با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۳۵۸۴۰
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
۳۵۷۵
بازی های ویدیویی یک سرگرمی محبوب است که تعداد کمی از زوجین از آن استفاده می کنند. در اینجا نحوه تاثیر بازی های ویدیویی مبنی بر اینکه چگونه می تواند رابطه شما را بهبود بخشد ، نوشته شده است.

برترین‌ها: بازی های ویدیویی یک سرگرمی محبوب است که تعداد کمی از زوجین از آن استفاده می کنند. در اینجا نحوه تاثیر بازی های ویدیویی مبنی بر اینکه چگونه می تواند رابطه شما را بهبود بخشد ، نوشته شده است.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

بازی کردن بخشی از سرگرمی روزانه بسیاری از افراد می باشد. با این حال ، تعداد کمی از افراد سرگرمی خود را با نزدیکترین افراد به اشتراک می گذارند. اما انجام بازی های ویدیویی به شما کمک می کند تا با دوستان ، خانواده و حتی شخص مهم دیگر خود نزدیکتر شوید.

روابط بازی و روابط عاشقانه بندرت دست به دست هم می دهند ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانند یا نباید. عجیب نیست که زوجین سرگرمی مشترک داشته باشند ، اما با بازی کردن ، تعداد کمی از زوجین وقت و انرژی زیادی را صرف این کار می کنند.

بنابراین ، چگونه بازی های ویدیویی می توانند شما را به شریک زندگی عاشقانه خود نزدیک کنند؟

بازی های ویدیویی می تواند به تقویت روابط شما کمک کند

باور کنید یا نه ، انجام بازی های ویدیویی به صورت زن و شوهر می تواند بر رابطه شما با فرد مهم دیگر تأثیر مثبت بگذارد. داشتن همان علایق از همان ابتدا می تواند به ایجاد رابطه بهتر کمک کند ، طبق نظرسنجی getcenturylink.com ، این امر همچنین باعث بهبود روابط شما می شود.

از بین ۱۰۰۰ نفری که در این نظر سنجی شرکت کرده اند ، تقریباً ۵۲٪ از آنها گفتند که بازی تأثیر مثبت بر روابط آنها داشته است.

این آمار نباید تعجب آور باشد زیرا مزایای بسیاری از بازی های ویدیویی به صورت زن و شوهر وجود دارد. اول اینکه ، بازی های دونفره راهی عالی برای برقراری ارتباط با شریک زندگی خود و بدون نیاز به بیرون رفتن است.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

بسیاری از افراد بیشتر اوقات در خانه می مانند. و اگر شما و همسرتان یکی از آنها هستید ، داشتن یک شب بازی هنگام مکالمه تلفنی یک روش عالی برای برقراری ارتباط در حالی که از هم دور هستید ، است. همین روابط در روابط از راه دور اعمال می شود.

انجام بازی های ویدیویی با هم می تواند تاثیر زیادی در بهبود ارتباط شما داشته باشد

انجام بازی های چندنفره یا دونفره نیز راهی عالی برای بهبود ارتباطات با شریک زندگی خود است. این به این دلیل است که شما هر دو در جهت رسیدن به یک هدف مشترک کار می کنید ، و هر دو که سطح یا مأموریتی را شکست دهید پاداش دریافت خواهید کرد. به علاوه ، در بیشتر بازی ها ، شما باید با یکدیگر صحبت کرده و حرکت خود را هماهنگ کنید تا در هر بازی co-op پیشرفت کنید.

بهترین قسمت این است که بازی های ویدیویی به بهبود ارتباط شما با خانواده کمک می کنند. که پیامدهای آشکاری در مورد مزایای گسترده تری از بازی دارد ، بازی کردن به زوج ها کمک می کند که دور هم جمع شوند.

طبق مطالعه New Media & Society در مورد تأثیرات بازی های ویدیویی در خانواده ها ، افرادی که با خانواده خود بازی های ویدیویی co-op بازی می کردند از ارتباط و نزدیکی خانوادگی بهتری برخوردار بودند. اگر فکر می کنید شریک زندگی شما کمی از شما دور است ، یا در حال حاضر با هم خانواده تشکیل داده اید ، انجام بازی های ویدیویی ممکن است به خانواده شما نیز کمک کند.

البته بازی های تعاونی (co-op) تنها مواردی نیستند که مزایایی دارند. بازی های رقابتی نیز خوب هستند . در بررسی قبلی که ذکر شد ، بازی های رقابتی مانند Call of Duty و Mario Kart بازی هایی هستند که بیشترین تأثیر مثبت را بر روابط دارند.

با چه بازی هایی می توانید شروع کنید؟

اگر شما یا شریک زندگی علاقه زیادی در بازی ندارید ، ممکن است دشوار باشد که بدانید از کجا شروع کنید. خوشبختانه ، ما چند توصیه داریم.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

یک راه عالی برای شروع بازی با یکدیگر تلفن هایتان است. بسیاری از بازی ها در Android و iOS به شما امکان می دهند با یکدیگر بازی کنید. چند توصیه برای شما Quiz Crack 2 ، Words with Friends 2 و Clash Royale است.

مورد آخر بیشتر مخصوص بازیکنان مجرد است ، اما حالت ۲v2 دارد که بازی در آن به صورت زوجین سرگرم کننده است. همچنین بسیاری از بازی های سرگرم کننده محلی چند نفره برای Android و iPhone وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

اگر هر دوی شما بازیکنان رایانه شخصی هستید ، می توانید با بازی Humans Fall Flat ، Don’t Starve Together و حتی بازی فوق العاده محبوب بین ما (Among Us) شروع کنید. همچنین بازی هایی با چند نفره محلی برای رایانه نیز وجود دارد.

سرانجام ، برای گیمرهای کنسول ، ما در مورد Mario Kart و Call of Duty صحبت کردیم ، اما شما می توانید بازی های دیگری مانند Overcooked و Animal Crossing را نیز امتحان کنید. بسیاری از بازی های محلی چند نفره عالی برای بازی در کنسول ها وجود دارد .

در نهایت ، تصمیم با شماست! با شریک زندگی خود صحبت کنید و بفهمید کدام یک از بازی ها را می توانید باهم بازی کنید تا از بازی با هم لذت ببرید. بازی های مختلف را تجربه کنید تا بهترین بازی را برای خود پیدا کنید.

بازی می تواند یک شمشیر دو لبه برای رابطه شما باشد

همانطور که روانشناسان می گویند ، بیش از حد هر چیز برای شما مضر است ، بنابراین برای زوجین مهم است که به طور متوسط ​​بازی های ویدیویی را با هم انجام دهند.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

اگر کسی نمی خواهد یا نتواند آنقدرها بازی کند ، بازی زیاد می تواند به یک رابطه آسیب برساند. اگر شخص دیگری وقت زیادی را صرف انجام بازی های ویدیویی توسط خود کند ، مسئله دیگری می تواند پیش بیاید.

مهم است که گاه به گاه مسائل را تکان دهید و چیزهای مختلفی را امتحان کنید. خواه این بدان معناست که بازی های ویدیویی دیگر را امتحان کنید یا بازی را به طور کلی متوقف کنید و برای مدتی یک سرگرمی متفاوت مثل بیرون رفتن را امتحان کنید. بهترین راه برای بازی های ویدیویی برای نزدیک شدن زوجین به یکدیگر این است که آنها بهتر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و دوست داشتن یکدیگر را درک می کنند.

زوج هایی که با هم بازی می کنند ، با هم بمانند

اکنون که از مزایای و تاثیر بازی های ویدیویی در زندگی زناشویی اطلاع پیدا کردید ، وقت آن رسیده است که شما و شریک زندگی خود رابطه خود را به سطح دیگری برسانید – یعنی سطح بعدی بازی.

تا زمانی که هر دوی شما بازی هایی را که بیشترین لذت را برای بازی در کنار هم دارید انتخاب می کنید و این کار را در زمان هایی انجام می دهید که هردو می خواهید بازی کنید ، این امکان وجود دارد که در مدت کوتاهی تغییرات مثبتی در روابط خود مشاهده کنید. حتی ممکن است بیش از هر زمان دیگری به هم نزدیکتر شوید.

البته به غیر از بازی کارهای دیگری هم می توانید انجام دهید. بعضی اوقات ، دیدن بهترین فیلم های عاشقانه و ….

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:4
Iran (Islamic Republic of)
12:11 - 1400/04/21
نه کنسولشو دارم نه عشقشو نه سنشو. تک و تنها و بی پول پیر شدم رفت
پاسخ ها
بدون نام
Switzerland
۱۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۲
دلم سوخت
Iran (Islamic Republic of)
13:27 - 1400/04/21
چه عجب حمایت شد از بازی ویدیویی
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
13:58 - 1400/04/21
فیلترن تو ایران بابا یا هم پینگ داغون بهترین بازیا فعلا پابچیه که پینگش برای ایران فکر کنم خراب باشه
پاسخ ها
گیمر
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
فقط کالاف گابجی خیلی بده به درد نمیخوره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
دکتر صالحی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
شفا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
اورانوس_فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر