توصیه به رئیسی برای چینش کابینه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۰۱۴
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳
۱۷۵۶
یک چهره سیاسی اصولگرا اظهار کرد: خوشبختانه آقای رییسی از لحظه ثبت نام در انتخابات به گونه‌ای عمل کردند که خود را وامدار هیچ جریان خاصی نبینند و این موقعیت خوبی ایجاد می‌کند تا آقای رییسی فارغ از توقعات و چانه زنی‌ها در تحقق رویکرد فرا جناحی خود بگردند و نیرو‌هایی را که به درد کشور می‌خورند شناسایی و انتخاب کنند و به کار بگیرند.

خبرگزاری برنا: یک چهره سیاسی اصولگرا اظهار کرد: خوشبختانه آقای رییسی از لحظه ثبت نام در انتخابات به گونه ای عمل کردند که خود را وامدار هیچ جریان خاصی نبینند و این موقعیت خوبی ایجاد می کند تا آقای رییسی فارغ از توقعات و چانه زنی ها در تحقق رویکرد فرا جناحی خود بگردند و نیروهایی را که به درد کشور می خورند شناسایی و انتخاب کنند و به کار بگیرند.

«مرتضی طلایی»، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با چالش های پیش روی دولت سیزدهم در ابتدای کار، اظهار کرد: به نظر می‌رسد تا زمانی که آقای رئیسی کابینه خود را معرفی نکند بزرگترین چالش ما مساله کابینه دولت آینده خواهد بود. برای برون رفت از مشکلات امروز جامعه که خواسته و ناخواسته بر سر راه دولت ایجاد شده و عده ای ایجاد می کنند مهمترین چالش کابینه ای است که انشاالله مسیر تحقق خواسته های مردم و تحقق وعده های رییس جمهور منتخب را عملیاتی کند.

او افزود: در حال حاضر فرض را بر این می گیریم که این امر در چند روز آینده محقق و دولت مستقر شود. احساس من این است که جریاناتی از بیرون و از داخل قصد ملتهب کردن اوضاع را دارند. نمی توان به شکل عادی به اتفاقاتی که این روزها در گوشه و کنار کشور رخ می دهد نگاه کرد این فشاری است که بر دولت آینده وارد می کنند و دولت را در برابر حجم بالایی از مطالباتی قرار می دهند که دولت یازدهم و دوازدهم نتوانست به آنها عمل کند و موجب نارضایتی مردم شد، این مطالبات امروز به طرف دولت آقای رییسی سر ریز می شود.

طلایی تصریح کرد: این یک مشکل و مساله است که باید با تدبیر با آن برخورد کرد و مشکل را حل و فصل کرد. آرام سازی فضای کشور و ایجاد روزنه های امید به فردایی بهتر و ارتباط گرفتن با مردم و پاسخگویی به مردم همه در کنارهم از مسائلی است که برای دولت وجود دارد در عرصه مدیریت کشور اقتصاد کشور مهمترین مساله، چالش و بحران است. اقتصاد کشور بدهی هایی با حجم غیر قابل تصوری برای دولت سیزدهم بوجود آورده است حجم نقدینگی بالا در کشور و نرخ بیکاری بالا و مشکلات دیگری که بر سر راه دولت قرار دارد و نباید این تصور را ایجاد کرد که این مشکلات یک شبه، حل می شود.

او ادامه داد: باید به دولت سیزدهم نیز زمان داد تا بتواند با برنامه ریزی هایی که دارد از مشکلات موجود عبور کند.

این چهره اصولگرا در پایان در رابطه با چینش کابینه گفت: خوشبختانه آقای رییسی از لحظه ثبت نام در انتخابات به گونه ای عمل کردند که خود را وامدار هیچ جریان خاصی نبینند و این موقعیت خوبی ایجاد می کند تا آقای رییسی فارغ از توقعات و چانه زنی ها در تحقق رویکرد فرا جناحی خود بگردند و نیروهایی را که به درد کشور می خورند شناسایی و انتخاب کنند و به کار بگیرند. این افراد می توانند از گروه‌های مختلفی باشند ما باید دولت مردانی ولایی و انقلابی و کارآمد و هماهنگ با رییس جمهور داشته باشیم.

اگر چنین شرایطی وجود داشته باشد ما می توانیم کابینه ای فراجناحی داشته باشیم منظور ما این نیست که چند نفر از این حزب و چند نفر از آن حزب بیاورند بلکه منظور ما این است که نگاهی سیاسی به احزاب و افراد وجود نداشته باشد و انتخاب ها مبتنی بر تخصص و تعهد و انقلابی بودن و شاخص هایی این چنینی، باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:21
Iran (Islamic Republic of)
09:33 - 1400/05/02
کابینه آدم باسواد میخواد که نداریم!
Iran (Islamic Republic of)
09:34 - 1400/05/02
ماهم امیدواریم.
Iran (Islamic Republic of)
11:54 - 1400/05/02
حتما تو هم انتظار تصاحب وزرات داری،یک مدرک کارشناسی از خوراسگان گرفتی ،برا رییس جمهور تعیین تکلیف می‌کنی ،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر