کاویانپور: پرسپولیس یک پکیج کامل را در اختیار دارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۰۲۱
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
۱۰۹۳
حامد کاویانپور کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس کار بزرگی را انجام داد پنج قهرمانی متوالی در مسابقات لیگ برتر آن هم در سطح اول یک کشور یک رکورد بی نظیر است.

خبرورزشی: حامد کاویانپور بازیکن و کاپیتان سابق تیم پرسپولیس در خصوص بازی شب گذشته این تیم در برابر پیکان تهران و در ادامه پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر گفت: پیش از هر چیز ابتدا قهرمانی پرسپولیس را به هواداران تبریک می‌گویم. پیکان تیم خوب و قابل احترامی است و در هفته های اخیر توانسته بود نتایج قابل قبولی مقابل تیم های همچون فولاد و سپاهان کسب کند. پرسپولیس برای اینکه بتواند در این بازی به نتیجه دلخواه خود برسد باید در همان دقایق ابتدایی به گل می‌رسید که همین امر محقق شد و با گل مهدی عبدی پرسپولیس به هدف خود در این بازی رسید و توانست سوار بر بازی باشد و در ادامه به پیروزی و قهرمانی برسد.

وی افزود: پرسپولیس کار بزرگی را انجام داد پنج قهرمانی متوالی در مسابقات لیگ برتر آن هم در سطح اول یک کشور یک رکورد بی نظیر است که گمان نکنم تا مدت‌ها کسی بتواند به این افتخار دست پیدا کند. این قهرمانی را باید ابتدا به هواداران تبریک گفت که در همه شرایط از تیم حمایت کردند تا پرسپولیس بتواند به این رکورد تاریخی دست پیدا کند.

کاویانپور ادامه داد: در ابتدای فصل پرسپولیس با مشکلاتی زیادی روبه رو شد که می‌توانست هر تیمی را از بین ببرد. بسیاری از مهره‌های کلیدی این تیم از پرسپولیس جدا شدند و در مقطعی از فصل و بعد از فینال لیگ قهرمانان پرسپولیس در چند بازی نتیجه دلخواه خود را نگرفت و خیلی ها گمان می‌کردند کار پرسپولیس تمام شده است و دیگر نمی‌تواند نتایج درخشان خود را تکرار کنند. اما همه دیدیم حتی در مقطعی که پرسپولیس حتی مهاجم تخصصی نداشت توانست نتایج قابل قبولی بگیرد و قهرمان نیم فصل شود.

‌وی در خصوص رمز موفقیت پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که این تیم با آن مواجه بود گفت: پرسپولیس یک پکیج کامل را در اختیار دارد و با حضور یحیی گل محمدی، حمید مطهری، کریم باقری و افشین پیروانی توانسته است یک کادرفنی قوی را تشکیل دهد و این افراد با توجه به تخصص خود توانسته اند به خوبی در حیطه کاری خود تیم را مدیریت کنند که این نقش مهمی در موفقیت پرسپولیس دارد همچنین پرسپولیس بازیکنانی را در اختیار دارد که هر تیمی آرزو دارد یکی از آنها را در اختیار داشته باشد و هر کدام از آنها نقش تعیین کننده ای دارند.

از طرفی نباید هواداران را فراموش کنیم آنها یاد گرفته اند تا به خوبی از تیم حمایت کنند و در این سالها نقش پر رنگی در موفقیت پرسپولیس داشته اند و به نوعی اهرم موفقیت های این تیم بودند. همین پکیج کامل کافی‌ست تا هر تیمی بتواند به موفقیت برسد و خدا را شکر پرسپولیس توانسته از این موضوع بهره ببرد و به افتخارات زیادی در این ‌سال‌ها دست پیدا کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر