روسیه: برجام جایگزینی ندارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۵۸۶
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
۱۰۳۸
نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت: برجام باید در شکل اولیه آن احیا شود و برخی سخنان درباره آغاز از صفر مذاکرات یا انعقاد توافقی جدید، تنها یک خیال پردازی و غیر واقع بینانه است.

خبرگزاری تسنیم: نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت: برجام باید در شکل اولیه آن احیا شود و برخی سخنان درباره آغاز از صفر مذاکرات یا انعقاد توافقی جدید، تنها یک خیال پردازی و غیر واقع بینانه است.

"میخائیل اولیانوف" نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین، از جمله در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مصاحبه‌ای اختصاصی با روزنامه «ایزوستیا»، چاپ مسکو اعلام کرد که تاریخ دقیق از سر گیری مذاکرات مربوط به توافق هسته‌ای با ایران هنوز مشخص نیست، ولی قطعاً پس از مراسم تحلیف رئیس جمهوری جدید ایران ( 5 آگوست/14 مرداد ماه) خواهد بود.

اولیانوف ادامه داد: «زمان شروع دور هفتم مذاکرات را فقط می توان حدس زد، برخی کارشناسان می‌گویند در نیمه آگوست (شهریور ماه) و برخی دیگر معتقدند که مذاکرات ممکن است حتی در ماه سپتامبر از سر گرفته شود.»

این دیپلمات یادآور شد که دولت جدید ایران ممکن است که مواضع تهران در خصوص برخی مسائل مورد بررسی پیرامون برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را اصلاح کند. ولی مشخص نیست چه تغییراتی صورت بگیرد.»

نماینده روسیه تأکید کرد که برجام فقط می‌تواند به شکل اولیه آن احیا شود و توافق جدیدی پیرامون برنامه هسته‌ای ایران غیرممکن است. وی توضیح داد: «از دیدگاه طرف روسی احیای توافق هسته‌ای به شکل اولیه آن هیچ جایگزین دیگری ندارد. تمامی گفته ها درباره آغاز مذاکرات از صفر یا انعقاد توافقی جدید، تنها یک خیالردازی است. اگر چنین راهی در پیش گرفته شود، مذاکرات به این زودی‌ها یا هرگز به پایان نخواهد رسید. ما باید واقع بین باشیم و حقیقت آن است که وظیفه اصلی از سر گیری مذاکرات در کوتاهترین زمان ممکن بدون هیچ بهانه‌ای است.»

اولیانوف با اشاره به اینکه اظهارات تحریک آمیز علنی برخی شرکت کنندگان در مذاکرات در وین بیش از پیش تحریک آمیز و عصبی شده است، افزود: «آمریکایی‌ها از یک سو می گویند که علت به تعویق افتادن مذاکرات را درک می کنند و از سوی دیگر سخنانی از واشنگن به گوش می رسد که در صورت تأخیر طولانی، بازگشت به برجام دیگر معنای خود را از دست خواهد داد. البته ما امیدواریم که این موضع گیری صرفاً تلاشی برای سوق دادن ایران به سمت تصمیم گیری سریعتر باشد.»

به گفته وی، ایران بیش از گذشته از اجرای تعهدات اولیه خویش در چارچوب برجام خودداری می‌کند که دلیل آن عدم لغو تحریمها علیه تهران است. وی ادامه داد: «هرچند این تصمیم تا حدودی غیرمنطقی به نظر می رسد، برای اینکه در صورت دستیابی به توافق، این اقدامات باید دوباره معکوس شوند و هرچه این انحراف از توافقات اصلی بیشتر شود، زمان بیشتری طول خواهد کشید تا تحریم‌های ضدایرانی لغو گردد.

اولیانوف در پاسخ به این سئوال که ارزیابی روسیه در خصوص افزایش ذخایر اورانیوم غنی سازی شده در ایران چیست و آیا این مسئله تهدیدی برای روسیه محسوب نمی شود، گفت: «مسلماً ما از این مسئله استقبال نمی‌کنیم، ولی این هم درست نیست که گفته شود این اقدام ایران "تهدید" یا "خطری" برای روسیه در پی خواهد داشت.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
آف دکور _فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر