ادامه جنگ در استقلال؛ هیچ‌کس دنبال صلح نیست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۱۳۷
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
۱۰۶۱
در حالی که استقلال باید خودش را برای ادامه مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا آماده کند، جنگ داخلی در این تیم روز به روز بیشتر می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال که برای نهمین فصل متوالی از رسیدن به قهرمانی لیگ برتر بازمانده، همه امیدش رسیدن به قهرمانی جام حذفی است. شاگردان فرهاد مجیدی به مانند فصل گذشته از سد پرسپولیس گذشتند، اما بار دیگر سناریو فصل گذشته تکرار شد و آبی‌پوشان غرق مشکلات و حواشی داخلی شده‌اند.

بازیکنان استقلال از عدم دریافت مطالبات‌شان ناراضی هستند و اعتقاد دارند که در آستانه دو بازی به پایان فصل، حداقل دریافتی‌های‌شان باید به 70 درصد می‌رسید. از طرفی، قرارداد 10 بازیکن نیز رو به اتمام است و در آستانه بازی با الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هیچ اقدامی برای تمدید قراردادها صورت نگرفته است. ادعایی که حق را به بازیکنان می‌دهد، چرا که باشگاه استقلال موظف بود تا اینجای کار بخش عمده‌ای از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند.

مدیران باشگاه نیز توضیح داده‌اند که بیشتر دریافتی از کارگزار باشگاه، دیگر اسپانسرها، کمک‌های فردی و هواداری و ... صرف هزینه‌های جاری باشگاه، بدهی‌ها به بازیکنان و مربیان خارجی، گرفتن مجوز حرفه‌ای و ... شده است. از طرفی، قراردادهای نجومی چند بازیکن در نقل‌وانتقالات پیش‌فصل که در زمان مدیریت احمد سعادتمند بسته شد، کار را برای مدیران فعلی استقلال سخت کرده است. مدیران استقلال نیز خوب می‌داند تقصیری متوجه بازیکنان نیست و مدیریت وقت نباید اجازه می‌داد چنین قراردادهایی بسته شود.

از چند هفته گذشته بازیکنان استقلال از رفتار احمد مددی مدیرعامل باشگاه به شدت انتقاد کرده‌اند، از اینکه او نه تنها اقدامی برای حل مشکلات نمی‌کند، بلکه جرایم مختلفی برای بازیکنان به دلیل مصاحبه‌های‌شان در نظر گرفته است، بدتر از همه اینکه او از فرشید اسماعیلی نیز به دادسرای فرهنگ و رسانه به جرم نشر اکاذیب شکایت کرده است!

مددی که سعی می‌کرد بدون توجه به حواشی به وجود آمده به دنبال تهیه منابع مالی باشد، در نهایت توانست به کمک هیئت مدیره بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند، اما میزان پرداختی‌ها رضایت بازیکنان را جلب نکرد تا آنها برای چندمین روز متوالی تمرینات را تحریم کنند.

نکته عجیب ماجرا، ورود نکردن شخصی از خارج از مجموعه فعلی استقلال برای حل مشکلات است و تنها علی‌اصغر ملکیان عضو هیئت مدیره استقلال شخصاً به محل اردوی آبی‌پوشان رفت و با بازیکنان صحبت کرد. جنگ داخلی در استقلال به نحوی شده است که هر روز با پیگیری اخبار مرتبط با استقلال مشخص می‌شود که هر کدام یعنی مدیریت، کادر فنی و بازیکنان به دنبال پاسخ دادن به یکدیگر هستند و از مواضع خود نیز کوتاه نمی‌آیند.

وزارت ورزش و جوانان به‌عنوان متولی باشگاه هم ظاهراً به دلیل پایان کار دولت و شروع مسابقات 2020 توکیو ترجیح داده است که تمرکزش را روی این مسابقات بگذارد. وزارت ورزش یکی دو ماه پیش به دنبال اختلاف مدیریتی در استقلال تصمیم به کنار گذاشتن دو نفر از اعضای هیئت مدیره و اضافه کردن افراد جدید گرفت که این تصمیم مانعی برای ادامه حواشی‌ها نشد.

این در حالی است که اتفاقات اخیر مطمئناً در روزهای آینده به ضرر استقلال خواهد بود و دودش به چشم هواداران و علاقه‌مندان به این تیم خواهد رفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر