جمشیدیان: روی شرافت محرم و فرهاد قسم می‌خورم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
لایکو_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۱۲۶
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
۱۱۲۲
پیشکسوت تیم های استقلال و سپاهان گفت: مطرح کردن بحث تبانی درباره محرم نویدکیا و فرهاد مجیدی به هیچ وجه درست نیست و هرگز انگ این قبیل مسائل به این دونفر نمی‌چسبد.

خبرورزشی: در آستانه دیدار حساس هفته پایانی تیم‌های استقلال و سپاهان یکی از بازیکنان سابق فوتبال کشورمان که در هر دو تیم بازی کرده و با هر دو سرمربی این دو تیم هم تیمی بوده درباره این دیدار صحبت کردیم. احمد جمشیدیان در گفتگو با خبرورزشی، درباره دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان و حاشیه هایی که درباره این بازی عنوان شده حرف زد.

استقلال و سپاهان باز هم به هم رسیدند. اما این بار جدال سپاهان جنگ برای پیروزی و انتظار برای شکست پرسپولیس در آرزوی قهرمانی لیگ برتر است. این دیدار را چطور پیش بینی می کنید؟

استقلال و سپاهان، در کنار دو سه تیم دیگر پر طرفدار کشورمان در هر جایگاهی که در جدول رده بندی قرار داشته باشند انگیزه هایشان برای مصاف با هم را از دست نمی‌دهند. چون می دانند مردم و طرفدارانشان این تیم‌ها آنها را رصد می‌کنند. به همین خاطر سعی می کنند با بهترین نفرات شان در زمین مسابقه حضور پیدا کنند.

وضعیت استقلال را چطور ارزیابی می کنید؟

استقلال در دیدار قبلی مقابل نساجی با یک تیم نصفه و نیمه به زمین رفت اما دیدیم تاثیر پخش مستقیم مسابقات و روزهای پایانی فصل برای عقد قراردادهای جدید، چه انگیزه‌ای به نفرات جوان استقلال داده بود و باعث شد تا همه آنها بدرخشند. اینکه فکر کنیم استقلال بی انگیزه است یک امر طبیعی است.

چطور؟

چون فرهاد مجیدی سهمیه آسیا را گرفته و به آنچه می‌خواست رسیده و از طرفی با توجه به خستگی بازیکنانش و لیگ فرسایشی که بیش از ۱۰ ماه به طول انجامیده دوست دارد بازیکنانش را برای دو بازی حساس پیش رو - البته به شرطی که از نیمه نهایی جام حذفی رد شود و به فینال برسد - سرحال نگه دارد. به نظرم فرهاد کاملاً حرفه‌ای رفتار کرده و بعید می‌دانم مقابل سپاهان هم با همه نفرات اصلی اش تیمش را به میدان بفرستد.

سپاهان را چطور ارزیابی کرده اید؟

سپاهان یک تیم کامل است. تیمی متحد و هماهنگ که محرم توانسته آنها را در اولین سال مربیگری‌اش به خوبی و با انگیزه بالا روانی مسابقات کند. قطعاً سپاهان در شرایط عادی حتی می تواند استقلال را با تمام نفرات اصلی اش باز هم مثل بازی رفت شکست دهد.

در این چند روز صحبت از تبانی استقلال و سپاهان و شایعاتی از سوی طرفداران باشگاه پرسپولیس و فضای مجازی دیده و شنیده شده است. به نظر شما این مسائل تا چه اندازه حقیقت دارد؟

قبل از اینکه جواب این سوال را بدهم باید بگویم من پنج سال با محرم نویدکیا در سپاهان کار کردم. ما با هم هم‎ اتاق بودیم. با فرهاد مجیدی هم یک سال در استقلال هم‎بازی بودم. هر دو آنها را کاملا می‌شناسنم. اگر بخواهم دو نفر را در فوتبال ایران نام ببرم که نمی‌توان به آنها انگ زد همین دو نفر هستند. در واقع من روی صداقت و سلامتی این دو نفره قسم می خورم و شک ندارم. چون تجربه همراهی با آنها را دارم. البته این که پنج سال دیگر این فوتبال با فرهاد و محرم چه می کند را نمی دانم ولی در حال حاضر بر روی هر دو نفرشان قسم می خورم که هردو با شرافت ترین فوتبالی های ایران هستند؛ هم محرم و هم فرهاد. همانطور که در بازی هفته قبل دیدیم محرم سپاهان را چطور به میدان فرستاد. او همیشه گفته بعد از سپاهان تیم دومش ذوب‌آهن است و با اینکه می دانست پرسپولیس به تراکتور گل بعدی را هم زده و شانسش برای قهرمانی بازهم کمتر شده بود ولی اینقدر جنگید و تیمش را جلو برد تا گل دوم را هم بزنند.

فکر می کنید سپاهان قهرمان می شود یا پرسپولیس؟

من فکر می کنم بهتر است کسانی که در فوتبال دنبال این حواشی هستند بیشتر به خود فوتبال فکر کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر