همتی: جفایی که دولت در حقم کرد، یادم نمی‌رود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۳۱۹۷۷
۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
۶۶۷۴
حتی یک نفر از دولتی‌ها به حمایت از من برنخواست، درحالیکه من چوب آن‌ها را خوردم / انتظار داشتم که بزرگان در این باره تصمیم بگیرند، اینکه فقط اطلاعیه بدهند و غیر مستقیم حرف بزنند، طوری که یک نفر شاید فکر کند از همتی حمایت کرده باشند، اینکه کاری نداشت و همه میتوانستند چنین اطلاعیه‌ای بدهند. من خودم گله‌مند نیستم، درحالیکه من تنها به صحنه آمده بودم، متاسفانه امروز فردا کردند و چانه زدند که ببینیم فردا پس فردا چه می‌شود، که درنهایت هم اتفاقی نیافتاد.

انتخاب: دکترعبدالناصر همتی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و رئیس سابق بانک مرکزی به بیان ناگفته‌هایی از رقابت‌های انتخاباتی و نامزدی اش پرداخت.

متن کامل اظهارات همتی در نشستی برای تقدیر و تشکر از اعضای ستاد انتخاباتی اش، در زیر می‌آید:

**از همه‌ی عزیزان تشکر می‌کنم، کل ورود و خروج ما به انتخابات یک ماه نشد، یعنی ۲۱ روز مانده بود به شروع رای گیری، ستاد را تازه تشکیل دادم. در این ۲۰ روز، عزیزان بزرگواری خیلی به من لطف کردند و شرمنده شان هستم.

**من سه موضوع را هرگز یادم نمی‌رود، یکی محبتی که جوانان، زنان و عزیزان دیگر در نقاط مختالف کشور به من کردند؛ بدون امکانات لازم فیزیکی و مالی، این کمپین را راه اندازی کردند و مدیون زحمات این عزیزان هستم.

**دوم، جفایی که دولت در حق من کرد که هیچوقت یادم نمی‌رود. حتی یک نفر از آن‌ها به حمایت از من برنخواستند، درحالیکه من چوب آنهارا در انتخابات خوردم، مشکلات اقتصادی‌ای که ناشی از عملکرد برخی دوستان بود و من تلاش کرده بودم بخشی از مشکلات را در بانک مرکزی رفع کنم. من در واقع قربانی عملکرد ضعیف برخی دیگر شدم، در مناظرات البته با قدرت از آن‌ها دفاع کردم، چون وظیفه خود می‌دانستم و دو سال و نیم در این دولت کار کرده بودم.

همتی: جفایی که دولت در حقم کرد، یادم نمی‌رود

وقتی رئیس قوه قضائیه هنوز هم دارد کار‌های خود را انجام می‌دهد و در مورد قوه تصمیم می‌گیرد، من را یک ماه پیش، از مسئولیتم عزل کردند، به خاطر آنکه براساس نظر آن‌ها تصمیم نگرفته بودم. هیچ وقت یادم نمی‌آید دولتی بخواهد با یک عضوش که انقدر خدمت کرده اینطور رفتار کند. یکی از بزرگان به من گفت دولت باید خیلی قدر شما را بابت اقداماتت بداندمخصوصا از زمانیکه آن نوسانات و التهابات در بازار ایجاد شده بود. البته من به خاطر کشور و خواست بزرگان و اقای رئیس جمهور، مسئولیت بانک مرکزی را پذیرفتم و به وظیفه‌ی ملی خودم عمل کردم. افتخار هم میکنم که به کشورم خدمت کنم، ولی انتظار جفا را نداشتم

**سوم، بزرگان اصلاح طلب. من در اخرین صحبت هایم در کلاب هاوس گفتم؛ من و خانواده ام به همراه مجموعه‌ای از جوانان ورود کردیم و احساس تنهایی نکردم. اما انتظار داشتم که بزرگان در این باره تصمیم بگیرند، اینکه فقط اطلاعیه بدهند و غیر مستقیم حرف بزنند، طوری که یک نفر شاید فکر کند از همتی حمایت کرده باشند، اینکه کاری نداشت و همه میتوانستند چنین اطلاعیه‌ای بدهند.

من خودم گله‌مند نیستم، درحالیکه من تنها به صحنه آمده بودم، متاسفانه امروز فردا کردند و چانه زدند که ببینیم فردا پس فردا چه می‌شود، که درنهایت هم اتفاقی نیافتاد. من گله‌ای ندارم، ولی تاریخ و کشور در آینده درمورد این موضع گیری‌ها قضاوت خواهد کرد. البته از آندسته احزاب و بزرگانی که از من حمایت کردند و من مدیون ان‌ها هستم صمیمانه تشکر می‌کنم، ولی درخصوص برخی جریانات سیاسی و بزرگان در صحنه من گفتم شرط بندی روی اسب برنده که هنر نیست.

مثلا درخصوص جناب رئیسی، همه می‌دانستند احتمالش خیلی زیاد است که رئیس جمهور شوند، طبیعی بود خیلی‌ها به ستادشان مراجعه کندو هزینه هم بکنند، ولی برخی از دوستان اصلاح طلب دلایلی برای عدم ورود عنوان کردند که من نتوانستم درک کنم

**من به عنوان مسئول بانک مرکزی، شرایط اقتصادی کشور را درک کردم. من می‌دانستم و هنوز هم معتقدم شرایط اقتصادی کشور بسیار سخت است و معتقدم اگر تدبیر جدی نشود، ممکن است دیگر برای اصلاحات اقتصادی کشور دیر شود. من در یکی از برنامه‌ها توانستم توضیح دهم، ولی در مناظره‌ها نشد برنامه ام را ارائه دهم. برخی از من انتقاد کردند که از شما انتظار بود در مناظره برنامه اقتصادی بدهی، ولی در مناظره‌ای که دارند فحش می‌دهند، چه برنامه‌ی اقتصادی‌ای می‌توانم ارائه کنم؟ چند نفر ازمامور شده بودند فقط بیایند فضا و بحث‌های من را منحرف کنند؛ بعلاوه در دو دقیقه چطور برنامه ارائه کنم؟ طبیعی است باید در آن دو دقیقه باید در پاسخ به حملات و تخریب‌ها روشنگری می‌کردم وتازه جور دولت راهم می‌کشیدم

**ببینید کشور ما شرایط خاصی دارد، در موقعیتی هستیم که با حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه مواجه هستیم، اما راحت داریم از کنارش می‌گذریم. ما هنوز به شدت تحت تحریم هستیم و نفت به طور کامل نمی‌توانیم صادر کنیم. درآمدهایش را هم نمی‌توانیم جابجا کنیم. چهار ماه از سال گذشت، انتظار داشتیم در این چهار ماه فلانقدر مبلغ درامد ارزی و ریالی داشته باشیم؛ هیچکدام اتفاق نیافتاده است. ایا می‌خواهیم تا اخر سال همینطوری برویم؟ هنوز نتوانستیم حتی مبلغ قابل توجه اوراق و سهام بفروشیم. هنوز دارند برای پرداخت هزینه جاری از بانک مرکزی تنخواه می‌گیرند.

**برای آقای رئیسی آرزوی موفقیت دارم، چون برای ما ایران مهم است، بچه‌ها و خانواده‌های ما اینجا میخواهند زندگی کنند. شرایط اقتصادی ما طوری است که در ده سال اخیر، رشد سرمایه گذرای منفی بوده است. هیچ جای دنیا اینطوری نیست. باید حداقل هشتاد درصد در یک دهه، جی دی پی و ثروت مان افزایش پیدا می‌کرد، اما نشده؛ خیلی نگرانم. نسبت به تیمی هم که ممکن است برای اقتصاد کشور بیاید، نگرانم. ما از توسعه و قطارش عقبیم، این درحالیست که کشور‌های همتای ما به شدت از ما جلو زده اند، این واقعا حق کشور ما و مردم ما نیست.

**دائم میگویند چرا کاندیدا شدی؟ مگر بقیه کی هستند؟ بعضی دوستان اصلاح طلب فکر می‌کنند ما شهروند درجه دو هستیم، و ان‌ها درجه یک. دائم می‌گفتند چرا برخی رد شده اند رد شده اند، من متاسفم در این باره، ولی دلیلی نمی‌شود بگوییم بنده کمتر از ان‌ها هستم. چرا فکر می‌کنید من درجه دوم هستم؟ من چهل سال است که مدیرارشد کشورم. حالا ما که امدیم باید به هزار نفر جواب پس می‌دادیم؟ من ایده و برنامه برای اداره کشور داشتم، چرا از من انتقاد می‌کنید؟ من که عملکرد وقدرت تصمیم گیری همه را دیده ام و همه تان رو می‌شناسم، چرا فکر میکنید کاندیداتوری فقط حق عده‌ای خاص است و بقیه چنین حقی ندارند؟ البته همه ان‌ها برای من محترمند؛ و به ان‌ها ارادت دارم

**عده‌ای که رای ندادند باعث شدند کاندید دیگر پیروز شوند. من چند بار گفتم رقیبم قهر با صندوق است و همان شد. اگر آن رقیب به صحنه می‌آمد، برنده بودم. ۱۵ میلیون نفر حداقل به دلایلی رای ندادند، اگر رای میدادند که نتیجه عوض می‌شد. طبیعی است ان‌هایی که رقیب من بودن رای سازمان یافته داشتند، چهار سال پیش هم همان رای را گرفته بودند. دائم می‌گویند همتی شکست خورد، من چرا شکست خوردم؟ آن کسانی که می‌توانستند به من رای بدهند، خب همشون رای ندادند.

**ما مسئولیت داریم. اینجوری نیست که دو ونیم میلیون رای گرفتیم و الان بگوییم خداحافظ، حتما مسائل را پیگیری میکنیم، من برای کشور و ایران دلم می‌سوزد. من ۴۰ سال به کشور خدمت کرده ام. جمهوری اسلامی این همه شهید داده است و حال ما وظیفه داریم در کنار مردم کمک کنیم. تفاوت نگاه با دولت جدید دلیل نمی‌شود ما کنار بنشینیم. ما حتما پرسشگر خواهیم بود و نقد خواهیم کرد و نظراتمان را هم بیان خواهیم کرد. از این به بعد، مطالبی که درست است را مطرح خواهم کرد، همینطور اشکالات در سیاست گذاری هارا.

**همه در کشور سهم داریم، اینطور نیست که ایران برای یک عده خاص باشد. نظر رهبری انقلاب هم همین است که باید کشور را همه باهم اداره کنیم. کشور را یک گروه خاص فقط نمیتواند اداره کند. همه در حد و سطح خودشان ایثار کرده اند.

**ما تازه ۱۸ روز قبل انتخابات، رئیس ستاد تعیین کردیم، ایشان، اما کرونا گرفت و یک هفته بیشتر حضور نداشت. حتی یک سفر استانی نتوانستیم برویم، واقعیت این است که وقتش را نداشتیم و پولش را هم نداشتیم. دوجا می‌خواستیم برویم، ولی حساب کردیم دیدیم هزینه هاش خیلی بالاست، نمی‌توانستیم از آن هزینه‌هایی که بعضی‌ها انجام می‌دهند، بکنیم.

ولی به نظر من، واقعا کار بزرگی در سه هفته انجام شد. من در مناظره هم گفتم، برخی دوستان ۸ سال و ۴ سال داشتند کار می‌کردند درحالیکه ما وقتی نداشتیم. از طرف دیگر، حجم عظیمی تخریب کردند، ولی من تحمل کردم چراکه وقتی کسی وارد عرصه می‌شود باید مشکلات را بپذیرد و مقاومت کند

**ما خارج از جمهوری اسلامی نیستیم، ما در درون جمهوری اسلامی هستیم و اصلاحات لازم را در درون نظام انجام می‌دهیم تا مردم به ارامش و رفاه برسند.. خکومت‌ها باید رفاه، آرامش و زندگی مردم را تامین کنند، ما محکم ایستادیم و نقادی میکنیم و ان شالله شرایط کشوروتعامل با دنیا بهتر شود.

**آقای رئیسی گفته اند میخواهند سرمایه اجتماعی را تقویت کنند، من این موضوع را در مناظره تاکید کردم. اگر ایشان واقعا این کار را بکند، ما از ایشان از این بابت برای افزایش مشارکت و اعتماد بین مردم وحکومت حمایت میکنیم. من به حاشیه نخواهم رفت و حضور فعال خواهم داشت

برچسب ها:
انتشار یافته: 80
در انتظار بررسی:10
Iran (Islamic Republic of)
19:52 - 1400/04/07
جفایی که شما به ملت کردی هم هیچوقت فراموش نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
19:53 - 1400/04/07
کلی رای باطله به حسابت گذاشته شد تا سرخورده نشی. برو دیگه
Turkey
20:05 - 1400/04/07
یادت نره تو چه جفایی به مردم کردی. در حد و اندازه ریاست جمهوری هم نبودی. قحط الرجال هست اما نه اینقدر.
Iran (Islamic Republic of)
20:06 - 1400/04/07
جفای توهم یادملت نمیره
Iran (Islamic Republic of)
20:11 - 1400/04/07
گرونی دلار به اسم تو هم تمام میشه خب
Iran (Islamic Republic of)
20:12 - 1400/04/07
فعلا كه دلار و طلا و خيلي از كالاهاي اساسي داره بالا ميره اونم بي سر و صدا
دلار ٣٢ هزارتومن ميشه
Iran (Islamic Republic of)
20:12 - 1400/04/07
قبل جمعه گفتیم اگر مردم رای میدادن با اختلاف اول بودی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
مردم رای دادن
ولی به رئیسی
Iran (Islamic Republic of)
20:13 - 1400/04/07
درود در حد بضاعت موفق بودید
Sweden
20:14 - 1400/04/07
سوال اساسی این هست: چرا اومدی آقای همتی؟ تو خودت میدونی هیچ چیزی را نمیتونی عوض کنی، واقعا چرا اومدی؟ اومدی بازارگرمی کنی؟ مرد حسابی آخه تو چرا فکر می کنی مردم حرفهای تو را باور کنند؟ تو چه نسبتی با درد مردم داری؟
Iran (Islamic Republic of)
20:17 - 1400/04/07
درودبر دکترهمتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
انتخابات تموم شد خخ
Iran (Islamic Republic of)
20:18 - 1400/04/07
تو یه دروغگو هستی که با وعده های ارزی در این مدت سرمایه مردم را نابود کردی
Iran (Islamic Republic of)
20:21 - 1400/04/07
اقای دکتر شماواقعیت راگفتید.شمادرجه یک هستید
انشااله ازکمک های علمی اقتصادی شمادولت ایت الله
رئیسی استفاده (بدور ازچشم نظرتنگ ها) خواهندکرد
Iran (Islamic Republic of)
20:24 - 1400/04/07
اقای دکترهمتی مرام دولت همین بوده تعجب نکنید
موفق وسلامت باشید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
واقعا ساده هستی متاسفم برات
این خودش جز دولته
Iran (Islamic Republic of)
20:25 - 1400/04/07
به گند زدی مملکتو طلبکارم هستی. برو عزیزم خدا روزیتو یه جای دیگه بده
Iran (Islamic Republic of)
20:25 - 1400/04/07
همین که قهر نمیکنید و به راه خود ادامه میدهید نقطه قوتی است که خیلیها از همینجا سقوط کردند.
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1400/04/07
ننه من غریبم بازی در نیار!
تو هم خدا رو میخواهی هم خرما رو!
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1400/04/07
جفایی هم که تو در حق این ملت کردی هم از یاد ما نمیره
بابا سنگ پای قزوین کم آورد
Iran (Islamic Republic of)
20:30 - 1400/04/07
بورس و نابود کردی الهی خدا ازت نگذره
Iran (Islamic Republic of)
20:37 - 1400/04/07
دلار هشت تومن تحویل گرفتی !!
دلار بیشت و هشت تومن تحویل دادی!!
طلبکارم هستی ؟!
Iran (Islamic Republic of)
20:42 - 1400/04/07
رییس جمهوری نشدی الان داری پته همه رو رو میکنی خیلی مرد بودی نمیزاشتی ارزش پول مردم آنقدر سقوط کنه

یا شایدم جزوشون نیستی
از ما بهترونی
Iran (Islamic Republic of)
20:42 - 1400/04/07
کاری که با پول ملی بورس کردی مردم یادشون نمیره آل برات
Iran (Islamic Republic of)
20:49 - 1400/04/07
شما برو پول چاپ کن و تورم درست کن
تذارکاتچی بیش نیستی
2 میلیون رایی!
Iran (Islamic Republic of)
20:51 - 1400/04/07
این اقا هنوز درک نکرده که نباید با طناب پوسیده این اقایون درون چاه می‌رفت
Iran (Islamic Republic of)
20:52 - 1400/04/07
دمت گرم اندازه خودت تونستی حرفهات روبزنی ونترسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
ستاد تک نفره همتی خخخ
Iran (Islamic Republic of)
20:52 - 1400/04/07
جیب ملت خالی کردی طلب کار هستی
Iran (Islamic Republic of)
21:00 - 1400/04/07
باز هم دروغ هایت را تکرار کردی......!!
Iran (Islamic Republic of)
21:07 - 1400/04/07
اگر کل اسلاح طلبان از تو حمایت می کردند رای تو بیشتر ازاین نبود چون توان به میدان آوردن جناح مخالف را نداشتی ریس جمهور شدن اقتدار میخواهد که تو نداشتی بهتره گله نکنی عزیز
Iran (Islamic Republic of)
21:20 - 1400/04/07
با سلام خدمت اقای همتی به خاطر این بیشتر رای نیاوردی چون تو مناظره هم با ترس و واهمه حرف میزدی سجاعانه حرف نزدی همون ۱۱ نفر که جورعت نکردی بگی کارت را خراب کرد
Iran (Islamic Republic of)
21:27 - 1400/04/07
چه اعتماد به نفسی داره فکر میکنه هرکی رای نداد اگه میداد به خودش رای میداد
Iran (Islamic Republic of)
21:29 - 1400/04/07
آقای همتی از ۲۲سالگی تو این مملکت پست داشتی مگر ارث طلب کاری مردم به شما رای ندادن تمام آنقدر هم جمع کردی که اله ماشاالله دست بکش از حرفها
Iran (Islamic Republic of)
21:31 - 1400/04/07
وجفایی که تو به ملت کردی هیچوقت یادمون نمیره
Iran (Islamic Republic of)
21:31 - 1400/04/07
چکار کردی دلار 12 تحول گرفتی 25 تحول دادی بعدا میدونستی رای نمیاری امدی پوششی نامزدی ریاست جمهوری شدی
Iran (Islamic Republic of)
21:38 - 1400/04/07
اگه دولت یه کارخوب انجام داده همین بوده که حمایت نکرده.
ماهم ظلمی که شماکردین دربورس یادمون نمیره.
Iran (Islamic Republic of)
21:48 - 1400/04/07
آقای همتی اگر خود را ایرانی میدانی دولت بحال ایران ومردم ایران میسوزد در حاشیه بمان
Iran (Islamic Republic of)
22:00 - 1400/04/07
ملت رو بدبخت کردین خدا ازتون نگذره
Iran (Islamic Republic of)
22:04 - 1400/04/07
وشما چقدر جفا در حق مردم کردین
Iran (Islamic Republic of)
22:08 - 1400/04/07
خخخخخخخخ خدمت کردی.....
Iran (Islamic Republic of)
22:33 - 1400/04/07
اگر حرف نزنی کسی نمیگه لالی
Iran (Islamic Republic of)
22:34 - 1400/04/07
اقای همتی ثبت نام کردن شما اشتباه بود و بعد از تایید صلاحیت ماندن شما اشتباه بزرگتر بود. برای ملت باور کردنی نبود شما بتوانی کاری انجام دهی بخصوص با جو موجود و مشکلات عظیم و از همه مهمتر مجلسی متضاد با شما .
این ها خیلی روشن بود ولی شما ندبدی
Iran (Islamic Republic of)
22:39 - 1400/04/07
اگر ازت حمایت می‌کردم همین چند رأی رو هم نمی آوردی
Iran (Islamic Republic of)
22:48 - 1400/04/07
بارو کم شو نذاشتی دلار بیادپایین
Iran (Islamic Republic of)
22:54 - 1400/04/07
خوب 40سال خدمت کردید ازهمه شما تشگر می کنیم
قانون کار30سال می باشد
امیدارم که دیکر از این همه جوان
بیکار به کاربگیرید
انقدر لیسانس دکتر بیکار داریم
Austria
22:55 - 1400/04/07
حالا چرا اینقدر خود زنی میکنی بنده خدا نه عملکرد
درستی داشتی دنه بلد بودی مناظره کنی وفقط با
آن رفیق روکشی ات بی اخلاقی کردی اگر دولت
روحانی بد بود میخواستی استعفا بدهی از تمام
حرفهایت معلوم خیلی عاشق مقام هستی وخودت
هم گفتی تو کجا وریاست جمهوری کجا
Canada
22:57 - 1400/04/07
اقای همتی لطف کنید با این هرفهای بی خودی سبب بالا رفتن دلار که خاسته شما و طرف داراتون هست نشید
Canada
22:59 - 1400/04/07
چون رای نیاوردین نمیخواد دیگه از کسری دولت الان حرفی بزنید زیرا این وضع رو خود شخص شما درست کردین
Iran (Islamic Republic of)
23:30 - 1400/04/07
تو چقدر به رئیسی حسادت میکنی
Iran (Islamic Republic of)
00:01 - 1400/04/08
خداوندبا راستین ومخلصین هست وباصابرین
Japan
00:03 - 1400/04/08
شما برایماهمچوامیرکبیر هستید
ملت شما رادوست دارند
Iran (Islamic Republic of)
00:06 - 1400/04/08
بشین بابا حال نداری .ادمی که وارد جمع بزرگان میشود باید جایگاه نشستن خود را بداند .وگرنه میشه ههمتی
Iran (Islamic Republic of)
00:13 - 1400/04/08
دلسوزی بذار برای خانواده ات ،به کشور دلسوزی نکن جنالعالی رییس بانک مرکزی بودی ازدحیثیت این بانک دفاع نکردی اونوقت برای کشور میخوای دل قلوه بشکونی،بی خود هی نگو که نگرانم نگران ایرانم
Germany
00:13 - 1400/04/08
آقای همتی با تشکر از زحمات بی دریغ شما در مدت مدیریت بانک مرکزی کار خوب گم نمیشود مردم می فهمند ولی اینکه در حق سما جفا شده این خاصیت افکار لیبرالی است که برای رسیدن به هداف خود همه چیز حتی اخلاق را هم قربانی میکند نیم نگاهی به غرب و آمریکا بکنید متوجه می شوید
Iran (Islamic Republic of)
00:33 - 1400/04/08
ستمی که در حق مردم ایران کردی فراموش نشدنیست
Iran (Islamic Republic of)
00:57 - 1400/04/08
بازیهای بورسی دلاری تو خیلی از مردم رو نابودکرد ای خوش خدمت،،،،، حقا که خدا جای حق نشسته
Iran (Islamic Republic of)
01:05 - 1400/04/08
با افتخار به همتی رای دادم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
کلی رای های باطله دادن به همتی که ضایع نشه خخخ
Iran (Islamic Republic of)
01:09 - 1400/04/08
همتی دیگر ماهی یک میایارد تمام شد
Iran (Islamic Republic of)
01:19 - 1400/04/08
دولت به تو جفا کرد..ولی تو و بقیه تان به ملت جفا کردید دیدار مالباختگان با شما به قیامت...
Iran (Islamic Republic of)
01:34 - 1400/04/08
گندی هم که تو در اقتصاد ایران زدی تاریخ فراموش نمیکنه...البته ادامه گند سیف رییس قبلی..
Iran (Islamic Republic of)
02:04 - 1400/04/08
حضرت علی ( ع ) هر کس را میخواهی بشناسی سراغ دوستانش برو .
Iran (Islamic Republic of)
02:16 - 1400/04/08
دولت روحانی علاوه بر مردم خیلی الا را بدبخت کرد از جمله اصلاح طلبها عمر مردم را فنا کرد خدا کنم که این کلیدها دیگه ساخته نشود کلید بدبختی مرد نازنین تو هست سال هشت تا آلونک با اینهمه سر و صدای گور خوابی و پشت بام خوابی تو تختواب رفته بودی فقط منتظر بر جام
Iran (Islamic Republic of)
05:30 - 1400/04/08
آقای همتی مظلو نمایی نکن
Iran (Islamic Republic of)
05:44 - 1400/04/08
در 20دقیقه سخنرانی 200 دفعه من گفته، ترا به این حرفا چی، تو نیم من هم نیستی چه رسد به یک من، من من من من
Iran (Islamic Republic of)
05:47 - 1400/04/08
شما در ذهن مردم همان هستید که روحانی بود و این را در عمل در دولت ( بی اعتنایی به خبر نگار در مورد حقوقهای نجومی یادت هست ؟)و در مناظره انتخاباتی نشان دادید.
Iran (Islamic Republic of)
07:29 - 1400/04/08
همتی امد کاندید شد چون روحانی به او گفته بود برای سیاهی لشکر بیا تا مثلا تو رغیب رییسی باشی
اخر سر که رییسی انتخاب شد 10 میلیارد تومان پاداش دریافت کن
الان دولت جفا کرده و 10 مبلیارد را نمیدهد
و همتی بسیار ناراحت است
Iran (Islamic Republic of)
07:35 - 1400/04/08
همتی توکه سیاست رابلدنیستی چطوری میخواستی یک ایران رابچرخانی
Iran (Islamic Republic of)
07:51 - 1400/04/08
آقاي همتي شما در حد معاون وزير هم نبودي با عرض معذرت با يدك كشيدن حزب اصلاحات و اون همه صحبت در مناظره ها 2 ميليون راي آوردي حتي از راي هاي باطله هم كمتر
Iran (Islamic Republic of)
08:58 - 1400/04/08
همتي : من باختم ، بد باختم ، فقط بذاريد بررررررررررررم
Iran (Islamic Republic of)
09:02 - 1400/04/08
تا ابد نفرین مردم پشت سرته. چون ارز رو چند برابر کردی و باعث تورم بی سابقه شدی.کمر مردم رو شکستی
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1400/04/08
همتی در دوران حاکمیت جنابعالی بر بانک مرکزی فقط و فقط کارکنان بانک لذت بردند مزایای خوب دریافت وامهای ارزان قیمت از محل اندوخته های مردم همش ساخت و ساز و خرید ملک -شما هیچ شانسی نداشتی این پای خودته نه عملکرد دولت
Iran (Islamic Republic of)
09:33 - 1400/04/08
نادانی واشتباه خودت را به گردن دیگران ننداز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر