جلالی: استقلال قهرمان جام حذفی می‌شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۴۷۸
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
۱۴۷۰
کارشناس فوتبال در مورد اتفاقات نیمه نهایی جام حذفی و دیدار فینال و همچنین مسابقات المپیک صحبت کرد.

ایلنا: مجید جلالی در خصوص مسابقات نیمه نهایی جام حذفی و همچنین دو تیم راه یافته به فینال اظهار داشت: من بازی‌های نیمه نهایی را به طور کامل نگاه نکردم و نمی‌توانم تحلیل دقیقی روی آن داشته باشم ولی خب از قبل هم گفته بودم که استقلال یک پای فینال است و رسیدن این دو تیم به فینال از این مرحله تقریباً قابل پیش بینی بود. هم استقلال و هم فولاد مسیر سختی برای فینالیست شدن پشت سر گذاشتند و با شایستگی به این مرحله رسیدند و بازی حساس و دشواری را در فینال پیش بینی می‌کنم که فکر می‌کنم شانس استقلال بیشتر است و این تیم قهرمان جام حذفی خواهد شد.

وی در مورد حواشی اعتراض دو تیم به تصمیمات داوری پیش از مسابقه و همچنین اعتراض کادرفنی گل گهر بعد از بازی عنوان کرد: این فضایی که ایجاد شده محصول امروز نیست و از سال‌ها قبل یک بنای بی‌اعتمادی میان داوران و جامعه فوتبال شکل گرفت و سو مدیریت‌هایی در این خصوص وجود داشت و هنوز هم وجود دارد که رفته رفته این بی‌اعتمادی را بیشتر کرد. اینکه باشگاه‌ها از ابزارهای مختلف از جمله بیانیه و کنفرانس‌ها و مصاحبه‌ها برای فشار به داوری استفاده می‌کنند و حتی در طول بازی‌ هم سعی دارند این فشار را اعمال کنند و از سوی دیگر مرجعی وجود ندارد که بتوانند حق تضییع شده خودشان را از آن طلب کنند این بی‌اعتمادی سال‌هاست شکل گرفته و رفته رفته عمیق و عمیق‌تر شده است و چنین فضایی حتی با ورود تکنولوژی‌های جدید مثل VAR درست نخواهد شد و باید به فکر ترمیم این بی‌اعتمادی باشیم که از باشگاه‌ها به بدنه هواداری تیم‌ها کشیده شده و فضا به سمتی رفته که برای فوتبال ما خوب نیست و هرچه جلوتر می‌رود شکل بدتری هم به خودش می‌گیرد و این چهره فوتبال است که از این فضا آسیب می‌بیند.

کارشناس فوتبال در مورد بازی فینال جام حذفی گفت: همانطور که گفتم شانس استقلال در این بازی بیشتر است و پیش بینی من این است که استقلال قهرمان خواهد شد و این را از مراحل خیلی پایین‌تر هم که هنوز مشخص نبود این تیم فینالیست می‌شود گفته بودم. هر چند فولاد هم تیم شایسته ای است و فوتبال ساختارمندی ارائه می‌دهد و شکست دادن این تیم کار راحتی نیست. این بازی می‌تواند حسن ختامی باشد بر یک فصل فرسایشی و طولانی مدت که اثرش را روی کیفیت بازی‌ها و ساق بازیکنان گذاشته و کیفیت فنی مسابقات به شدت افت کرده است و خطراتی مثل آسیب دیدگی بازیکنان هم در چنین فصل هایی بالا می‌رود و امیدوارم فینال جام حذفی حسن ختامی بر این فصل طولانی و فرسایشی باشد.

جلالی در مورد رقابت‌های المپیک و عملکرد کاروان ایران تا اینجای کار توضیح داد: عملکرد کاروان ایران در المپیک چیزی پایین‌تر از سطح انتظار نبوده و حتی بعضاً بالاتر از انتظار هم کار کردند. شاید بتوان در مورد کاراته گفت که نتایج با انتظارات هماهنگ نبود ولی مثلا در والیبال ما انتظار مدال نداشتیم و شاید انتظار این بود که از گروه صعود کنیم ولی مثلا در تیراندازی انتظار مدال نداشتیم و طلا کسب کردیم یا در شمشیربازی بهتر از حد انتظار ظاهر شدیم. در کشتی همیشه ما انتظار مدال داشتیم و مشخص بود در این رشته عملکرد بهتری نسبت به سایر رشته‌ها داریم. می‌خواهم از محمد بنا بابت زحماتش تشکر کنم چرا که یک چهره برجسته در کشتی فرنگی حتی در سطح جهان است و اثرات زحماتی که می‌کشد مشهود است. در وزنه برداری هم ما از مسائل زیادی در سال‌های اخیر مثل بحث دوپینگ ضربه خوردیم ولی در کل عملکرد کلی کاروان ایران پایین‌تر از آنچه انتظار می‌رفت نبود.

وی افزود: می‌خواهم گلایه‌ای داشته باشم از رفتاری که با سعید معروف شد و متاسفانه مشابه همان رفتاری بود که ما سال‌ها قبل با علی دایی داشتیم و زحمات سال‌های زیادش در عرصه ملی را فراموش کردیم و او را در شرایط بدی از فوتبال بدرقه کردیم و چنین رفتاری با سعید معروف هم صورت گرفته است که در این سال‌ها بازی‌های درخشانی برای والیبال ما انجام داده و قطعاً اگر قرار است از تیم ملی خداحافظی کند باید در شرایطی باشد که از تجلیل و تقدیر می‌شود نه اینکه با ناراحتی از تیم خداحافظی کند و بهتر است در این خصوص با قهرمانان ورزشی خودمان رفتار بهتری داشته باشیم.

سرمربی فوتبال در مورد بازگشتش به عرصه مربیگری در لیگ برتر گفت: فعلاً هنوز صحبت خاصی در این زمینه نشده است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:42
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر