جهانبخش: از انتخاب برایتون پشیمان نیستم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۴۹۲۲
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
۷۳۶
وینگر ایرانی تیم فوتبال فاینورد با اشاره به دوران حضورش در تیم برایتون انگلیس گفت: از انتخاب برایتون پشیمان نیستم، ولی آن‌ها به وعده خود عمل نکردند.

خبرگزاری مهر: علیرضا جهانبخش که سال‌های سختی را در تیم برایتون انگلیس سپری کرده بود، امسال به تیم فاینورد هلند پیوست و در دیدار این تیم در لیگ کنفرانس یوفا موفق شد دو گل به ثمر برساند. این عملکرد، بازتاب بسیار مثبتی از جهانبخش در فوتبال هلند بر جای گذاشت و هواداران فاینورد به متحول شدن این وینگر ایرانی نسبت به دوران حضورش در لیگ انگلیس امیدوار شدند.

جهانبخش البته با جدایی از برایتون هنوز سئوالاتی از آن روزها و بازی نکردنش باقی مانده است. این وینگر ایرانی در گفتگو با روزنامه «تلگراف» هلند به بازگویی دوران سختش در برایتون پرداخت.

جهانبخش ابتدا در برایتون زیر نظر «کریس هوتن» بازی کرد. این وینگر ایرانی گفت: قبل از رفتن به برایتون، اولین فصل حضور این تیم در لیگ برتر انگلیس را از نزدیک دنبال کرده بودم. آنها فوتبال بسیار خوبی بازی می‌کردند و حتی آرسنال و منچستریونایتد را شکست دادند. با خودم گفتم خوب است؛ من این تیم را دوست دارم.

وی افزود: هوتن اغلب به من می‌گفت "علی! یک امتیاز هم مهم است". من در پست دفاع راست بیشتر از وینگر راست بازی می‌کردم و از نظر مصدومیت هم بدشانس بودم.

به نوشته تلگراف، خروج هوتن ضربه سختی برای جهانبخش بود و با ورود «گراهام پاتر» این مهاجم ایرانی خوب بازی نکرد. جهانبخش در این خصوص گفت: سیستم بازی در زمان پاتر ۲-۵-۳ بود؛ بدون وینگر و اعتماد مربی. او هرگز به من اعتقاد نداشت. من بازی‌های بسیار خوبی انجام دادم، اما ناگهان دوباره اشتباه کردم. به نظرم واقعاً عجیب بود.

جهانبخش افزود: اغلب از او (پاتر) می‌پرسیدم مشکل چیست؟ شاید او می‌خواست از من در پست دیگری استفاده کند. من واقعاً می‌خواستم آن را امتحان کنم. اما پاتر بعد گفت «تو واقعاً فوتبالیست و آدم خوبی هستی، اما این انتخاب من است. من مربی هستم و تصمیم می‌گیرم.» من در اولین سال حضور پاتر در برایتون، از این گونه مکالمات با او داشتم.

بازیکن سابق برایتون تاکید کرد: سخت‌ترین کار برای من این بود که هیچ توضیح واقعی نداشتم. اگر او می‌گفت «این است، یا آن» من می‌توانستم کاری را انجام دهم اما من هنوز هم نمی دانم.

جهانبخش در ادامه به تلاشش برای پی بردن به این سئوال اشاره کرد و افزود: امیر (هاشمی مقدم) مدیر برنامه من چند بار با مدیران باشگاه (برایتون) صحبت کرد، اما آنها گفتند که این تصمیم مربی است. او همچنین هرگز نمی‌دانست دلیل دقیق آن چیست.

وی در خصوص پیشنهادات خوبی که برای جدایی از برایتون داشت، اظهار کرد: آنها همیشه -به امیر -می‌گفتند «نه، ما روی او حساب می‌کنیم، او واقعاً خوب کار می‌کند و ما می‌خواهیم او بماند.» اما هیچ اتفاقی نیفتاد. در پایان فصل گذشته به امیر گفتم که آنها به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند.

تلگراف در بخشی از مطلب خود آورده است: «جهانبخش در سومین و آخرین فصل خود در برایتون با هدایت پاتر، ۲۱ بازی در لیگ برتر انجام داد که ۱۵ بازی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد. فاینورد راه حلی ارائه داد و جهانبخش را با مبلغی بیش از یک میلیون یورو در اختیار گرفت. این می‌تواند یک احساس تسکین دهنده باشد، اما هنوز هم برای مهاجم دشوار بود.»

جهانبخش هم در پایان گفتگوی خود در این ارتباط گفت: من به شهر (برایتون) عادت داشتم، مردم آنجا را دوست داشتم و رابطه خوبی بین من کارکنان و اکثر افراد باشگاه وجود داشت اما فقط می‌خواستم ارزش خود را در زمین بازیابی کنم. من این فرصت را پیدا نکرد و مجبور شدم ادامه دهم. من برای انتخاب برایتون پشیمان نیستم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کالازم_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر