بالاتر از رئیسی هم نمی‌تواند تورم را اصلاح کند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۸۹۷
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
۳۶۳۳
نماینده ادوار مجلس گفت: آقای علم الهدی امروز از دعوایی درون جریانی صحبت می‌کند. ایشان هم مطلع است و می‌داند فشار از کجا است وقتی می‌گوید بگذارید کار کند و هر کسی که به ستاد رییسی آمد که نباید پست بگیرد، این حرف صادقانه‌ای است و راست و حسینی حرفش را زده است.

خبرگزاری برنا: نماینده ادوار مجلس گفت: آقای علم الهدی امروز از دعوایی درون جریانی صحبت می کند. ایشان هم مطلع است و می داند فشار از کجا است وقتی می گوید بگذارید کار کند و هر کسی که به ستاد رییسی آمد که نباید پست بگیرد، این حرف صادقانه ای است و راست و حسینی حرفش را زده است.

غلامرضا تاجگردون، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نظر من این است که مشکل آقای رییسی با جریان خودش است جریانی که هنوز نیامده علاوه بر سهم خواهی فضاسازی می کند و کمی کار او را سخت می کند و به نظر من شاید برخی سهوی باشد.

او افزود: من وقتی به برنامه های صدا و سیما نگاه می کنم با وجود اینکه دولت قبلی را بابت همه اقداماتش می زنند اما اینکار نفعی برای دولت آینده ندارد و می تواند توقعات و انتظارات اجتماعی را بالا ببرد که آقای رییسی در این مرحله گیر خواهد کرد. همچنین جریان اصولگرایی بخاطر سهم خواهی خود این فضا را تشدید می کند.

تاجگردون خاطرنشان کرد: نمونه های آن کلیپ هایی است که در این روزها در فضای مجازی پخش می کنند از جمله در ارتباط با غرب و مذاکرات بین المللی و وضعیت خراب داخلی. وقتی می گویید تورم ۵۰ درصد است و مرتبا این فضا را تشدید می کنید هم تورم انتظاری بالا می رود و هم انتظاری خارج از توان برای آقای رییسی بوجود می آید که باید تورم را به ده درصد برگرداند ولی نه آقای رییسی و نه بالاتر از او نمی تواند به این توقعات پاسخ بدهد، در واقع برخی غیر مستقیم به رییسی می گویند یا این وضعیت را تشدید می کنیم یا در دولت کمک می کنیم.

نماینده ادوار مجلس تاکید کرد: آقای رییسی باید استقلال خود را نشان بدهد؛ اصولگرایی بعد از دو دوره توانسته کاندیدا خود را رییس جمهور و باید او را همراهی کند وگرنه نتیجه این سهم خواهی ها سرگردانی مردم است و همین سرمایه اجتماعی باقیمانده نیز از دست این جریان می رود.

تاجگردون با اشاره به صحبت های اخیر علم الهدی در رابطه با جلوگیری از تخریب دولت رییسی در ابتدای کار ادامه داد: به عقیده من آقای علم الهدی انسان صادقی است و حرف دلش را می زند و این نکته مثبتی است. البته نه این که من قبول دارم ولی آقای علم الهدی وقتی این حرف را می زند به اصلاح طلبان حمله نمی کند. وقتی می گفتیم بگذارید آقای روحانی کار کند، جبهه مقابل بود که تخریب می کرد و به آنها هشدار می داد امروز آقای علم الهدی می گوید بگذارید کار کند. او امروز از دعوایی درون جریانی صحبت می کند. ایشان هم مطلع است و می داند فشار از کجا است وقتی می گوید بگذارید کار کند و هر کسی که به ستاد رییسی آمد که نباید پست بگیرد، این حرف صادقانه ای است و راست و حسینی حرفش را زده است.

او در پایان با بیان اینکه احمدی نژاد هم جز افرادی است که در حال حاضر اهدافی را در جهت تخریب سیستماتیک دنبال می‌کند، گفت: آقای احمدی نژاد آدم زرنگی است و خوب مطلبش را می گوید مساله او روحانی نیست. احمدی نژاد به خوبی می داند زدن در کف خیابان سهم آقای روحانی نیست او نظام را زیر سوال می برد و نظام را مورد هدف قرار داده است. اگر در دوره رییس جمهوری، مردم به کف خیابان آمدند و آسیب دیدند و حالا آن رییس جمهور مقصر است که به طریق اولی این حرف متوجه خود او است، در زمان او هم کسانی به خیابان آمدند و آسیب دیدند. استراتژی احمدی نژاد استراتژی سیستم است. ایشان هر کدام از پایه های سیستم را براساس طرح و هدف اصلی خودش نشانه گرفته است و این حرف یکی از نکات اصلی پازل او است و به خوبی دارد رو می کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر