برنامه‌های «لاموزیکا» به هم ریخت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۳۵۴
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
۷۹۲
کارگردان نمایش «لاموزیکا» که قرار بود از ۳۰ تیر اجرای عمومی خود را آغاز کند، وضعیت فعلی و تعطیلی‌های پیش آمده کرونایی را باعث به هم ریختن برنامه‌ریزی‌های این گروه نمایشی ذکر کرد.

خبرگزاری مهر: کارگردان نمایش «لاموزیکا» که قرار بود از ۳۰ تیر اجرای عمومی خود را آغاز کند، وضعیت فعلی و تعطیلی‌های پیش آمده کرونایی را باعث به هم ریختن برنامه‌ریزی‌های این گروه نمایشی ذکر کرد.

برنامه‌های «لاموزیکا» به هم ریخت

الهام پاوه‌نژاد کارگردان نمایش «لاموزیکا» که به همراه احسان کرمی در این اثر نمایشی به ایفای نقش نیز می‌پردازد، درباره وضعیت اجرای عمومی این اثر که قرار بود از ۳۰ تیر در کافه گالری باروک آغاز شود، گفت: واقعیت این است که در ابتدا قرار بود اجرای عمومی «لاموزیکا» از ۲۰ تیر آغاز شود که این زمان به دلیل شرایط کرونایی پیش آمده تغییر و به ۳۰ تیر موکول شد. سایت فروش بلیت نمایش باز و بلیت چند اجرای اول نمایش هم به طور کامل فروخته شده بود که با تعطیلی‌های جدید کرونایی مواجه شدیم.

وی یادآور شد: تعطیلی‌های جدید کرونایی تمام معادلات و برنامه‌ریزی‌های گروه و برنامه‌ریزی مخاطبانی هم که بلیت نمایش را تهیه کرده بودند، به هم ریخت.

پاوه نژاد با بیان اینکه چشم‌انداز روشنی نداریم و در یک بلاتکلیفی به سر می‌بریم، متذکر شد: هیچ مدیر و مسئولی یک جواب منطقی و قانع‌کننده به ما نمی‌دهد.

کارگردان «لاموزیکا» با اشاره به اینکه این نمایش اثری طنز یا موزیکال نیست، افزود: با وجود این برنامه‌ریزی ما به گونه‌ای بود که تا پیش از شروع ماه محرم اجرای عمومی اثر را به پایان برسانیم که این برنامه‌ریزی هم به ناچار تغییر کرد.

وی معتقد است با وجود انرژی و تلاشی که گروه نمایش «لاموزیکا» برای تمرین و تولید این اثر صرف کرد وضعیت اجرای عمومی نمایش با توجه به شرایط موجود معلوم نیست.

پاوه نژاد با اشاره به اینکه به باز شدن سایت فروش بلیت و آغاز اجرای عمومی «لاموزیکا» از روز دوشنبه ۴ مرداد، تأکید کرد: هنوز نمی‌دانیم که می‌توانیم از ۴ مرداد اجرای عمومی اثر را شروع کنیم یا با تعطیلی‌ها و محدودیت‌های جدید مواجه خواهیم شد. جرأت و توان این را هم ندارم که اجرای عمومی «لاموزیکا» را لغو کنم زیرا تمامی اعضای گروه تلاش مضاعفی برای تمرین و تولید این اثر داشته‌اند.

این کارگردان و بازیگر تئاتر با بیان اینکه تماشاگر تئاتر نیز در شرایط فعلی نسبت به تهیه بلیت نمایش‌ها تعلل می‌کند زیرا منتظر است تا تکلیف تعطیلی و محدودیت‌ها مشخص شود، یادآور شد: همه برنامه‌ریزی‌های ما در زمینه اجرا و تبلیغات «لاموزیکا» به هم ریخته است. هیچ مسئول و مدیری هم وجود ندارد که به گروه‌های تئاتری مشورت دهد و پاسخی به پرسش‌های آن‌ها بدهد.

وی در پایان سخنان خود درباره مبلغ حمایتی اعلام شده از سوی اداره کل هنرهای نمایشی برای گروه‌هایی که طی تعطیلی‌های اخیر کرونایی آثارشان را به صحنه نبردند، تصریح کرد: در نظر گرفتن مبلغ ۳ تا ۵ میلیون تومان برای گروه‌های متضرر کنونی واقعاً خجالت‌آور و به نوعی توهین‌آمیز است زیرا این مبالغ دردی از دردهای گروه را درمان نمی‌کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو