آقای مجلس! اکسیژن را بگذارید برای مردم بماند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۱۱۵۵
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
۱۷۷۷
آقای مجلس شورای اسلامی! فضای مجازی نیازمند مصونیت سازی است نه محدودیت سازی. محدودیت، مردم را از کسب و کار می‌اندازد، از دسترسی آزاد به اطلاعات و غنی سازی علمی، باز می‌دارد، اما شما را به هدف نمی‌رساند. شفاف سازی کنید که شعارش را دادید و نان اش را خوردید. با ارتقای فرهنگی، با تعالی اخلاقی، مصونیت سازی کنید که باز شعارش را دادید، اما به سمت محدودیت سازی و مسدود سازی نروید که در زندگی امروز، فضای مجازی مثل اکسیژن است، مثل هواست که دریغ آن جز مرگ معنایی ندارد.

غلامرضا بنی اسدی در انتخاب نوشت: آقای مجلسِ محترمِ شورای اسلامی! مشکل اول مردم اقتصادی است به قول خودتان که قبل تا انتخابات برآن تاکید داشته اید همین مقدار رای را هم با شعار های اقتصادی گرفته اید اما در این یک سال و اندی که از نشستن تان برکرسی های سبز گذشته است چه گلی به سر ملت و یا حداقا رای دهندگان خویش زده اید؟

اگر کسی به رصد مصوبات و طرح ها و سخنان تان بپردازد چه نمره ای پای کارنامه شما خواهد گذاشت نسبت به اقتصاد و معیشت؟ به گفته حضرت آیت الله جوادی آملی، "ظاهر مردم، باطن مسئولان است" و وضع ظاهر زندگی ما که اظهر من الشمس، جلوی چشم جهانیان است و این هم نشانگر باطن شماهاست. حداقل باطن یک سال و چند ماه شما هم هست هرچند قبل از نمایندگی، هرکدامتان مسئولیتی داشته اید که باز ذیل تعریف آیت الله می گنجید. بله آنچه ظاهر ماست باطن شماست و تا نخواهید و نتوانید باطن خود را اصلاح کنید، ظاهر ما هم اصلاح نخواهد شد.

آقای مجلس! این اکسیژن را بگذارید برای مردم بماند

آقای مجلس محترم! مصائب مردم را فهرست کنید، بحران های پیش رو را رصد کنید، تشنگی دامن گستر شده از سیستان و بلوچستان تا خوزستان را ببینید. چطور اگر رقیبتان به مسائلی از جمله بحث فضای مجازی می پرداخت، با همه توان بر قابلمه خالی می کوفتید و فقر مردمان را چند برابر رنگ می زدید و به رخ می کشیدید؟ چطور از آنان یقه می دراندید که مشکل مردم اقتصادی است و به دیگر سو نباید نگاه کرد اما حالا خودتان با این طرح و از این قبیل طرح ها نه تنها فرصتی برای پرداختن به کلان مسائل اقتصادی نمی گذارید که عملا تیشه به ریشه اقتصاد شکل گرفته بر پهنه فضای مجازی، می زنید!

آقای مجلس شورا! می دانید چه تعداد از مشاغل مردم که تامین کننده معیشت شان است بر پهنه فضای مجازی و همین پلتفرم های شناخته شده است؟ فکر می کنید با مسدودسازی آن ها چه جمعیت انبوهی شغل خود را از دست می دهند و چون دست شان از حرکت بایستد باید دهان شان هم بایستید؟ از مردم فقیر و فقیر شده و تحقیر شده چه توقعی دارید؟ کلام آیت الله را بخوانید که از نشستگان بر ولیچر نمی توان توقع ایستادگی و مقاومت داشت. حالا هم چه توقعی می توان داشت از کسانی که دست شان از نان کوتاه می ماند به برکت این قبیل طرح های شما؟

آقای مجلس شورای اسلامی! فضای مجازی نیازمند مصونیت سازی است نه محدودیت سازی. محدودیت، مردم را از کسب و کار می اندازد، از دسترسی آزاد به اطلاعات و غنی سازی علمی، باز می دارد اما شما را به هدف نمی رساند. شفاف سازی کنید که شعارش را دادید و نان اش را خوردید.

با ارتقای فرهنگی، با تعالی اخلاقی، مصونیت سازی کنید که باز شعارش را دادید اما به سمت محدودیت سازی و مسدود سازی نروید که در زندگی امروز، فضای مجازی مثل اکسیژن است، مثل هواست که دریغ آن جز مرگ معنایی ندارد. تازه اگر ممکن باشد که تجربه تلگرام نشان داد ناشدنی است و خود حضرات به وفور دارند از آن استفاده می کنند.

آقای مجلس! لطفا تامل کنید. از تجربیات گذشته چون ویدئو و ماهواره و تلگرام و.... درس بگیرید و به فرداهای نزدیک که تکنولوژی فیلتر ناپذیر شود هم توجه داشته باشید. لطفا کارشناسی شده اقدام کنید. لطفا به فکر امروز مردم و فردای انقلاب باشید و بدانید که مردم رفتار شما را به عیان می بینند و می پرسند که چطور خود حضرات از فضاهای متعدد و پلتفرم های گوناگون استفاده می کنند اما نوبت به ما که می رسد فیلتر و محدودیت سازی، پا به میدان می گذارد؟ این استاندارد چند گانه را چطور توجیه می کنند؟ جالب است که خود در همان فضایی می نویسند که برای بستن اش مسابقه گذاشته اند! به فکر امروز مردم و فردای انقلاب باشید آقای مجلس شورای اسلامی!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان