گلایه از پیشنهاد ۲۵میلیاردی به بازیکنان پرسپولیس
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۴۱۶۰۰
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
۲۳۹۲
معاون باشگاه پرسپولیس گفت:‌زمانی که بازیکن پیشنهاد ۲۵ میلیاردی دارد، حفظ او بسیار سخت است.

خبرگزاری فارس: ابراهیم شکوری در خصوص پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: از هواداران خیلی ممنون هستم که در یک سال گذشته یاری‌رسان ما بودند. یک سال سخت را پشت سر گذاشتیم، اما آخر داستان خوش بود. برای پنجمین سال متوالی قهرمان شدیم و کار بزرگی انجام دادیم. به بقیه تیم‌ها هم خسته‌نباشید می‌گویم که جنگیدند و تلاش کردند تا جایگاه مناسبی به دست بیاورند.

وی تصریح کرد: اگر بخواهم در مورد قهرمانی صحبت کنم، باید ساعت‌ها وقت بگذاریم، اما آنچه مشهود بود اتحاد خانواده بزرگ پرسپولیس است. همه ما با هم یک تیم قوی و منسجم را تشکیل دادیم. هواداران، بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه همه کنار هم بودیم و خدا را شکر توانستیم سال سختی را پشت سر بگذاریم. وقتی تیمی 4 دوره متوالی قهرمان می‌شود طبیعی است که بقیه تیم‌ها انرژی و هزینه بیشتری صرف کنند تا جلوی این تیم را بگیرند. اما همه ما در کنار هم بودیم.

شکوری در مورد مدت تعطیلی تیم پرسپولیس عنوان کرد: در این موارد کادر فنی تصمیم‌گیری می‌کند اما حداقل دو هفته تعطیلی‌ خواهیم داشت. ما چندین سال است که در دو سه جام می‌جنگیم. امیدوارم بازیکنان با روحیه و استراحت خوب برگردند. هدف‌های بزرگ‌تری داریم. از شروع لیگ جدید می‌توانیم برای ششمین قهرمانی حرکت کنیم، ضمن اینکه در لیگ قهرمانان آسیا هم توانسته‌ایم به مرحله بعد برویم و این جام هم برای ما ارزشمند است.

معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی این باشگاه گفت: چندین بار اعلام کردیم که باشگاه دولتی پرسپولیس ریالی از دولت دریافت ندارد، اما در داخل رقبایی داریم که از بودجه مستقیم دولتی استفاده می‌کنند. ما در مقابل آنها توانایی کمی داریم، تنها بحث کارگزار است که آن هم محدود است. بازیکن تیمی که توانسته 7 میلیون دلار برای کشور درآمدزایی کند، باید با بازیکن تیم انتهای جدول فرق کند و بیشتر دیده شود.

وی افزود: راه‌های درآمدزایی محدود هستند، حق پخش، کپی‌رایت و... را نداریم. باشگاه در سال جدید به دنبال راه‌های درآمدزایی است اما امیدواریم در سال جدید و دولت جدید نگاه‌ها به تیم‌ها عادلانه‌تر و بودجه بر اساس عدالت باشد. از دولت و مجلس می‌خواهیم نگاه عادلانه‌تری داشته باشند، برخی باشگاه‌ها اسم خصوصی دارند اما به یک منبع قوی مالی متصل هستند که کار ما را سخت می‌کند.

شکوری در مورد پرونده کالدرون عنوان کرد: منتظریم در این مورد رأی قطعی فیفا بیاید. در این 10 ماه که در باشگاه پرسپولیس بودیم هر پرونده خارجی بود به سمت ما روانه شد. فکر می‌کنم پرونده کالدرون آخرین آنها باشد، ولی واقعا پرداخت 700 هزار دلار کار سختی است. نزدیک به 3 میلیون دلار پاداش ما در AFC بلوکه شده اما به هر حال این مبلغ طی رأی فیفا باید پرداخت شود و اگر این اتفاق نیفتد کار ما سخت خواهد بود.

معاون باشگاه پرسپولیس که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد در مورد جدایی حسین کنعانی‌زادگان گفت: به او خسته نباشید می‌گویم چون با تمام وجود کار کرد، اما متأسفانه بودجه ما محدود است. زمانی که بازیکن پیشنهاد 25 میلیاردی دارد، حفظش سخت است. در مقابل این مسأله تیم‌های داخلی هم هستند که به بازیکنان ما پیشنهاد می‌دهند. بازیکنی داشتیم که قراردادش با ما 2 میلیارد بود، اما در نیم فصل پیشنهاد 4 میلیاردی دریافت کرد و برای فصل بعد هم دو برابر شد. در این مسئله نهادهای نظارتی باید ورود کنند. حسین کنعانی‌زادگان یکی از ستون‌های اصلی تیم ما بود، اما متأسفانه به دلیل شرایط مالی جدا شد و البته طبیعی است که بازیکن باید زندگی خودش را هم در نظر بگیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر