آلمان: دولت جدید ایران به مذاکرات بازمی‌گردد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۳۴۱
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
۱۶۱۹
یک مقام ارشد آلمانی که در مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین مشارکت دارد، گفت که مذاکرات حساس درباره احیای توافق هسته ای حدودا دو هفته از رسیدن به یک توافق در ماه ژوئن فاصله داشت اما چندین مورد پیچیده هنوز حل نشده باقی مانده اند.

ایسنا: یک مقام آلمانی با مروری بر روند مذاکرات احیای توافق هسته‌ای به چالش های موجود بر سر راه به نتیجه رسیدن این مذاکرات پرداخت.

به گزارش شبکه سی. ان. بی. سی، یک مقام ارشد آلمانی که در مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین مشارکت دارد، گفت که مذاکرات حساس درباره احیای توافق هسته ای حدودا دو هفته از رسیدن به یک توافق در ماه ژوئن فاصله داشت اما چندین مورد پیچیده هنوز حل نشده باقی مانده اند.

آلمان: دولت جدید ایران به مذاکرات بازمی‌گردد

این مقام آلمانی که نامش فاش نشده در این راستا بیان کرد: در ماه مارس عزم ما و دوستان آمریکایی مان بر این بود که این کار به زودی انجام شود. بیش از چیزی که فکرش را می کردیم زمان برد. اما فکر می کنم در ماه ژوئن با دو هفته دیگر از مذاکرات جدی و اراده سیاسی می توانستیم به آن دست یابیم. تا آن موقع، پیش رفتی که انجام شده بود، «بسیار قابل توجه بود».

این مقام دولتی آلمان افزود: مثل همیشه در چنین مذاکراتی، پیچیده ترین نکته ها به آخر کار محول شده بود اما می توانم بگویم که ما با یک کاغذ سفید شروع کردیم و تا ماه ژوئن چهار متن مختلف و حدودا 1520 صفحه مواردی داشتیم که درباره شان مذاکره شده بود.

وقتی از این مقام آلمانی که می خواست نامش فاش نشود، پرسیده شد آیا دولت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور جدید ایران گفت و گویی با تیم های مذاکره کننده داشته است یا نه، گفت که هنوز هیچ تعاملی انجام نشده است.

او گفت: نشانه هایی کافی دال بر این وجود دارد که مباحثاتی واقعی در نظام ایران درباره چگونگی پیش برد این مذاکرات وجود دارد.

این مقام آلمانی افزود: آنچه فکر می کنیم قدم بعد باشد، این است که آن ها (ایران) وقتی دولت جدید شکل بگیرد به وین باز می گردند. بنابراین این موضوع ما را به اواسط آگوست می کشاند و بعد خواهیم دید که چه موضعی برای مذاکرات خواهند داشت.

او با گفتن این که مذاکرات تاکنون «بسیار صریح» بوده اند، توضیح داد: ما درباره این که بازگشت دوباره به برجام(توافق هسته ای) چگونه انجام خواهد شد، به تفاهم خوبی با ایرانی ها رسیده بودیم. اگرچه نمی خواهم آنچه هنوز محل مجادله بود را کمرنگ جلوه دهم، چون قابل توجه بود.

این مقام آلمانی درباره چالش های این مذاکرات هم گفت: آن ها(ایران) تضمینی می خواهند که تا زمانی که کاملا به توافق پایبند هستند، ترامپ دیگری در کار نباشد، یعنی آمریکایی ها به سادگی باز هم از توافق خارج نشوند.

او با اشاره به لغو تحریم های ایران به عنوان بخش بحث برانگیز دیگر این مذاکرات، اظهار کرد: ما و دوستان آمریکایی مان می گوییم تحریم هایی که باید لغو شوند، آن هایی هستند که به برجام ارتباط دارند و برخی دیگر تنبیه ها همچنان به قوه خود باقی می مانند. مسائل دیگری نیز هست که باید در مذاکرات بعدی راجع به آنها صحبت کنیم که ایرانی ها حاضر نیستند با آن ها پایبند باشند.

به گفته او، «برهه ای فرا می رسد که به خاطر تداوم فعالیت های ایران در زمینه غنی سازی و تحقیق و توسعه، برجامی برای بازگشتن به آن باقی نمی ماند. هنوز به آن نقطه نرسیده ایم اما این چشم اندازی است که همه باید به آن آگاه باشند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر