روشن: خداراشکر کی‌روش سرمربی ایران نشد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۱۹۴۵
۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
۱۲۹۸
حسن روشن بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی ایران گفت: اسکوچیچ را تایید دائمی نمی‌کنم؛ اگر به شکل ناگهانی او را به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی می‌کردیم شاید می‌توانستیم دراگان را شایسته هدایت تیم ملی ندانیم، اما حالا وضعیت متفاوت است.

خبرورزشی: حسن روشن کاپیتان سابق استقلال، کوچک شدن هیئت مدیره را باعث ضربه خوردن استقلال دانسته و معتقد است فرهاد مجیدی و شاگردانش برای آن که حرف خود را به کرسی بنشانند مجبورند حریفان خود را از پیش رو بردارند. متن گفتگو با حسن روشن را در زیر بخوانید:

بالاخره ادامه همکاری اسکوچیچ با تیم ملی از سوی فدراسیون اعلام شد. نظرتان در خصوص ادامه کار مربی کروات با تیم ملی چیست؟

بسیار اتفاق خوبی است. قبلاً شنیده بودم که می‌خواهند کی‌روش را بیاورند که اگر این اتفاق رخ می‌داد بهترین تیتر برای روز نامه شما (از این فریاد بالاتر نیست) می‌توانست باشد که شکر خدا اینگونه نشد. من اسکوچیچ را تایید دائمی نمی‌کنم؛ اگر به شکل ناگهانی او را به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی می‌کردیم شاید می‌توانستیم او را شایسته هدایت تیم ملی ندانیم اما حالا وضعیت متفاوت است. در بازی‌های چند وقت اخیر اطمینان داشتیم که تیم ملی از گروه خود صعود خواهد کرد چرا که آرامش لازم در تیم حکمفرما بوده و شاید عدم برگزاری بازی‌های تدارکاتی خود انگیزه‌ای شد تا ملی‌پوشان عملکرد بهتری داشته باشند. به اعتقاد من اگر یک روانشناس در کنار تیم بود قادر بودیم عراق را با ۶ یا ۷ گل شکست دهیم. امیدوارم اسکوچیچ در ادامه راه روزهای خوبی را با تیم ملی پشت سر بگذارد.

برویم سراغ استقلال؛ آبی پوشان در چند هفته اخیر به رغم مشکلات موجود فراوان توانستند به پیروزی‌های ارزشمندی دست پیدا کنند.

خوشحالم از این اتفاق. ببینید کوچک کردن هیئت مدیره به تیم ضربه می‌زند؛ اگر هیئت‌مدیره باشگاه قوی باشد همه چیز خوب پیش می‌رود اما اگر ضعیف باشد بی شک تاثیرات آن را در عملکرد بازیکنان نیز شاهد خواهیم بود. مدیرعامل و هیئت مدیره در واقع سلول‌های دفاعی باشگاه هستند و چنانچه دچار آسیب شوند تمامی ارکان باشگاه دچار مشکل خواهند شد. در چنین شرایطی فرهاد مجیدی و شاگردانش مجبورند برای فرار از مهلکه به سیر صعودی و روند رو به رشد خود ادامه دهم تا از این طریق هواداران را در روزهای خاکستری باشگاه شاد کنند.

به کوچک شدن هیئت مدیره استقلال اشاره کردید. با رفتن اعضای قبلی هیئت مدیره، پرویز مظلومی، اصغر ملکیان و دلفانی جایگزین آنان شدند اما دلفانی با گذشت چند روز استعفا داده و رفت...

از اعضای قبلی هیئت مدیره فقط آصفی آدم حسابی بوده است و پاشیده شدن هیئت مدیره نشان از آن دارد که این افراد یکدیگر را قبول ندارند و همین باعث اختلاف سلیقه‌ها و عقب ماندگی کارها در باشگاه میشود.

مجیدی پس از پشت سر گذاشتن تیم‌های قلعه نوعی و رحمتی این بار به مصاف آلومینیوم اراک با هدایت علیرضا منصوریان می‌رود؛ نظرتان در خصوص بازی روز پنجشنبه استقلال چیست؟

به اعتقاد من این پیروزی‌ها ارتباطی به این که کدام مربی عهده دار هدایت تیم‌های مقابل است را ندارد. امروزه تیم فرهاد به یک هماهنگی لازم رسیده است و باید تمام بازی‌ها را پیروز از میدان خارج شوند تا بتوانند حرفشان را بزنند. بازیکنان و کادر فنی استقلال باید برای به کرسی نشاندن حرف شان بازی‌های پیش رو را با موفقیت پشت سر گذاشته و بهتر است در شرایط فعلی حرف از مطالبات و اینگونه مباحث نداشته باشند تا ان اشاالله با پشت سر گذاشتن چند بازی پایانی لیگ شرایط به بهترین شکل ممکن برای آبی‌پوشان تغییر وضعیت پیدا کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر