روسیه: برجام جایگزینی ندارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۵۸۶
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
۹۹۹
نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت: برجام باید در شکل اولیه آن احیا شود و برخی سخنان درباره آغاز از صفر مذاکرات یا انعقاد توافقی جدید، تنها یک خیال پردازی و غیر واقع بینانه است.

خبرگزاری تسنیم: نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت: برجام باید در شکل اولیه آن احیا شود و برخی سخنان درباره آغاز از صفر مذاکرات یا انعقاد توافقی جدید، تنها یک خیال پردازی و غیر واقع بینانه است.

"میخائیل اولیانوف" نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین، از جمله در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مصاحبه‌ای اختصاصی با روزنامه «ایزوستیا»، چاپ مسکو اعلام کرد که تاریخ دقیق از سر گیری مذاکرات مربوط به توافق هسته‌ای با ایران هنوز مشخص نیست، ولی قطعاً پس از مراسم تحلیف رئیس جمهوری جدید ایران ( 5 آگوست/14 مرداد ماه) خواهد بود.

اولیانوف ادامه داد: «زمان شروع دور هفتم مذاکرات را فقط می توان حدس زد، برخی کارشناسان می‌گویند در نیمه آگوست (شهریور ماه) و برخی دیگر معتقدند که مذاکرات ممکن است حتی در ماه سپتامبر از سر گرفته شود.»

این دیپلمات یادآور شد که دولت جدید ایران ممکن است که مواضع تهران در خصوص برخی مسائل مورد بررسی پیرامون برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را اصلاح کند. ولی مشخص نیست چه تغییراتی صورت بگیرد.»

نماینده روسیه تأکید کرد که برجام فقط می‌تواند به شکل اولیه آن احیا شود و توافق جدیدی پیرامون برنامه هسته‌ای ایران غیرممکن است. وی توضیح داد: «از دیدگاه طرف روسی احیای توافق هسته‌ای به شکل اولیه آن هیچ جایگزین دیگری ندارد. تمامی گفته ها درباره آغاز مذاکرات از صفر یا انعقاد توافقی جدید، تنها یک خیالردازی است. اگر چنین راهی در پیش گرفته شود، مذاکرات به این زودی‌ها یا هرگز به پایان نخواهد رسید. ما باید واقع بین باشیم و حقیقت آن است که وظیفه اصلی از سر گیری مذاکرات در کوتاهترین زمان ممکن بدون هیچ بهانه‌ای است.»

اولیانوف با اشاره به اینکه اظهارات تحریک آمیز علنی برخی شرکت کنندگان در مذاکرات در وین بیش از پیش تحریک آمیز و عصبی شده است، افزود: «آمریکایی‌ها از یک سو می گویند که علت به تعویق افتادن مذاکرات را درک می کنند و از سوی دیگر سخنانی از واشنگن به گوش می رسد که در صورت تأخیر طولانی، بازگشت به برجام دیگر معنای خود را از دست خواهد داد. البته ما امیدواریم که این موضع گیری صرفاً تلاشی برای سوق دادن ایران به سمت تصمیم گیری سریعتر باشد.»

به گفته وی، ایران بیش از گذشته از اجرای تعهدات اولیه خویش در چارچوب برجام خودداری می‌کند که دلیل آن عدم لغو تحریمها علیه تهران است. وی ادامه داد: «هرچند این تصمیم تا حدودی غیرمنطقی به نظر می رسد، برای اینکه در صورت دستیابی به توافق، این اقدامات باید دوباره معکوس شوند و هرچه این انحراف از توافقات اصلی بیشتر شود، زمان بیشتری طول خواهد کشید تا تحریم‌های ضدایرانی لغو گردد.

اولیانوف در پاسخ به این سئوال که ارزیابی روسیه در خصوص افزایش ذخایر اورانیوم غنی سازی شده در ایران چیست و آیا این مسئله تهدیدی برای روسیه محسوب نمی شود، گفت: «مسلماً ما از این مسئله استقبال نمی‌کنیم، ولی این هم درست نیست که گفته شود این اقدام ایران "تهدید" یا "خطری" برای روسیه در پی خواهد داشت.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر