چوبه دار، فرجام هفت سال ارتباط شیطانی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۶۰۴۴
۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
۶۸۴۸
شوهرم را با ترفند خرید نان و سیب زمینی به بیرون از منزل کشاندم تا ...

خراسان: با تایید حکم قاطع صادرشده از سوی دادگاه کیفری یک خراسان رضوی، فرجام هفت سال ارتباط شیطانی در پای چوبه دار رقم می خورد!

حکایت تلخ پرونده «جنایت تگزاسی مرد نقابدار» شب دوازدهم آذر سال 98 هنگامی آغاز شد که جوان 23 ساله ای به نام «مصطفی-خ» خودروی پژو پارس برادرش را به بهانه شرکت در مجلس عروسی یکی از دوستانش به امانت گرفت تا به شهرستان سبزوار برود! اما او مدتی بود که نقشه وحشتناکی را در سر می پروراند و اکنون به دنبال فراهم کردن مقدمات این دسیسه شوم بود!

مصطفی اسلحه وینچستری را هم که از گالیکش خریده بود درون خودرو گذاشت و از یکی از روستاهای گرمه به طرف مشهد حرکت کرد. حدود ساعت یک بعدازظهر بود که به مشهد رسید و به خیابان فکوری رفت تا راه های فرار و چگونگی اجرای نقشه قتل مردی بی گناه را مرور کند. او پس از آن که نقشه هولناک جنایت را یک بار دیگر از نظر گذراند، اوایل شب دوباره به محل بازگشت و درون خودرو به کمین «مرتضی-ش» نشست.

فرجام ۷سال ارتباط شیطانی!

در این هنگام مرتضی بدون توجه به اطرافش با کلید در حیاط منزلش را باز کرد و به درون خانه رفت. مصطفی که تازه متوجه ماجرا شده بود به ناچار گوشی تلفن را برداشت و از ناموفق ماندن نقشه اش به فردی در آن سوی خط خبر داد اما چند دقیقه بعد دوباره «مرتضی» از خانه بیرون آمد و با خرید شیر، نان و سیب زمینی از آن سوی خیابان، به طرف منزلش حرکت کرد.

ولی این بار مصطفی فرصت را از دست نداد، او که صورت خود را پوشانده بود از خودرو بیرون پرید و در حالی که سلاح وینچستری را در دست می فشرد به طرف منزل مرتضی دوید او پای خود را لای در گذاشت که بسته نشود و بلافاصله فریاد زد، «وایستا» ،«وایستا» به محض این که مرتضی به سمت صدا برگشت ناگهان گلوله های سربی بر سر و سینه اش نشست و «مصطفی» که به هدف خود رسیده بود، پا به فرار گذاشت و سوار بر خودرو به طرف روستای محل زندگی اش گریخت.

با فرار جوان نقابدار که جنایتی را به شیوه تگزاسی مرتکب شده بود، ولوله ای در خیابان شهید فکوری به راه افتاد و رهگذران و اهالی محل به سمت محل وقوع این حادثه وحشتناک هجوم آوردند اما دیگر دیر شده و جوان 25 ساله جان خود را از دست داده بود. دقایقی بعد خبر این جنایت هولناک در بی سیم های پلیس پیچید و قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد در زمان حادثه) عازم محل جنایت شد.

بررسی های میدانی قاضی وقت شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد حاکی از آن بود که مهاجم نقابدار با تغییر پلاک خودرو، مقدمات این قتل تگزاسی را فراهم کرده است اما بررسی زوایای دیگر این جنایت با بازجویی های تخصصی از همسر مقتول که هنگام وقوع حادثه به همراه مهمانانش (بستگان مقتول) در خارج از منزل به سر می‌برد، این پرونده جنایی را وارد مرحله جدیدی کرد. به همین دلیل تحقیقات غیرمحسوس با صدور دستورات قضایی به رفتارهای اجتماعی و اخلاقی سکینه (همسر مقتول) گره خورد.

این گونه بود که سرنخ هایی از یک ارتباط شیطانی به دست آمد اما این ماجرا به صورت پنهانی و مخفیانه مورد کنکاش های پلیسی قرار گرفت تا این که کارآگاهان با استفاده از شگردهای فنی و تخصصی و همچنین بازبینی دوربین های ترافیک شهری، موفق به شناسایی پلاک مخدوش خودرو شدند و ادامه تحقیقات را به یکی از روستاهای شهرستان گرمه در خراسان شمالی کشاندند جایی که همسر مقتول نیز بعد از ماجرای قتل، لوازم منزلش را جمع کرده و از آن روستا به خانه پدرش رفته بود.

این گزارش حاکی است، بررسی های موشکافانه نشان داد که برادر مالک پژو پارس، چند سال قبل خواستگار سکینه (همسر مقتول) بود اما در نهایت سکینه با پسر عمه اش ازدواج کرد. با افشای این ماجرا و تحقیقات غیرمحسوس گذشته، بی درنگ کارآگاهان به کارگاه بلوکه‌زنی رفتند و حلقه‌های قانون را بر دستان مصطفی (متهم 23 ساله) گره زدند. از سوی دیگر گروه دیگری از کارآگاهان عازم منزل پدر سکینه شدند و او را نیز در میان بهت و حیرت خانواده اش دستگیر کردند.

با انتقال متهمان به مشهد، راز این جنایت تگزاسی فاش شد و آن ها اعتراف کردند که برای ازدواج با یکدیگر تصمیم به قتل مرتضی گرفته اند تا بتوانند به راحتی با هم ازدواج کنند!

پس از تکمیل پرونده و بازسازی صحنه جرم، این پرونده حساس به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و در حالی که دو تن از قضات با تجربه جلسات محاکمه را به عهده داشتند، دو متهم پای میز عدالت نشستند و به سوالات تخصصی قضات زبده شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پاسخ دادند.

مصطفی که دیگر همه راه های گریز را بسته می دید و می دانست چاره ای جز بیان حقیقت ماجرا ندارد، در ادامه اعترافاتش گفت: از حدود هفت سال قبل زمانی که سکینه دختری نوجوان بود به او علاقه مند شدم و با هم ارتباط داشتیم اما پدر و مادرش به خواستگاری پسرعمه او پاسخ مثبت دادند و آن ها با هم ازدواج کردند این درحالی بود که سکینه به من علاقه مند بود و پسرعمه اش را دوست نداشت.

متهم این پرونده جنایی افزود: ارتباط های مخفیانه من و سکینه ادامه داشت تا این که او و همسرش دو سال قبل به مشهد مهاجرت کردند و سکینه باردار شد.با وجود این من نتوانستم او را فراموش کنم و به این ارتباط درحالی ادامه دادم که حتی به فرزند خردسال او نیز وابسته شدم در این میان سکینه به بهانه های مختلف به روستا می آمد و ما یکدیگر را ملاقات می کردیم یا من به مشهد می آمدم و این گونه دیدارهای پنهانی ما در مکان های مختلف ادامه داشت تا این که از او خواستم از شوهرش طلاق بگیرد چرا که مرتضی (مقتول) به ارتباط پنهانی ما با یکدیگر پی برده بود.

او به پیام های ما در فضای مجازی و به ویژه تلگرام مشکوک شده بود و به همین دلیل اختلافات خانوادگی داشتند. سکینه هم برای آن که از او طلاق بگیرد با رفتارهایش مرتضی را تحریک می کرد تا این که بالاخره پیشنهاد داد تا شوهرش را به قتل برسانم چرا که او مدعی بود دیگر نمی تواند با مرتضی زندگی کند. برای قتل او نقشه های متفاوتی را طرح کردیم اما موفق نشدیم تا این که سکینه پیشنهاد قتل مسلحانه او را مطرح کرد و من هم با خرید اسلحه از فضای مجازی به مشهد آمدم تا او را به قتل برسانم.

آن روز سکینه بستگان شوهرش را به بیرون از منزل برد و من که منتظر مرتضی بودم، در یک لحظه غفلت نتوانستم او را بکشم به همین دلیل با سکینه تماس گرفتم و او دوباره شوهرش را به بهانه خرید برای تهیه شام به بیرون از منزل فرستاد که این بار من موفق به شلیک شدم!

زن 20 ساله نیز که مقابل قضات هادی دنیا دیده و محمد شجاع پور فدکی ماجرای هفت سال ارتباط شیطانی را شرح می داد درباره چگونگی این جنایت هولناک گفت: از همان دوران نوجوانی عاشق مصطفی شدم اما به خانواده ام چیزی نگفتم به همین دلیل آن ها به خواستگاری پسرعمه ام پاسخ مثبت دادند ولی من ارتباط های مخفیانه‌ام با مصطفی را قطع نکردم. حتی زمانی که شوهرم در جریان رابطه غیراخلاقی من قرار گرفت به خاطر آبروی خانوادگی سکوت کرد و چیزی به خانواده ام نگفت.

این درحالی بود که من اصرار به طلاق و حضانت پسرم داشتم ولی شوهرم می گفت: «تو را طلاق می دهم اما پسرم را به تو نمی دهم!» من هم که عاشق پسرم بودم و نمی توانستم بدون او از شوهرم جدا شوم، نقشه قتل مرتضی را با مصطفی در میان گذاشتم. بعد از قتل هم مصطفی به من پیام داد که «او را زدم تکان نخورد!» و من فهمیدم که همسرم را کشته است!

در حالی که متهمان در میان رگبار سوالات فنی و ریزبینانه قضات دادگاه، همه جزئیات این جنایت هولناک را بیان کردند جلسات محاکمه به پایان رسید و دو قاضی با تجربه دادگاه، پس از شنیدن اظهارات و اعترافات متهمان و وکلای مدافع، در نهایت به مشورت پرداختند و رای خود را براساس موازین شرعی و قانونی صادر کردند.

براساس رای صادرشده از شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی که به امضای قضات (محمد شجاع پورفدکی و هادی دنیادیده) رسیده است، مصطفی (متهم ردیف اول) به اتهام قتل عمدی مرد مسلمان به قصاص از طریق طناب دار و به دلیل نگهداری سلاح غیرمجاز به تحمل یک سال زندان و ضبط سلاح به نفع وزارت دفاع و همچنین برقراری رابطه نامشروع به تحمل 99 ضربه شلاق محکوم شد.

همچنین بنابر رای دادگاه سکینه (متهم ردیف دوم) نیز به دلیل معاونت در قتل به تحمل 15 سال زندان و به اتهام رابطه نامشروع به تحمل 99 ضربه شلاق محکوم شد اما متهمان به رای صادرشده از سوی قضات زبده دادگاه کیفری یک اعتراض کردند و این پرونده برای رسیدگی دقیق تر زیر ذره بین قضات دیوان عالی کشور قرار گرفت.

در همین حال قضات شعبه بیستم دیوان عالی نیز پس از بررسی موشکافانه پرونده «جنایت تگزاسی مرد نقابدار» و توجه کامل به همه ابعاد این قتل هولناک، در نهایت رای صادرشده از سوی دادگاه کیفری یک را مطابق با موازین شرعی و قانونی تشخیص دادند و مهر تایید بر آن زدند.

بدین ترتیب درحالی پرونده مذکور به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، ارسال شد که به زودی فرجام هفت سال ارتباط شیطانی در پای چوبه دار رقم می خورد! تا شاید این حکم قاطع، درس عبرتی برای کسانی باشد که هنوز در افکار خود به دنبال طرح نقشه های شوم شیطانی هستند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:60
Iran (Islamic Republic of)
10:23 - 1400/04/23
هربار که اخبار حوادث میخونی محال توش شوهرکشی یک زن نباشه چرا زن ها اینقدر شیطانند
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1400/05/08
تو که ناراضی بودی از ازدواج چرا بچه دار شدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر
آف دکور _فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر