درگیری لفظی دو مقام آمریکایی درباره ایران
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۵۸۶
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۹
۳۰۳۲
وندی شرمن قائم مقام و معاون وزیر امور خارجه آمریکا در پاسخ به تد کروز نماینده تندرو جمهوریخواه سنای آمریکا در نشستی درباره ایران اظهار داشت ما اهداف یکسانی داریم اما بر سر روش های رسیدن به آن اختلاف داریم.

ایرنا: وندی شرمن قائم مقام و معاون وزیر امور خارجه آمریکا در پاسخ به تد کروز نماینده تندرو جمهوریخواه سنای آمریکا در نشستی درباره ایران اظهار داشت ما اهداف یکسانی داریم اما بر سر روش های رسیدن به آن اختلاف داریم.

تد کروز نماینده تندروی جمهوریخواه سنای آمریکا، بحث های خود را با وندی شرمن در سنا در صفحه رسمی اش در اینستاگرام منتشر کرده که خطاب به او مدعی شده است جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا در شش ماه گذشته در قبال ایران مماشات کرده و این رویکرد باعث افزایش درگیری‌ها و تشدید تنش‌ها می‌شود.

درگیری لفظی دو مقام آمریکایی درباره ایران

شرمن در پاسخ به این سناتور با تکرار اتهام پراکنی ها و ادعاهای ضدایرانی مقامات آمریکایی علیه برنامه هسته ای ایران و نفوذش در منطقه پاسخ داده است: شما و من به طور مداوم درباره بهترین روش‌ها برای حصول اطمینان از عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای، توقف حمایت از تروریسم، توقف رفتارهای مخرب و تهدیدآفرینی‌ علیه متحدان و شرکای خود صحبت می‌کنیم.

معاون وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه ما اهداف یکسانی داریم، با تکرار ادعاهای همیشگی مقامات آمریکایی مدعی شد باید اطمینان حاصل کنیم مردم ما و متحدان و شرکای ما ایمن باشند، ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نمی‌کند و رفتارهای مخرب را متوقف می‌کند.

وی ادامه داد لذا در خصوص اهداف توافق داریم، اما بر سر روش‌های رسیدن به آن اختلاف داریم. با بعضی از مسائلی که مطرح کردید مخالف هستم.

شرمن درعین حال معترف شد معتقدم دولت بایدن، تحریم‌های حداکثری (علیه ایران) داشته است. ما به صورت مستمر نهادهای بیشتری را بر اساس اطلاعات مستندی که از آن نهادها در دست داریم به فهرست تحریم‌ها اضافه کرده‌ایم.

اظهارات این مقامات آمریکایی در حالی است که دولت دموکرات بایدن برغم گذشت بیش از شش ماه از روی کارآمدنش و وعده بازگشت به توافق هسته ای (برجام ) اما همچنان بر مواضع و حتی برخی سیاست های دولت قبل که خود آنها را اشتباه می داند، اصرار دارد بی آنکه بخواهد تبعات خروج یکجانبه و غیرقانونی کشورش را که در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ در اردیبهشت سال ۱۳۹۷ بپذیرد.

ایستادگی آمریکایی ها بر سر مواضع "عنادآمیز"شان در حالی است که راب (رابرت) مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز اخیرا در شبکه آمریکایی "‌ام اس ان بی سی" در پاسخ به این سوال که مسئولیت بر دوش ما است که ابتدا به توافق برگردیم چرا که این آمریکا بوده که از توافق خارج شده است؟ بار دیگر بر این واقعیت که "رویکرد سیاست فشار حداکثری دولت ترامپ به نحو فلاکت‌باری شکست خورده و به منافع آمریکا لطمه زده است"، اعتراف کرد.

آمریکا که از پیشرفت های برنامه صلح آمیز هسته ای ایران نگران است و راب مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با ابراز نگرانی از این موضوع در مصاحبه با ام اس ان بی سی، آن را محصول سیاست شکست خورده فشار حداکثری علیه ایران دانست و مدعی شد امنیت آمریکا افزایش نیافته است.

سناتور تندرو جمهوریخواه خطاب به شرمن پرسیده است که آیا راهبرد دولت شما جواب داده است؟ الان حملات را متوقف یا تشدید کرده‌اند؟

شرمن در پاسخ مدعی شد که هیچ چیز مانع حملات آنها نشده است.

معاون وزیر امور خارجه آمریکا در عین حال اعتراف کرد که ترور (سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هم نتوانست باعث ایجاد بازدارندگی شود.

شرمن در پاسخ به سوال سناتور تندرو جمهوریخواه مبنی بر اینکه آیا بایدن به دلیل نداشتن مجوز نظامی از پاسخ به حملات علیه نیروهای آمریکایی خودداری کرده است یا خیر؟ خاطر نشان کرد که دولت بایدن دو بار به گروههای مقاومت در عراق حمله کرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر