صفرزاده: خودم دوچرخه‌ام را سرویس می‌کنم!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۱۸۶
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶
۷۳۷
سعید صفرزاده دوچرخه سوار المپین کشورمان گفت: من اگر ۱۵ میلیارد داشتم چرا باید هرروز ۳ الی ۴ ساعت سر پا بایستم و با دوچرخه‌ام کار کنم تا که آماده باشد برای روز مسابقه و با کمبود امکانات مواجه باشم؟

ایلنا: سعید صفرزاده دوچرخه سوار المپین کشورمان گفت: من اگر ۱۵ میلیارد داشتم چرا باید هرروز ۳ الی ۴ ساعت سر پا بایستم و با دوچرخه‌ام کار کنم تا که آماده باشد برای روز مسابقه و با کمبود امکانات مواجه باشم؟

سعید صفرزاده دوچرخه کاروان ایران در المپیک توکیو در خصوص شرایط قبل از اعزام اظهار داشت: قبل از اعزام، اردوها به صورت مرتب برگزار می‌شد و اکثرا به دلیل شباهت نسبتا کم با توکیو از لحاظ ارتفاع در شهر چالوس تمرین می‌کردیم. بلافاصله پس از اتمام اردوها مسابقات قهرمانی کشور را داشتیم که خوشبختانه مقام اول را در ماده استقامت کسب کردم. پس از آن برای آمادگی بیشتر به مسابقات ترکیه اعزام شدم و 4 مسابقه تک مرحله‌ای را پشت سر گذاشتم که البته از سطح پایینی نسبت به مسابقات المپیک برخوردار بود.

صفرزاده: خودم دوچرخه‌ام را سرویس می‌کنم!

او ادامه داد: شرایط آمادگی نسبتا خوبی داشتم و در شرایط آمادگی لازم به مسابقات المپیک اعزام شدم. پس از رسیدن به مسابقات، استقامت توکیو به مسافت 234 کیلومتر برگزار شد و نتیجه‌ای که کسب کردم با هدف من فاصله داشت.

صفرزاده درباره حواشی نرسیدنش به خط پایان مسابقه، گفت: رسانه‌ها از جمله "سعید صفرزاده به خط پایان نرسید" استفاده کردند که باید متذکر شوم اینگونه نیست. در مسابقات دوچرخه سواری طبق قانون "out time limit" داور مسابقه به دلیل کنترل بعد از فاصله‌ای که بین نفرات اول و نفرات پشت آنها می‌افتد، ورزشکاران را از دوچرخه پیاده می‌کند و اجازه ادامه به مسابقه را نمی‌دهد که این قانون شامل حال من و 45 نفر دیگر هم شد؛ حتی 2 الی 3 نفر از کسانی که قهرمان دوچرخه سواری ریو 2016 بودند هم نتوانستند به خط پایان برسند.

او اضافه کرد: علت اینکه ما این اندازه فاصله داریم باید بگویم سطح دوچرخه سواری المپیک برای قاره آسیا هم بالاست و طبق نتایج بدست آمده فقط 3 نفر از آسیا توانستند مسابقه را تمام کنند. علت این فاصله به کار کردن ما بازمی‌گردد و اینکه چقدر سرمایه گذاری کرده ایم و چقدر وقت گذاشته‌ایم.

صفرزاده در واکنش به اظهارات مجری تلویزیونی گفت: آقای پویا اسدیان در برنامه اخبار شبانگاهی شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی ایران روی آنتن زنده از 15 میلیارد هزینه‌ برای من حرف زدند و گفتند اگر مدال نمی‌آورند بهتر است هزینه‌ها را صرف رشته‌های دیگر کنند؛ ایشان لازم است بدانند کل بودجه دریافتی چندین سال دوچرخه سواری 4 الی5 میلیارد هم نبوده است.

این دوچرخه سوار ادامه داد: من با هزینه شخصی خودم به مسابقات رفتم و باهزینه شخصی خودم 150 میلیون دوچرخه خریداری کردم؛ هزینه دوچرخه‌ام را با رایزنی‌های انجام شده از سوی فدراسیون تقبل کردند. از کمیته ملی المپیک، رسانه‌ها و فدراسیون دوچرخه سواری می‌خواهم پیگیر این موضوع شوند که چگونه بدون سند و مدرک و بر چه اساس حرف از 15 میلیارد تومان هزینه آماده سازی برای من حرف می‌زنند؟

صفرزاده درمورد تهیه دوچرخه‌اش گفت: دوچرخه دومم، دوچرخه شخصی‌ام است که برای مسابقه فردا آورده‌ام. اگر برای من این همه هزینه شده بود چرا باید با هزینه شخصی خودم جهت آمادگی در مسابقات المپیک به مسابقات ترکیه می‌رفتم؟ اگر برای من این اندازه که آقای مجری می‌گویند هزینه شده چرا بدون ماساژور و مکانیک و امکاناتی که دیگر شرکت کننده‌ها دارند به مسابقات المپیک آمده‌ام؟ کلاه می‌گذارم و ماسک می‌زنم که مکانیک‌های دوچرخه من را نشناسند و خجالت بکشم از اینکه ورزشکار المپیکی خودش در حال سرویس کردن دوچرخه‌اش است!

این دوچرخه سوار المپین درمورد اظهارات اسدیان اضافه کرد: من اگر 15 میلیارد داشتم چرا باید هرروز 3الی4 ساعت سر پا بایستم و با دوچرخه ام کار کنم تا که برای روز مسابقه آماده باشد؟ متاسفانه حرف‌هایی می‌زنند که صحیح نیست و طوری وانمود می‌کنند که من حتی از بازگشت به کشورم احساس خجالت داشته باشم؛ باور کنید نباید دغدغه من این مسائل باشد.

قهرمان دوچرخه سواری کشورمان درباره مسابقه فردا همینطور گفت: رشته‌ای که فردا مسابقه می‌دهم فوق‌العاده تخصصی و تجهیزات محور است؛ در این رشته تجهیزات بسیار اهمیت دارد. ما با ورزشکاران اروپایی و آمریکایی فاصله داریم. جنگ بین من و رقیبانم جنگ نابرابری است چه از لحاظ تجهیزات و چه از لحاظ امکانات و کادر فنی. در حال حاضر فقط آقای پراش کنارم هستند و یکی از دوستانمان که ژاپن زندگی می‌کند، آمده تا کمک کند در صورتی که دیگر رقیبانم کادرفنی کامل حتی دکتر روانشناس و مدیتیشن هم دارند! نفراتی که اینجا حضور دارند 200 روز در سال مسابقه می‌دهند و من با 4 روز مسابقه اینجا حضور دارم و رقابت می‌کنم. من در رقابت‌های ایران همیشه اول هستم اما سطح مسابقه با ورزشکاران اروپایی و آمریکایی واقعا فاصله زیادی دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر