قتل برادر بر سر قفس پرنده‌ها
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۹۱۰
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
۲۳۹۶
همه‌‌چیز از جا‌به‌جاکردن قفس‌های مربوط به قناری و کبوترها در حیاط خانه قدیمی شروع شد. 2برادر بر سر این مسئله عجیب با یکدیگر درگیر شدند و یکی از آنها با قتل دیگری پا به فرار گذاشت، اما در نهایت چند روز پیش به دام پلیس افتاد.

همشهری: همه‌‌چیز از جا‌به‌جاکردن قفس‌های مربوط به قناری و کبوترها در حیاط خانه قدیمی شروع شد. 2برادر بر سر این مسئله عجیب با یکدیگر درگیر شدند و یکی از آنها با قتل دیگری پا به فرار گذاشت، اما در نهایت چند روز پیش به دام پلیس افتاد.

بیست و یکم اردیبهشت امسال بود که گزارش قتلی به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی تهران اعلام شد. مقتول مردی بود 35ساله که با ضربه چاقو زخمی و به بیمارستان منتقل شده بود، اما پس از 2روز به‌دلیل شدت خونریزی جانش را از دست داده بود.

بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت که مقتول قربانی یک دعوای خانوادگی شده و قاتل نیز برادر کوچک ترش بوده است. خواهرزاده آنها که تنها شاهد این جنایب بود در تحقیقات گفت: من در نزدیکی خانه دایی‌هایم زندگی می‌کنم. روز حادثه به آنجا رفته بودم که دیدم در حیاط باز است. تعجب کردم و وقتی قدم در حیاط گذاشتم با صحنه دردناکی روبه‌رو شدم. دایی‌هایم با یکدیگر درگیر شده بودند و دایی بزرگم خون آلود و زخمی روی زمین افتاده بود.

دایی کوچک‌ترم به محض دیدن من، به سمتم هجوم آورد و مرا به گوشه حیاط پرتاب کرد. سپس متواری شد و من وحشت‌زده به اورژانس زنگ زدم. وی ادامه داد: آنها با یکدیگر مشکلی نداشتند و نمی‌دانم روز حادثه بر سر چه مسئله‌ای با یکدیگر درگیر شده و این اتفاق مرگبار رقم خورده است.

پایان 3‌ماه فرار

نام متهم به قتل در فهرست افراد تحت تعقیب قرار گرفت، اما او پس از درگیری با برادرش متواری شده بود. جست‌و‌جو برای یافتن وی ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل رد متهم در خانه خواهرش در تهران به‌دست آمد. با این سرنخ مأموران وی را دستگیر کردند و به فرار 3ماهه او پایان دادند.

قتل برادر بر سر قفس پرنده‌ها

او در بازجویی‌ها به قتل برادرش اقرار کرد و در بازجویی‌ها گفت: من و برادرم هزینه زندگی مان را با خرید کبوتر، قناری و جوجه‌کشی از آنها در می‌آوردیم. چند روز بود که بر سر جا به جا کردن محل قفس پرنده‌ها با یکدیگر اختلاف پیدا کرده بودیم. روز حادثه هم دوباره بر سر اینکه محل قفس‌ها را عوض کنیم درگیر شدیم.

برادرم به سمتم هجوم آورد و مرا به سمت قفس قناری‌ها پرت کرد. همان لحظه ناگهان چشمم به چاقویی افتاد که بالای قفس قناری‌ها بود، بی‌آنکه قصد قتل داشته باشم آن را برداشتم و ضربه‌ای به گردن برادرم زدم، اما بعد پشیمان شدم، چون نمی‌خواستم جان او را بگیرم، در یک لحظه کنترلم را از دست داده بودم و می‌خواستم برادرم را از خودم دور کنم که این اتفاق افتاد.

متهم به قتل در ادامه گفت: پس از این اتفاق حتی مخفیانه در مراسم خاکسپاری برادرم شرکت کردم و می‌خواستم خودم را تسلیم کنم، اما ترسیدم و فراری شدم. مدتی در خانه دوستانم بودم و بعد زمانی که به خانه خواهرم رفته بودم که سری به او بزنم، دستگیر شدم.

متهم به قتل پس از شرح جزئیات جنایتی که مرتکب شده بود بازداشت شد و برای تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر