منظمی: لهستان را بردیم تمام شدیم!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۵۲۱
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۶
۱۱۴۸
ایران مقابل ژاپن بازی پایاپایی را به‌نمایش گذاشت. هرچند ما ست اول را باختیم، اما دو ست بعدی را بردیم و درنهایت هم شکست خوردیم، من معتقدم کسی را که زمین می‌خورد نباید لگد زد. در هر صورت بچه‌ها در المپیک بازی‌های خوبی را انجام دادند.

فرهیختگان: امیرحسین منظمی، کارشناس والیبال در گفت‌وگو با «فرهیختگان» درخصوص پایان کار تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های المپیک توکیو اظهار داشت: «ایران مقابل ژاپن بازی پایاپایی را به‌نمایش گذاشت. هرچند ما ست اول را باختیم اما دو ست بعدی را بردیم و درنهایت هم شکست خوردیم، من معتقدم کسی را که زمین می‌خورد نباید لگد زد. در هر صورت بچه‌ها در المپیک بازی‌های خوبی را انجام دادند و این حق ما از المپیک نبود که به این صورت از دور رقابت‌ها حذف شویم و حق ما این بود که به جمع ۸ تیم برتر المپیک و چه‌بسا ۴ تیم برتر رقابت‌ها برسیم باید برنامه‌ریزی درستی در ادامه اتفاق افتاده و زیرساخت‌ها تقویت شود و امیدوارم با یک کار اصولی بتوانیم در آینده باز هم موفق شویم و آرزوی روزهای خوبی را برای والیبال کشورمان دارم.»

وی درباره انتقاد کارشناس تلویزیون از تصمیمات بحث‌برانگیز و مشکوک الکنو سرمربی تیم ملی والیبال اظهار داشت: «بالاخره سرمربیگری سلیقه‌ای است و من به‌عنوان مربی از یک بازیکن خوشم می‌آید و مربی دیگر از بازیکن دیگر. اینکه بخواهیم ایراد بگیریم که چرا الکنو از فلان بازیکن استفاده نکرد یا از بازیکن دیگر بازی گرفت، درست نیست. بالاخره فدراسیون والیبال به ایشان به‌عنوان یک مربی کارنامه‌دار اعتماد کرده و اینکه بخواهیم همه تقصیرها را به گردن این سرمربی بیندازیم به‌نظر من درست نیست، چون او زمان کمی را در تیم ملی حضور داشته و حتی به‌صورت تشریفاتی و در جهت شناسایی تیم ملی ایران با این تیم در لیگ ملت‌ها حاضر شد. با این حال باز هم تاکید می‌کنم که مربیگری سلیقه‌ای است و هرکسی سلیقه خودش را دارد و نمی‌شود از این موضوع ایراد گرفت.»

ملی‌پوش سابق والیبال ایران درباره اینکه آیا آلکنو در دو تورنمنت بزرگ در حد و اندازه‌های سرمربی‌گری تیم ملی ایران نشان داد یا خیر، گفت: «چون زمان کمی را با تیم ملی سپری کرد باید ببینیم انتظاراتی که فدراسیون ما از این مربی داشت به چه نحوی بوده است. در بزرگی الکنو شکی نیست اما باید انتظارات فدراسیون والیبال از او را ببینیم محقق شده است یا خیر. باید ببینیم فدراسیون ما از این سرمربی چه خواسته و این مهم است و اینکه آیا الکنو بر اساس آن به فدراسیون والیبال برنامه داده که ما از این موضوع اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم بر چه اساسی این اتفاقات رخ داده است اما اینکه بخواهیم همه تقصیرات را بر گردن النکو بیندازیم نباید اینطور باشد. ایشان درست است که مربی بزرگی در دنیای والیبال محسوب می‌شود اما در تیم ملی بزرگسالان مربی فقط ۲۰ درصد می‌تواند تاثیرگذار باشد و ۸۰ درصد خود بازیکنانی که در داخل زمین هستند موثر واقع شده و نتایج را رقم می‌زنند.»

منظمی درباره اینکه به‌نظر می‌رسد با برتری مقابل لهستان همه انگیزه‌ها و توان تیم ملی والیبال ایران در المپیک به پایان رسید، گفت: «به‌واقع درست است ما چندین سال است که می‌گوییم یک روانشناس خوب درکنار تیم ملی باشد اما متاسفانه ما در این بحث ضعیف عمل کردیم و اینکه ما با یک برد مقابل لهستان تمام می‌شویم. من هم به این موضوع رسیدم، چون انگیزه در بچه‌های ما کم شد و همین موضوع باعث می‌شود نتایج بعدی این چنین به‌دست بیاید. درحالی‌که ما تیم دوم جهان و صدرنشین گروه خودمان را شکست دادیم و چه‌بسا خودمان می‌توانستیم حتی به‌عنوان صدرنشین به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کنیم اما هر آنچه انگیزه و توان بود همانجا تمام شد. متاسفانه فدراسیون و تیم ملی ما در استخدام یک روانشناس خوب برای این تیم ضعیف عمل کرده و چه‌بسا اگر روانشناس خوبی درکنار تیم ملی داشتیم می‌توانستیم نتایج بهتری هم بگیریم.»

وی درمورد اینکه آینده این تیم را چطور می‌بیند، گفت: «به‌نظر من باید تغییر و تحول بزرگی در والیبال کشور صورت بگیرد و یک پوست‌اندازی خوب با یک برنامه‌ریزی ۴ ساله استراتژیک انجام شود و از این المپیک تا المپیک بعدی باید با برنامه‌ریزی و تدبیر قدم برداشته شود تا در پاریس موفق شویم.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر