امیری: فرهاد مجیدی نمره قبولی گرفت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۸۵۷
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
۶۶۹
کارشناس فوتبال با بیان اینکه سرمربی استقلال توانست با حاشیه‌های بوجود آمده عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: مجیدی تلاش زیادی برای موفقیت استقلال کرد و نمره قبولی گرفت.

خبرگزاری مهر: وحید امیری در خصوص شرایط لیگ بیستم و ارزیابی عملکرد تیم های لیگ برتری گفت: لیگ پرتلاطمی را سپری کرده ایم. جابجایی های زیادی در سطح مدیریت، سرمربی بوجود آمد. نقل و انتقالات مربیان بیشتر از بازیکنان سر و صدا کرد و بارها شاهد رفت و آمد مربی ها در بین تیم های لیگ برتری بودیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تا روز آخر لیگ بالا و پائین جدول دستخوش تغییرات بسیاری شد. حساسیت ها تا روز آخر ادامه داشت و این بر جذابیت لیگ افزوده بود.

امیری در مورد جابجایی مربیان لیگ برتری گفت: یکی از شاخصه های حرفه ای بودن این است که مربی بتواند در طول فصل در یک تیم مانده و کاملا با تیمش یکی شود. اما متاسفانه در فوتبال ما مربیان، حرفه ای نبوده اند. نسبت به قرارداد و تعهدشان متعهد نبوده اند. آنها بیشتر به دنبال اهداف شخصی بوده و وظایف اجتماعی و ورزشی خود را فراموش کرده بودند. در طول فصل بارها شاهد بودیم که مربیان زیادی جابجا شده که این موضوع باعث تاثیر منفی بر روی عملکرد تیمشان داشت.

کارشناس فوتبال در ادامه افزود: فدراسیون فوتبال و مسئولان ذیربط باید در مورد قرارداد مربیان و تعهدشان ورود کنندو اجازه ندهند آنها هر طور که خواستند رفتار کنند. البته این مشکل تنها به سرمربی مربوط نمی شود بلکه مدیران ما هم چون نتیجه گرا شدند تا مربی ای نتیجه نمی گیرد به سرعت او را عوض کرده و به او زمان کافی برای بهتر شدن نمی دهند.

وی در مورد سقوط ماشین سازی و سایپا به لیگ پایین تر گفت: از سقوط این دو تیم متاسف شدم. این دو تیم شرایط بسیار خوبی از لحاظ زمین و امکانات داشتند اما اینکه چرا به لیگ پائین تر سقوط می کنند نشان می دهد که عملکرد مدیریت و تغییراتی بسیار زیاد در کادر فنی این تیم چقدر به سایپا و ماشین سازی ضربه زد. مدیران ما زودتر از آنچه که ما فکر می کنیم سرمربی را تغییر می دهند تا شاید بتوانند با این روش در پست خود باقی بمانند.

امیری درخصوص شرایط استقلال در لیگ بیستم گفت: مجیدی در استقلال از نظر فنی نمره قبولی گرفت. او با تمام حواشی که در تیم وجود داشت توانست نتایج خوبی کسب کند. مشکلات استقلال زیاد بود چه در سطح مدیریت و چه در سطح تغییرات در کادر فنی. در سالهای گذشته تغییرات مدیریتی در استقلال به این تیم ضربات زیادی زد و استقلال نتوانست آنطور که هوادارانش می خواستند نتایج خوبی کسب کنند. یک تیم وقتی موفق می شود که تمرکزش تنها بر روی مسائل فنی باشد و هنر یک سرمربی آن است که بتواند حاشیه ها را از تیم دور کرده تا مجموعه تیم تنها به مسائل فنی و پیروزی برابر حریفان فکر کنند.

وی در پایان و در خصوص دیدار استقلال برابر گل گهر سیرجان از مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: شرایط استقلال از گل گهر بهتر است. آنها توانسته اند دو بازی گذشته در لیگ را مقابل گل گهر به پیروزی برسند. پیش بینی می شود با توجه به شرایطی که آبی پوشان دارند احتمال برد آنها برابر گل گهر آن هم در تهران بیشتر بوده و استقلال می تواند به فینال جام حذفی راه پیدا کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر