مرد از ترس جن‌ های زن روانه دادگاه شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۷۳
۲۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۴
۳۹۴۲
مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم دائم به دنبال فالگیر‌ها و جن‌گیر‌هاست و آنها را زمانی که من نیستم به خانه دعوت می‌کند و من دائم در گوشه‌های خانه دعا و جادو پیدا کرده و حتی در بالشم نیز دعا جاسازی کرده بود.
مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم دائم به دنبال فالگیر‌ها و جن‌گیر‌هاست و آنها را زمانی که من نیستم به خانه دعوت می‌کند و من دائم در گوشه‌های خانه دعا و جادو پیدا کرده و حتی در بالشم نیز دعا جاسازی کرده بود.

 مردی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست تمکین زن خود را به قاضی سید مهدی مطلبی رئیس شعبه 269 این مجتمع قاضی خانواده ارائه کرد.

* از حضور فاگیر در خانه خسته شدم

مرد در برابر قاضی این پرونده با بیان اینکه هر بار که از خانه به مدت 14 رو به مأموریت می‌روم، همسرم فاگیر و دعانویس به خانه می‌آورد، اظهار داشت: حدود 10 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد و طی این سال‌ها، یک بار هم از زنم ایراد نگرفتم ولی دیگر تحمل ندارم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه من در یک شرکت نفتی کار می‌کنم، افزود: وضع مالی خوبی دارم و همسرم باید با من به بوشهر آمده و در کنارم زندگی کند، چرا که در آنجا خانه مناسب تهیه کرده‌ام.

* تلفن خانه را کنترل می‌کند

زن در دادگاه خانواده با بیان اینکه شوهرم تلفن‌ و مکالمه‌های مرا کنترل می‌کند، گفت: شوهرم به من شک دارد و بهانه بی‌مورد می‌آورد، در حقیقت هر چیزی که او می‌گوید قبول ندارم و بر نمی‌گردم.

وی در ادامه با بیان اینکه شوهرم از ابتدا در تهران زندگی کرده و کار مناسبی داشت ولی در حال حاضر می‌خواهد همراه او به بوشهر بروم، عنوان کرد: حاضر نیستم در کنارش در بوشهر زندگی کنم، در واقع اگر در تهران خانه بگیرد زندگی می‌کنم.

* 2 ماه است که یک تماس تلفن هم برای احوالپرسی فرزندم نگرفته است

زن در ادامه با اشاره به اینکه 2 ماه است که خانه را ترک کردم ولی شوهرم برای احوالپرسی از فرزندم یک تماس کوتاه هم نگرفته است، افزود: شوهرم بی احساس است و تنها به خود و شغل خود فکر می‌کند.

وی در برابر قاضی این شعبه ادامه داد: شوهرم دائم مرا مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد به شکلی که همیشه از کتک‌های او از دماغم خون می‌آید تا او لذت ببرد، در حقیقت او اصلاً مفهوم زندگی را نمی‌داند.

* 14 روز خانه‌ام در اختیار همسرم است

مرد در برابر قاضی مطلبی با بیان اینکه 14 روزی که در بوشهر هستم، خانه‌ام در اختیار همسرم است، اظهار داشت: همسرم دائم به فکر دعا و جادو است و من هر بار در گوشه‌های خانه دعا پیدا می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه حتی در بالشم نیز دعا پیدا کردم، گفت: به دلیل اینکه همسرم دائم به دنبال جادو کردن است ن اعتمادم نسبت به او سلب شده و می خواهم او را محدود کنم.

* جن‌گیر نیز به خانه ما راه پیدا کرده است

مرد در دادگاه خانواده بیان کرد: حتی همسرم در خانه جن‌گیر نیز آورده است و دیگر مجبورم که همسرم را محدود کنم و در حال حاضر که 2 ماه مرا ترک کرده، بخواهم که بازگشته و تمکین کند.

وی ادامه داد: من به هیچ ‌وجه همسرم را کتک نزدم و او را محدود نکردم و مکالمه‌های تلفنش را کنترل نکردم، در واقع همسرم برای توجیه کردن خود است.

* آثار جرح روی بدنم را پدر و مادرم دیدند و می توانند شهادت بدهند

زن در دادگاه در برابر قاضی شعبه با بیان اینکه آثار جرح از سوی شوهرم را پدر و مادرم روی بدنم دیدند و می‌توانند شهادت بدهند، گفت: وقتی شوهرم در تهران مرا از خانه بیرون می‌کند، چه تضمینی است که در آینده و در شهرستان این کار را نکند.

وی با بیان اینکه من در شهرستان دور از خانواده‌ام بوده و پشتیبان ندارم، افزود: شوهرم قفل در‌های خانه را عوض کرده و اگر می‌خواست که من بر گردم اینکار را نمی‌کرد.

* قفل را عوض نکردم؛ همه حرف‌های همسرم دروغ محض است

مرد در برابر قاضی مطلبی با بیان اینکه قفل خانه را عوض نکردم و همه حرف‌های همسرم دروغ محض است، عنوان کرد: من می‌خواهم فرزندم را ببینم ولی همسرم مانع است.

وی ادامه داد: نفقه فرزندم را می‌دهم و تنها می‌خواهم همسرم دست از دعانویسی و دروغ گفتن بردارد و تمکین کرده و با من به بوشهر بیاید چرا که من در بوشهر شاغل هستم و نمی‌توانم کارم را رها کنم.

* زن اول شوهرم به دلیل ضرب و شتم از او جدا شده است

زن در مقابل قاضی این پرونده بیان کرد: شوهرم یک ازدواج ناموفق داشته و به دلیل ضرب و شتم توسط شوهرم، جدا شده است.

وی ادامه داد: تا زمانی که شوهرم خانه‌ای مستقل در تهران تهیه نکند و حاضر به ادامه زندگی در تهران نباشد، من کوتاه نیامد و همچنان جدا زندگی می کنم.

* رمز بانکی‌ام هم دست همسرم بود

مرد در دادگاه خانواده اظهار داشت: آنقدر به همسرم اعتماد داشتم که رمز بانکی من هم دست او بود ولی او قدر مرا نمی داند و تمکین نمی‌کند.

وی ادامه داد: می خواهم فرزندم را ببینم و هفته‌ای یک بار به ملاقاتش بیایم، بنابراین یک روز در هفته را مشخص کنید تا به راحتی به دیدن فرزندم آمده و خرجی او را تأمین کنم.

* فالگیری کلاهبرداری است

قاضی مطلبی رئیس شعبه 269 این مجتمع قضایی خانواده ونک خطاب به مرد، گفت: فالگیری کلاهبرداری و همه دروغ است، بنابراین به این موضوع فکر نکن.

وی ادامه داد: هفته‌ای یک بار، در پنج شنبه‌ها می‌توانی فرزندت را ملاقات کنی و با این اوصاف باز هم باید جدا از هم زندگی کنید تا مددکاری و تحقیقات محلی برای اثبات رفتار و تعویض قفل مشخص شود.

قاضی مطلبی با اشاره به اینکه به نفع هر دوی شما است که در تحقیقات محلی حضور داشته باشید، افزود: صورتجلسه آماده است و پرونده به مددکاری فرستاده می‌شود.

منبع: فارس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر