بالاتر از رئیسی هم نمی‌تواند تورم را اصلاح کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۸۹۷
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
۳۶۰۳
نماینده ادوار مجلس گفت: آقای علم الهدی امروز از دعوایی درون جریانی صحبت می‌کند. ایشان هم مطلع است و می‌داند فشار از کجا است وقتی می‌گوید بگذارید کار کند و هر کسی که به ستاد رییسی آمد که نباید پست بگیرد، این حرف صادقانه‌ای است و راست و حسینی حرفش را زده است.

خبرگزاری برنا: نماینده ادوار مجلس گفت: آقای علم الهدی امروز از دعوایی درون جریانی صحبت می کند. ایشان هم مطلع است و می داند فشار از کجا است وقتی می گوید بگذارید کار کند و هر کسی که به ستاد رییسی آمد که نباید پست بگیرد، این حرف صادقانه ای است و راست و حسینی حرفش را زده است.

غلامرضا تاجگردون، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نظر من این است که مشکل آقای رییسی با جریان خودش است جریانی که هنوز نیامده علاوه بر سهم خواهی فضاسازی می کند و کمی کار او را سخت می کند و به نظر من شاید برخی سهوی باشد.

او افزود: من وقتی به برنامه های صدا و سیما نگاه می کنم با وجود اینکه دولت قبلی را بابت همه اقداماتش می زنند اما اینکار نفعی برای دولت آینده ندارد و می تواند توقعات و انتظارات اجتماعی را بالا ببرد که آقای رییسی در این مرحله گیر خواهد کرد. همچنین جریان اصولگرایی بخاطر سهم خواهی خود این فضا را تشدید می کند.

تاجگردون خاطرنشان کرد: نمونه های آن کلیپ هایی است که در این روزها در فضای مجازی پخش می کنند از جمله در ارتباط با غرب و مذاکرات بین المللی و وضعیت خراب داخلی. وقتی می گویید تورم ۵۰ درصد است و مرتبا این فضا را تشدید می کنید هم تورم انتظاری بالا می رود و هم انتظاری خارج از توان برای آقای رییسی بوجود می آید که باید تورم را به ده درصد برگرداند ولی نه آقای رییسی و نه بالاتر از او نمی تواند به این توقعات پاسخ بدهد، در واقع برخی غیر مستقیم به رییسی می گویند یا این وضعیت را تشدید می کنیم یا در دولت کمک می کنیم.

نماینده ادوار مجلس تاکید کرد: آقای رییسی باید استقلال خود را نشان بدهد؛ اصولگرایی بعد از دو دوره توانسته کاندیدا خود را رییس جمهور و باید او را همراهی کند وگرنه نتیجه این سهم خواهی ها سرگردانی مردم است و همین سرمایه اجتماعی باقیمانده نیز از دست این جریان می رود.

تاجگردون با اشاره به صحبت های اخیر علم الهدی در رابطه با جلوگیری از تخریب دولت رییسی در ابتدای کار ادامه داد: به عقیده من آقای علم الهدی انسان صادقی است و حرف دلش را می زند و این نکته مثبتی است. البته نه این که من قبول دارم ولی آقای علم الهدی وقتی این حرف را می زند به اصلاح طلبان حمله نمی کند. وقتی می گفتیم بگذارید آقای روحانی کار کند، جبهه مقابل بود که تخریب می کرد و به آنها هشدار می داد امروز آقای علم الهدی می گوید بگذارید کار کند. او امروز از دعوایی درون جریانی صحبت می کند. ایشان هم مطلع است و می داند فشار از کجا است وقتی می گوید بگذارید کار کند و هر کسی که به ستاد رییسی آمد که نباید پست بگیرد، این حرف صادقانه ای است و راست و حسینی حرفش را زده است.

او در پایان با بیان اینکه احمدی نژاد هم جز افرادی است که در حال حاضر اهدافی را در جهت تخریب سیستماتیک دنبال می‌کند، گفت: آقای احمدی نژاد آدم زرنگی است و خوب مطلبش را می گوید مساله او روحانی نیست. احمدی نژاد به خوبی می داند زدن در کف خیابان سهم آقای روحانی نیست او نظام را زیر سوال می برد و نظام را مورد هدف قرار داده است. اگر در دوره رییس جمهوری، مردم به کف خیابان آمدند و آسیب دیدند و حالا آن رییس جمهور مقصر است که به طریق اولی این حرف متوجه خود او است، در زمان او هم کسانی به خیابان آمدند و آسیب دیدند. استراتژی احمدی نژاد استراتژی سیستم است. ایشان هر کدام از پایه های سیستم را براساس طرح و هدف اصلی خودش نشانه گرفته است و این حرف یکی از نکات اصلی پازل او است و به خوبی دارد رو می کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222