در دیدار جانسون و مرکل چه گذشت؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۳۰۸۶
۱۱ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵
۱۳۶۱
صدر اعظم آلمان پیش از کناره گیری از قدرت درحالی به انگلیس سفر کرده که محدودیت‌های مسافرتی برای شهروندان دو کشوری که دارای بالاترین سطح روابط تجاری در اروپا هستند، مانع ایجاد کرده است.

ایرنا نوشت: صدر اعظم آلمان پیش از کناره گیری از قدرت درحالی به انگلیس سفر کرده که محدودیت‌های مسافرتی برای شهروندان دو کشوری که دارای بالاترین سطح روابط تجاری در اروپا هستند، مانع ایجاد کرده است.

آلمان دومین شریک بزرگ تجاری انگلیس پس از آمریکا به شمار می‌رود. روزانه بالغ بر ۷۳۰ هزار انگلیسی برای شرکت‌های آلمانی کار می‌کنند و بیش از ۲۱ هزار المانی در انگلیس تحصیل و یا مشغول به کار هستند.

این درحالیست که وزارت بهداشت آلمان به دلیل شیوع پرسرعت گونه جهش یافته دلتا از ویروس کرونا، انگلیس را در فهرست کشورهای پر خطر قرار داده و سفر اتباع این کشور به آلمان را دشوار کرده است. در واقع اتباع انگلیسی صرف نظر از اینکه دونوبت واکسن زده باشند، باید طبق ضوابط دولت آلمان به مدت ۱۴ روز در قرنطینه باشند.

به گزارش رسانه‌های انگلیسی، یا به عبارت دیگر افکار عمومی در این کشور امیدوارند که بوریس جانسون بتواند طی دیدار با مرکل درباره کاهش محدودیت‌های مسافرتی، دست کم برای افرادی که دو نوبت واکسن زده‌اند به توافق برسد.

آنگلا مرکل ساعاتی پیش وارد دفتر خارج از شهر نخست وزیر انگلیس شد و مورد استقبال بوریس جانسون قرار گرفت.این بیست و دومین سفر خارجی مرکل از سال ۲۰۰۵ بشمار می‌رود که قدرت در المان را به دست گرفت.

او پیشتر از اتحادیه اروپا خواسته بود تا برای مهار شیوع گونه دلتا، سیاست مشابهی را درقبال سفر اتباع انگلیسی به اروپا اتخاذ کند. اما برخی کشورها مانند اسپانیا معتقدند که این سیاست به صنعت گردشگری آسیب می زند.

گزارش‌ها حاکیست که آمار مبتلایان به گونه دلتا در انگلیس که از قدرت انتشار بالاتری برخوردار است، طی یک ماه گذشته چهار برابر شده است. تاکنون بالغ بر ۱۶۱ هزار و ۹۸۱ نفر در انگلیس به این گونه مبتلا شده‌اند که ۹۵ درصد آمار مبتلایان کرونایی در این کشور را تشکیل می‌دهد.

با این وجود اگر جانسون امروز بتواند مرکل را متقاعد کند که محدودیت‌ها را کاهش دهد، تابوی مسافرت آزادانه به اتحادیه اروپا برای اتباع انگلیسی که دو نوبت واکسن زده‌اند شکسته می‌شود.

دیروز (پنجشنبه) طرح گذرنامه مسافرتی کووید۱۹ در اروپا اجرایی شد. این گذرنامه بهداشتی به دو شکل کاغذی و دیجیتال در اختیار مسافران قرار می‌گیرد و حاوی یک کد QR با ویژگی‌های امنیتی پیشرفته است که نشان می‌دهد صاحب آن با یکی از محصولات دارویی مورد تایید اتحادیه اروپا واکسینه شده،‌ به تازگی از ابتلا به کووید شفا یافته و یا نتیجه تازه‌ترین آزمایش کرونای وی منفی است.

بر اساس قوانین اتحادیه اروپا، دارندگان این گواهینامه هنگام سفر بین ۲۷ کشور عضو و چهار کشور دیگر اروپایی ایسلند، نروژ، سوئیس و لیختن اشتاین که به این برنامه پیوسته‌اند دیگر نیازی به قرنطینه شدن یا انجام تست‌های متعدد و مکمل را نخواهند داشت.

کلیه کشورهای یاد شده ملزم هستند داشتن گواهینامه مسافرتی کووید را که سبب یکپارچکی مقررات بهداشتی برای مسافران ورودی می شود  از روز پنجشنبه اول ماه ژوئیه به مدت دوازده ماه اجرایی کنند. با این وجود اگر شیوع گونه دلتا از کنترل خارج شود «ترمز اضطراری» برای اجرای طرح گذرنامه مسافرتی اروپا کشیده می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو