پیش‌بینی‌ها از مواجهه مجلسی‌ها با کابینه رئیسی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۴۲۶
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۲
۱۸۷۹
پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که مجلس یکدست اصولگرا به کل کابینه رئیسی رأی مثبت خواهد داد.

شرق: پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که مجلس یکدست اصولگرا به کل کابینه رئیسی رأی مثبت خواهد داد.

«حسینعلی حاجی‌دلیگانی» در رابطه با جلسه رأی اعتماد به کابینه دولت سیزدهم گفت: بر اساس صحبت‌های رهبری مبنی‌بر سرعت عمل در تشکیل دولت، آقای رئیس‌جمهور برنامه و خط‌مشی دولت خود را همراه با وزرا مطرح و به مجلس معرفی می‌کند و مجلس بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای از روز شنبه صبح، کار بررسی تک‌تک افراد پیشنهادی را در کمیسیون‌های تخصصی مربوطه آغاز می‌کند.

مجلس وظیفه دارد با دقت و البته با سرعت اسامی معرفی‌شده را رسیدگی کند. شخصیت‌هایی که برای هر پست و برای هر وزارتخانه پیشنهاد می‌شود آن را کاملا بررسی می‌کنیم و اگر آن فرد توانمندی لازم و مجموعه شرایط کافی را برای پست وزارت دارد، دریغ نخواهیم کرد. او با اشاره به حضور برخی از نمایندگان در کابینه دولت سیزدهم گفت: افرادی که در مظان هستند و گفته می‌شود که قرار است از مجلس به کمک دولت بروند، آنهایی که سر زبان‌ها هستند قطعا مجلس به آنها رأی اعتماد خواهد داد.

دکتر «محمدمهدی زاهدی» در مورد ویژگی‌هایی که کابینه دولت سیزدهم باید داشته باشد، گفت: متأسفانه دولت سیزدهم زمانی روی کار آمد که کشور دچار تلاطم‌های زیادی شده که برخی از این تنش‌ها مرتبط با دولت دوازدهم است زیرا دولت تدبیر و امید نتوانسته بود به همه وعده‌های خود عمل کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: اگر شایسته‌سالاری باشد مجلس بهتر رأی اعتماد می‌دهد؛ ضمن آنکه باید کابینه دولت با یکدیگر هماهنگ‌تر باشند زیرا وفاق و هماهنگی در دولت بسیار مؤثر است، هر وزیری به هماهنگی‌های جدی بین دستگاهی برای اجرای برنامه‌های خود نیاز دارد بنابراین هماهنگ‌بودن وزیران با یکدیگر مهم‌ترین اصل است.

وی از انتظارات مجلس نیز سخن به میان آورد و بیان کرد: رئیسی باید افرادی که هم تخصص و هم تجربه لازم را دارند، انتخاب کند ضمن آنکه نشان داده باشند که مدیران جهادی، خلاق، نوآور، تحول‌گرا و تحول‌زا هستند. اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه، درباره کابینه احتمالی رئیسی گفته: «دولت آقای رئیسی یک دولت ارزش‌گراست و اینکه فکر کنیم یک جریان بر او حاکم است یا اینکه او این جریان را بر جریان‌های دیگر حاکم کرده و جریان منتقد را حذف می‌کند، درست نیست.

اما باید توجه داشت که معنای مستقل‌بودن این نیست که ایشان اصولگرا و انقلابی نیست، ایشان ارزش‌گرا و انقلابی هستند اما می‌گویند ما در عین پایبندی و حفظ ارزش‌ها، این‌طور نیستیم که یک گروه باشیم و بگوییم فقط ما باشیم و دیگران هیچ. مردم که به آقای رئیسی رأی دادند، رأی ندادند که ایشان یک آش شله‌قلمکاری تشکیل دهد؛ بلکه رأی دادند که این شخص با این سوابق و این روش و این تفکر کشور را اداره کند، لذا خواست مردم اداره کشور با همان ارزش‌ها و مشی و بینش و نگاهی که از ایشان شناخته می‌شود، است».

سیدمحسن دهنوی، دیگر نماینده مجلس هم گفته است: با توجه به شرایط حاکم بر کشور و اهمیت استقرار هرچه سریع‌تر دولت و تأکید رؤسای قوای مجریه و مقننه بر این موضوع، مقرر شد روز پنجشنبه لیست کابینه پیشنهادی دولت به مجلس ارائه شود. نماینده مردم تهران گفته: مراسم تحلیف از ساعت ۱۷ پنجشنبه ۱۴ مردادماه (امروز) با حضور میهمانانی از ۵۰ کشور دنیا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و پس از آن با ارائه لیست پیشنهادی کابینه توسط رئیس‌جمهور منتخب، از شنبه کمیسیون‌ها به مدت یک هفته تشکیل جلسه می‌دهند و سپس جلسات رأی اعتماد برگزار می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر