پرسپولیس روی لبه تیغ
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۳۹۷۳
۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
۱۱۹۴
تیمی که در آستانه کسب پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر فوتبال ایران است به دلیل مشکلات مالی دچار دو دستگی شده و اختلاف بین هیات مدیره و بازیکنان شرایط این تیم را بحرانی کرده است.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار حساس با فولاد خوزستان در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر با بحران داخلی که ناشی از مسائل مالی است روبرو شد.

بازیکنان پرسپولیس از عملکرد مدیران خود در پرداخت مطالبات فصل جاری راضی نیستند و در حساس‌ترین شرایط که برای تکرار قهرمانی خود باید تمرکز داشته باشند نسبت به عملکرد آن موضع گیری کردند.

باشگاه پرسپولیس در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر توانست با کادر مدیریتی جدید خود که در رأس انها سید مجید صدری حضور داشت بدهی ۵۰۰ هزار یورویی به ماریو بودیمیر بازیکن پیشین خود را پرداخت کند. مبلغ ارزی سنگینی که باعث قرض سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره این باشگاه شد تا سرخپوشان بتوانند در نقل و انتقالات زمستانی مهدی ترابی و شهریار مغانلو را جذب کنند.

سرخپوشان پایتخت که ۱۱۰ میلیارد تومان از قرارداد خود با کارگزار رسمی برند را نیز برای فصل جاری دریافت کرده بودند برای پرداخت طلب فصل جاری اعضای تیم دچار مشکل شدند.

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که برای پرداخت بدهی‌های سنگین بین‌المللی خود مجبور به گرفتن قرض ۷۵ میلیارد تومانی هم شد باز هم نتوانست از پس قراردادهای خود با بازیکنان و مربیان برآید.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای خروج از بحران مالی تیم خود خواستار فسخ زودهنگام قرارداد با کارگزار شد تا بتواند منابع مالی جدیدی را بیاورد. قراردادی که نه تنها فسخ نشد بلکه سرخ‌ها برای خروج از آن هیچ چاره‌ای ندارند و مجبور به ادامه همکاری با شرایط جدید و ارقام مالی تازه هستند.

پرسپولیس روی لبه تیغ

حالا سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از هفته‌ها اعتراض بازیکنان و مربیان این تیم به مشکلات مالی مصاحبه‌ای عجیب با سایت باشگاه انجام داد که نشان از استیصال او و هیأت مدیره در حل بحران مالی دارد.

رئیس هیأت مدیره سرخپوشان در بخشی از صحبت‌های خود عنوان کرده است: «اینکه ورودی مالی نداشته باشیم، اجازه فعالیت اقتصادی هم نباشد و از فوتبال هم درآمدی حاصل نشود، یعنی قراردادن پرسپولیس در بن بست؛ آن هم در شرایطی که این وضعیت آشکارا به سود رقبای ما تمام می‌شود».

جملاتی که چند ساعت بعد با واکنش هماهنگ و تند بازیکنان تیم در آستانه بازی حساس با فولاد خوزستان روبرو شد. آنها با انتشار استوری مشترک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به عملکرد مدیران باشگاه نیز واکنش نشان دادند.

«در روزهای سخت و پرفشار ما با قدرتی دو چندان تلاش کرده و می‌کنیم تا شما هواداران عزیز که همیشه حامی و پشتیبان ما بوده را خوشحال کنیم اما باید اقرار کرد که بر خلاف همه لحظه‌ها؛ تعهداتی که به ما داده شد عمل نشد. در همه این سال‌ها مدیران باشگاه با سبک و سیاق خود کار کردیم اما بیشتر از همیشه جفا و زور در حق بازیکنان است.

وعده‌های توخالی بیشترین چیزی بود که در همه این مدت شنیدیم. تاریخ متأسفانه برای ما تکرار شد چرا که جز وعده و وعید، چیزی نصیب ما نشد! و بیشترین فشار به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس وارد می‌شود و ما که فقط هواداران را کنار خودمان می‌بینیم دیگر نمی‌دانیم باید چه کنیم و گله خود را پیش چه کسی مطرح کنیم. منتظر آینده می‌مانیم.»

پرسپولیس روی لبه تیغ

جملاتی که نشان از عمق اختلاف بین بدنه مدیریتی و رختکن این تیم است و پرسپولیسی‌ها در مسیر کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود با اختلافات داخلی به خاطر مشکلات مالی روبرو شده‌اند.

بازیکنان پرسپولیس که در هفته‌های گذشته مصاحبه‌های جنجالی علیه مدیران عامل پیشین خود داشتند بعید نیست این بار سراغ سمیعی و صدری رفته و آنها را مورد انتقاد قرار دهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو