پایان کار فرنگی‌کاران نوجوان ایران با کسب ۳ مدال
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۵۴۰
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
۹۱۰
تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با کسب ۲ مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود در رقابت‌های جهانی مجارستان پایان داد.

فارس: تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با کسب ۲ مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود در رقابت‌های جهانی مجارستان پایان داد.

در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان جهان که به میزبانی مجارستان در حال برگزاری است، رضایی و عبدولی به مدال نقره و عبدالوند به مدال برنز دست یافتند.

پایان کار فرنگی‌کاران نوجوان ایران با کسب ۳ مدال

در وزن 45 کیلوگرم علی احمدی وفا در دور اول با نتیجه 5 بر صفر از سد لونت فیگ از مجارستان گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نیکیتا دمنتیف از اوکراین با نتیجه 1 بر 1 مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، احمدی وفا به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 8 بر صفر ماکسیم زاخاروف از بلاروس را مغلوب کرد و راهی دیدار رده بندی شد. احمدی وفا در این دیدار مقابل نوربولات بردیخولوف از قرقیزستان با نتیجه 8 بر صفر شکست خورد و پنجم شد.

در وزن 48 کیلوگرم سامان ناصری پور در دور نخست با نتیجه 7  بر 4 مغلوب پاول بوندار از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس در مرحله بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 51 کیلوگرم ابوالفضل شهرکی نیا در دور اول مقابل کادین ویلیامز از آمریکا با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی در دور بعد، شهرکی نیا از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 55 کیلوگرم علی اصغر سام دلیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 2 بر 1 مقابل والری مانگوتوف از روسیه شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، سام دلیری به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه ابتدا کوبن بوریبای از قزاقستان را با نتیجه 3 بر صفر و ضربه فنی از پیش رو برداشت اما در مبارزه بعد مقابل و روپین از هند با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و حذف شد.

در وزن 60 کیلوگرم سید مصطفی رضایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل عزیزبک یولدوشیف از ازبکستان با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسید. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 4 بر 3 از سد عبداله سلیم اف از روسیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رضایی در این مرحله با نتیجه 3 بر صفر از سد راتی خوزروانیدزه از گرجستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه  4 بر 1 مغلوب رازاک بیشیکیف از قرقیزستان شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 65 کیلوگرم سید محمد مهدی میری در دور نخست با نتیجه 5 بر 5 از سد سعید سوسوزا از قرقیزستان گذشت وی در دور دوم در مصاف با نیهات کارا از ترکیه با نتیجه 6 بر 1 مغلوب شد. و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، میری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 71 کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور اول با نتیجه 9 بر صفر نورل دویشونبکوف از قرقیزستان را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر 4 تورنیکه میکلادزه از گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. عبدولی در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر مقابل عرفان میرزویف از اوکراین پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. عبدولی در این مرحله با نتیجه 7 بر 2 روسلان نوراله یف از آذربایجان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال با نتیجه 2 بر 1 مغلوب الکساندر سولووی از مولداوی شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 80 کیلوگرم امیررضا آریامقدم در دور نخست با نتیجه 6 بر 4 و ضربه فنی مغلوب میهایل گوتو از مولداوی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، آریامقدم از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 92 کیلوگرم علی جلالی عبدالوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 13 بر 4 مقابل ابوبکر خاسلاخانوف از بلاروس مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. جلالی عبدالوند در این گروه با نتیجه 3 بر 1 روسموس لیسما از استونی را مغلوب کرد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار هاراتون کراکاسیان از ارمنستان را با نتیجه 13 بر 6 مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 110 کیلوگرم امید پایدار در دور اول با نتیجه 4 بر صفر داویت مگلادزه از گرجستان را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم مقابل جوهر اوزاروف از قزاقستان با نتیجه 2 بر 2 پیروز شد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل آرتور بویچوک از اوکراین با نتیجه 5 بر 2 و ضربه فنی مغلوب شد. و با توجه به مغلوب شدن کشتی گیر اوکراینی در دیدار بعد، پایدار حذف شد.

رده بندی تیمی: 1- گرجستان 141 امتیاز 2- اوکراین 127 امتیاز 3- روسیه 124 امتیاز 4- قرقیزستان 87 امتیاز 5- ایران 81 امتیاز 6- آذربایجان 70 امتیاز 7- قزاقستان 67 امتیاز 8- ترکیه 62 امتیاز 9- آمریکا 56 امتیاز 10- هند 54 امتیاز

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر