قاسمپور: کیفیت فنی لیگ بیستم خوب نبود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۶۲۵
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
۶۱۹
کارشناس فوتبال گفت: واقعیت این است که کیفیت لیگ خیلی بالا نبود؛ به طوریکه برخی مسابقات خسته‌کننده و خواب آور بودند.

خبرگزاری فارس: ابراهیم قاسمپور در مورد شرایط برگزاری لیگ برتر بیستم اظهار داشت: مسابقات در نیم فصل اول خوب نبود اما هرچه به پایان نزدیک‌تر شدیم، در قعر و صدر حساسیت و جذابیت بیشتر شد. در قعر جدول به جز ماشین‌سازی، دیگر تیم سقوط کننده در هفته پایانی مشخص شد. در صدر جدول هم پرسپولیس و سپاهان تا روز آخر شانه به شانه رقابت کردند. در هفته‌های پایانی حتی گل‌های رد و بدل شده هم بیشتر شد که دلیل اصلی آن فشردگی لیگ بود و امکان داشت تفاضل گل، تیم قهرمان را معرفی کند.

وی در مورد کیفیت فنی رقابت‌ها خاطر نشان کرد: واقعیت این است که کیفیت خیلی بالا نبود. برخی بازی‌ها کیفیت فنی بسیار پایینی داشتند؛ به طوریکه حتی نمی توانستم آن مسابقات را تا پایان نگاه کنم و از دیدن چنین بازی‌های بی‌کیفیتی گاهی خسته می‌شدم و از خانه بیرون می‌رفتم. دلیل اصلی بی‌کیفیتی هم ممکن است فرسایشی بودن رقابت ها باشد. فصلی که باید 7-8 ماه طول بکشد، بیشتر از یک سال طول کشید. بخشی از این طولانی شدن بخاطر کرونا، تیم ملی و لیگ قهرمانان بود. بخش دیگرش هم به خستگی بازیکنان مربوط می‌شود. بازیکنان ماشین نیستند بلکه آنها هم انسان هستند و عضله دارند و از طولانی شدن رقابت‌ها خسته و بی‌انگیزه می‌شدند.

این کارشناس در مورد بیانیه‌نویسی‌های باشگاه‌ها علیه یکدیگر در لیگ بیستم اظهار داشت: فوتبال ما مشکلات زیادی دارد و این بیانیه نویسی هم بخشی از آن است. گاهی تیم‌ها برای فرار از مسئولیت‌ها بیانیه نویسی می کردند و به یکدیگر معترض می‌شدند. اشتباه‌های داور هم وجود داشت اما عمدی نبود. در هیچ جای دنیا چنین مسایلی را شاهد نیستید. هر تیمی روی کار خودش متمرکز است و فوتبالش را انجام می‌دهد اما فوتبال ما از سایر بخش‌های کشور نشات گرفته شده است. مثل همان قیمت مرغ و سیمان است.

سرمربی اسبق صنعت نفت آبادان در مورد جابه‌جایی زیاد مربیان در لیگ برتر بیستم و رفت و آمد تیم‌ها بین باشگاه‌ها گفت: اگر بخواهم در این مورد صحبت کنم، شاید بگویند چون خودش تیم ندارد، اینگونه حرف می‌زند ولی اصلا چنین نیست. واقعیت این است که گاهی شما رسانه‌ها به آدم‌هایی بها می‌دهید که نه رفتار مناسبی دارند، نه دانش و نه شخصیت معقولی اما آنها را در رسانه‌ها بزرگ می‌کنید. نظم و انضباط نیست و هیچ چیز سرجای خودش نیست به همین دلیل شاهد بودیم که گاهی یک مربی سه تیم در یک فصل عوض کرد. اگر مربی خوب نتیجه می‌گرفت و مدام جابه جا می‌شد می‌گفتیم حتما به خاطر عملکرد خوبش خواهان دارد اما وقتی مربی که نتیجه نمی‌گیرد مدام از یک باشگاه به باشگاه دیگر می‌رود دیگر چه باید گفت؟

وی افزود: یکی از بازیکنان سابقم که اکنون مربی شده است به من گفت در فلان باشگاه پیشنهاد مربیگری به یک مربی خارجی دادند و برایش دستمزد 850 میلیون تومانی در نظر گرفتند ولی فقط 500 میلیون به او پول دادند و 350 میلیون دیگر را خودشان برداشتند. در گذشته‌ بحث مربیان منشوری را مطرح کردند و اول و آخر اسم آنها را نوشتند و بعد آنها را به جای لیگ برتر به لیگ‌های پایین‌تر فرستادند. وقتی در لیگ برتر که نظارت بیشتر است این مربیان آن کارها را می‌کردند در لیگ‌های پایین‌تر که نظارت کمتر است قطعا راحت‌تر می‌توانستند کار کنند و آنها نیز در لیگ‌های پایین‌تر کار کردند و پول گرفتند و بعد به لیگ برتر هم برگشتند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر