معمولی بیخیال میشن میرن سر زندگی و سگ دو زدن
Iran (Islamic Republic of)
09:19 - 1400/04/11
حالا چی کار کنیم وای اینا مشکل دارن
Iran (Islamic Republic of)
09:21 - 1400/04/11
این بیماری خستگی و بی حالی رو 90 درصد مردم ایران دارن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
90 درصد بیماری نق نق دارند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
:))))))))))))))))))
Iran (Islamic Republic of)
10:33 - 1400/04/11
پس در هر نفسی که فرو میرود ،شکری واحب .
پاسخ ها
غلامحسین گلزاری
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
و به شکر اندرش مزید نعمت
Iran (Islamic Republic of)
22:26 - 1400/04/11
خدایا همه ی بیماران را شفا عنایت فرما
Iran (Islamic Republic of)
08:57 - 1400/04/12
خدایا شکرت ... نه بابت بیماری اینا، بابت سلامتی همه دارندگان سلامت...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تنورستان_فوتر