پرسپولیس روی لبه تیغ
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
استخدام_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۳۹۷۳
۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
۱۲۰۹
تیمی که در آستانه کسب پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر فوتبال ایران است به دلیل مشکلات مالی دچار دو دستگی شده و اختلاف بین هیات مدیره و بازیکنان شرایط این تیم را بحرانی کرده است.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار حساس با فولاد خوزستان در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر با بحران داخلی که ناشی از مسائل مالی است روبرو شد.

بازیکنان پرسپولیس از عملکرد مدیران خود در پرداخت مطالبات فصل جاری راضی نیستند و در حساس‌ترین شرایط که برای تکرار قهرمانی خود باید تمرکز داشته باشند نسبت به عملکرد آن موضع گیری کردند.

باشگاه پرسپولیس در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر توانست با کادر مدیریتی جدید خود که در رأس انها سید مجید صدری حضور داشت بدهی ۵۰۰ هزار یورویی به ماریو بودیمیر بازیکن پیشین خود را پرداخت کند. مبلغ ارزی سنگینی که باعث قرض سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره این باشگاه شد تا سرخپوشان بتوانند در نقل و انتقالات زمستانی مهدی ترابی و شهریار مغانلو را جذب کنند.

سرخپوشان پایتخت که ۱۱۰ میلیارد تومان از قرارداد خود با کارگزار رسمی برند را نیز برای فصل جاری دریافت کرده بودند برای پرداخت طلب فصل جاری اعضای تیم دچار مشکل شدند.

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که برای پرداخت بدهی‌های سنگین بین‌المللی خود مجبور به گرفتن قرض ۷۵ میلیارد تومانی هم شد باز هم نتوانست از پس قراردادهای خود با بازیکنان و مربیان برآید.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای خروج از بحران مالی تیم خود خواستار فسخ زودهنگام قرارداد با کارگزار شد تا بتواند منابع مالی جدیدی را بیاورد. قراردادی که نه تنها فسخ نشد بلکه سرخ‌ها برای خروج از آن هیچ چاره‌ای ندارند و مجبور به ادامه همکاری با شرایط جدید و ارقام مالی تازه هستند.

پرسپولیس روی لبه تیغ

حالا سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از هفته‌ها اعتراض بازیکنان و مربیان این تیم به مشکلات مالی مصاحبه‌ای عجیب با سایت باشگاه انجام داد که نشان از استیصال او و هیأت مدیره در حل بحران مالی دارد.

رئیس هیأت مدیره سرخپوشان در بخشی از صحبت‌های خود عنوان کرده است: «اینکه ورودی مالی نداشته باشیم، اجازه فعالیت اقتصادی هم نباشد و از فوتبال هم درآمدی حاصل نشود، یعنی قراردادن پرسپولیس در بن بست؛ آن هم در شرایطی که این وضعیت آشکارا به سود رقبای ما تمام می‌شود».

جملاتی که چند ساعت بعد با واکنش هماهنگ و تند بازیکنان تیم در آستانه بازی حساس با فولاد خوزستان روبرو شد. آنها با انتشار استوری مشترک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به عملکرد مدیران باشگاه نیز واکنش نشان دادند.

«در روزهای سخت و پرفشار ما با قدرتی دو چندان تلاش کرده و می‌کنیم تا شما هواداران عزیز که همیشه حامی و پشتیبان ما بوده را خوشحال کنیم اما باید اقرار کرد که بر خلاف همه لحظه‌ها؛ تعهداتی که به ما داده شد عمل نشد. در همه این سال‌ها مدیران باشگاه با سبک و سیاق خود کار کردیم اما بیشتر از همیشه جفا و زور در حق بازیکنان است.

وعده‌های توخالی بیشترین چیزی بود که در همه این مدت شنیدیم. تاریخ متأسفانه برای ما تکرار شد چرا که جز وعده و وعید، چیزی نصیب ما نشد! و بیشترین فشار به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس وارد می‌شود و ما که فقط هواداران را کنار خودمان می‌بینیم دیگر نمی‌دانیم باید چه کنیم و گله خود را پیش چه کسی مطرح کنیم. منتظر آینده می‌مانیم.»

پرسپولیس روی لبه تیغ

جملاتی که نشان از عمق اختلاف بین بدنه مدیریتی و رختکن این تیم است و پرسپولیسی‌ها در مسیر کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود با اختلافات داخلی به خاطر مشکلات مالی روبرو شده‌اند.

بازیکنان پرسپولیس که در هفته‌های گذشته مصاحبه‌های جنجالی علیه مدیران عامل پیشین خود داشتند بعید نیست این بار سراغ سمیعی و صدری رفته و آنها را مورد انتقاد قرار دهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
آف دکور _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی