از این رفتارهای «زن‌ها» جوگیر نشوید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۶۰۲۸
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۸
۱۰۲۱۴
صرف نظر از اینکه می‌توانیم نظر بسیاری از طرفداران افراطی حقوق زنان (که این روز‌ها بسیار هم پر طرفدار هستند) را بپذیریم یا نه باید قبول کنیم که هنوز در قرن بیست ویکم زن بودن سختی‌های خاص خودش را دارد.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: صرف نظر از اینکه می‌توانیم نظر بسیاری از طرفداران افراطی حقوق زنان (که این روز‌ها بسیار هم پر طرفدار هستند) را بپذیریم یا نه باید قبول کنیم که هنوز در قرن بیست ویکم زن بودن سختی‌های خاص خودش را دارد.

زن‌ها و سوتفاهم‌های همیشگی

این سختی‌ها هرچند که در کشور‌های فقیر و کم‌تر توسعه یافته بسیار بیشتر است، اما حتی در کشور‌های با وضع مناسب اقتصادی و حقوق بشر هم هنوز زن‌ها صرفا به دلیل زن بودن با موانعی در زندگی روزانه‌شان روبرو هستند. موانعی که هرچند در مقابل مسائل بغرنجی، چون تجاوز، نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی و ... کوچک به نظر می‌رسد، اما سر و کله زدن هر روزه با آن‌ها می‌تواند سخت و غیرقابل تحمل باشد.

داستان این مقاله به سوالی بازمی‌گردد که کاربر u/spidermahn در ردیت مطرح کرد. او از زن‌ها خواسته بود خاطره زمانی را تعریف کنند که رفتارِ عادی آن‌ها برای مردان ایجاد سوءتفاهم کرده است. این سوال که انگار داغ دل کاربرانِ زن ردیت را تازه کرده بود، جواب‌های بسیار زیادی دریافت کرد که در ادامه هفت مورد از این پاسخ‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

مورد اول: من به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه کار می‌کنم. در این فروشگاه همکارِ مردی دارم که همیشه رفتارِ دوستانه‌اش با مشتریان، من را تحت تاثیر قرار می‌داد. او بیشتر مشتریان را به نامِ کوچک صدا می‌زند و توانایی‌اش در القای احساس راحتی به مشتریان فوق‌العاده است.

یک روز بالاخره تصمیم گرفتم از استراتژیِ او برای خوشامدگویی و دادن حس پذیرفته شدن به مشتریان استفاده کنم. نتیجه، اما ناراحت کننده بود. بسیاری از مشتریان مرد بلافاصله به این نتیجه می‌رسیدند که من برای شروع رابطه به آن‌ها روی خوش نشان می‌دهم و پس از آنکه درخواستشان را رد می‌کردم با عصبانیت و البته تعجب فروشگاه را ترک می‌کردند.از طرف کاربر –summer-snow

مورد دوم: من در یک مغازه فروش نوشیدنی مشغول به کار هستم. یک روز یک مردِ نسبتا پیر که قصد داشت برای یک مهمانی نوشیدنی بخرد، وارد مغازه شد. من در نهایت ادب و احترام سعی کردم او را راهنمایی کنم تا بهترین انتخاب را داشته باشد و با توجه به سن‌اش دوباره مجبور به خروج از خانه نشود.

البته خیلی زود و به شدت از مهربانیم پشیمان شدم. برای مرد انگار این خیال بوجود آمده بود که مهربانی و کمکِ من دلیل دیگری دارد، هرچند که رفتارم کاملا مودبانه بود. آن روز آن مرد سعی کرد به طرز نامناسبی من را لمس کند و حرف‌هایی به من زد که پس از آن دوست نداشتم با هیچ مردی مهربان باشم.از طرف کاربر –jlund۱۹

زن‌ها و سوتفاهم‌های همیشگی

مورد سوم: خاطره من به وقتی برمی‌گردد که مانند هر روز سوار قطار بودم. در آن روز ظاهرا مسئله‌ای به شدت ذهنم را مشغول کرده بود وبدون اینکه متوجه باشم به روبرویم زل زده بودم. از بخت بد من مردی که روبروی من نشسته بود، به دلیل همان نگاهِ خیره خیلی زود به این نتیجه رسیده بود که من با آن نگاه مشغول ابرازِ علاقه هستم. مرد کنار من نشست و روندِ قانع کردنش به اینکه صرفا برای چند ثانیه حواسم نبوده کجا را نگاه می‌کنم، سخت و ناراحت کننده بود.از طرف کاربر _Plzspeaksoftly

مورد چهارم: در زمان اتفاق افتادن این خاطره من ۱۶ ساله بودم و به صورت پاره وقت در یک مرکز پرورش اسب کار می‌کردم. خاطرم هست که یک روز ماشینِ یکی از همکارانِ مرد روشن نمی‌شد و من بر حسب مهربانی و همکار بودن پیشنهاد کمک دادم و تلاش کردم ماشینش را برای روشن شدن هل بدهم.برای من همه‌چیز در همان لحظه تمام شد، اما انگار همکارم نظر دیگری داشت.

از فردای آن اتفاق، همکارم هر روز به من زتگ می‌زد. در ابتدا برای تشکر و پس از آن به قول خودش فقط برای حرف زدن. قضیه آنقدر ادامه پیدا کرد که در نهایت مجبور شدم پای مدیرِ مرکز را وسط بکشم تا از مزاحمت‌های همکارم در امان باشم.از طرف کاربر _NewMolecularEntity

زن‌ها و سوتفاهم‌های همیشگی

مورد پنجم: این خاطره برای زمانیست که در اولین شغلم مشفول بودم. خاطرم هست که برای دریافت یک سری سند به یک مرد ای‌میل زدم و درخواست کردم سند‌ها را برایم بفرستد و پیامم را اینگونه تمام کردم:" ممنون:) "
ظاهرا همان یک اموجی باعث بوجود آمدن افکاری در ذهن طرف مقابل شده بود و او خیلی زود عکسِ خودش را برایم ارسال کرد. از آن روز به بعد و پس از آن اتفاق هیچ وقت در ای‌میل‌های کاری از اموجی استفاده نکردم.از طرف کاربر _dabirl

مورد ششم: شخصیت من طوری بود که علاقه داشتم با حرارت در بحث‌ها شرکت کنم، جوک و حرف‌های خنده‌دار بزنم و در محیط کار با همه بگو بخند داشته باشم. در سال‌های اخیر، اما تمام تلاشم را کردم که جلوی این میل را بگیرم و دلیل آن سوءتفاهم‌های زیادی بود که برای مردانِ همکارم بوجود می‌آمد.

در حال حاضر به خاطر تجربه بیشتری که دارم به خوبی میدانم که نباید با هرکسی شوخی کنم و به طور کلی قید بحث کردن در محیط کار را زده‌ام. حالا همیشه در حال نقدِ رفتارم هستم که نکند با فلانی زیادی مهربان بوده‌ام یا نکند برای فلان همکارم سوءتفاهمی ایجاد شده باشد.از طرف کاربر _Holyitzpapalotl

مورد هفتم: خاطره من به دوران مدرسه برمی‌گردد و هنوز فکر کردن به آن عصبانیم می‌کند. یادم هست که روزی مشغول حرف زدن با یکی از پسر‌های همکلاسی‌ام بودم و وفتی فهمیدم آن روز، روز تولدِ اوست به او تبریک گفتم و به رسم ادب پرسیدم که چه برنامه جالبی برای روز تولدش دارد.

از آن روز حدود یک سال گذشت و یک روز آن همکلاسی به من گفت که یادت می‌آید یک سال پیش در روز تولدم به من پیشنهادِ دوستی دادی و من پیشنهادت را رد کردم؟ هنوز برایم قابل درک نیست که چطور ممکن است یک رفتارِ مودبانه به آن صورت تفسیر شود.از طرف کاربر _flabbey

شما چه فکر می‌کنید؟

نظر شما مخاطبان برترین‌ها درباره این موضوع چیست؟ آیا شما مخاطبان زنِ برترین‌ها خاطره مشابهی از تفسیر نادرست رفتارتان توسط مردان دارید؟ اگر چنین است این خاطره را با ما به اشتراک بگذارید.

شما مخاطبان مرد برترین‌ها درباره این موضوع چگونه فکر می‌کنید؟ به نظر شما زیادی یک طرفه به قضیه نگاه شده است؟ حتما نظر شخصیتان را با ما و بقیه مخاطبان در میان بگذارید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 163
در انتظار بررسی:8
Iran (Islamic Republic of)
07:07 - 1400/05/30
نظر ما این که زن ها باید در محیط های کار بکنن که عزت نفس اونا حفظ بشه و در ثانی هر چقدر هم کشور پیشرفته باشه بازم باید مسائل رو رعایت بکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
قانون وبرخورد اون انسان ها رو درست نگه می داره .بدون قانون انسان ها در همه جای دنیا سریع وحشی می شن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
دقیقا تمام این مشکلات از زمانی پیش اومد که خانوم ها رفتن سر کار
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
نصف بیشتر بدبختی های مملکت به خاطر کار کردن زنهاست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تهه همه مشکلات که بگیری به کار کردن خانوم ها میرسی
پارسا
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
اینها محصول یک زندگی اجتمایی هستش...
لطفا زندگی کردن رو سخت نگیرید..

کشور های عقب مانده ، هنوز درگیر چنین کنتاکت های اجتماعی هستن...
سحر رضایی
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
مسئله سوء برداشت آقایونه هر کسی حریم خودشو حفظ کنه و جوانمردانه برخورد کنه طوری که دوست داره با اعضای خانوادش برخورد بشه مشکلی پیش نمیاد حتی این مورد در مورد خانم ها هم صادقه.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تحجر میباره از کامنت ها شما نمیتونی برای نصف جمعیت تصمیم بگیری چطوری رفتار کنند
آناشید
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
همه چیز ختم به درک و برداشت ادمها از روابط اجتماعی برمی گرده.کسی که باد نگرفته میشه با همه محترمانه برخورد کرد قطعا هر برخورد خوبی از سمت خانم ها رو تعبیر به وادادن می کنه!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
مشكل كار خانم هاست يا شعور اقايون درسته كه خانم ها هم بي تقصير نيستن اما با خونه نشيني خانم ها درد جامعه حل نمي شه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
طالبان به داخل ایران نفوذ کرده، فقط ظاهرشان کمی متفاوت است ولی افکار تغییری نکرده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
بازم فمنیست هایی که میگن نباید برای نصف جمعیت تصمیم گرفت ولی خودشون برای رفتار نصف دیگه ی جمعیت تصمیم میگیرن پیداشون شد . مردان فمنیست از زنان فمنیست بدترن.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
خیلی زنونه ،مردونش نکنید. این برخوردها از تبعات زندگی اجتماعی هستش. خارجی و ایرانی هم نداره. شما می تونید رفتار خودتون تنظیم کنید.
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
تو یه سازمان ما 2 تا خانوم رو نمیبینی که با هم بسازن و برای هم نزنن
ن - م
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
رو مردها باید کار کرد . مهربانی فقط ذاتی است و مهربانیه نه چیز دیگه . جنبه های آقایاون را باید بالا برد
Iran (Islamic Republic of)
07:19 - 1400/05/30
نچ
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
من خانمم رفتارم هم کاملا موقر هست حتی نوع پوششم تو محیط کار یکبار همکار آقا بهم زنگ زدن و ابراز علاقه کردن محترمانه گفتم نه اصلا نه دوستی نه ازدواج شرایط شما مناسب من نیست و من اصلا اهل دوستی نیستم ولی تا سالها بعد از ازدواجم هم مدام با نگاه و رفتارشون آزارم میدادن چندش آورترین حالت ممکن این بود که این آقا متاهل هم بودن و من اصلا از اول نمیدونستم
خدا رو شکر از اون قسمت رفتم و همیشه بخاطر نگاه بدش لعنتش میکنم
بدون نام
United States of America
۱۷:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
دختر ایرانی بی جنبه ترینه کلا باعث سردرد و افسردگی و...فوقه حاده
ن - م
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
آقایون جنبه هاتون رو زیاد کنید
Iran (Islamic Republic of)
07:38 - 1400/05/30
اکثر مردا همینن، داخلی و خارجی هم نداره کاریش هم نمیشه کرد، باید باهاش کنار اومد..البته خود زن ها نگاه مردا رو میفهمن و میدونن با هرکسی چگونه رفتار کنن
پاسخ ها
سینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
مشکل از خودتونه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
والا به خدا تو محیط کاری بنده خانم ها علنا با رفتار و اعمالشون آویزون آقایون شرکت هستن . هر کسی هم بهشون روی خوش نمیده براش حرف در میارن.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
به نظر من زن و مرد نداره ، رفتار آدمها نیت آنها رو نشون میده . باید چه زن و چه مرد مواظب رفتارهایمان در جامعه باشیم . کسی که دنبال چیزی است کاملا از حرف زدن و رفتارهایش مشخص است و طرف مقابل اگه دلش نخواد میتونه رابطه اش را قطع کند .
مصیب
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
والا من به عنوان یه پسر جوان تا حالا نگاه آزار دهنده ای به یه دختر ننداختم و خداروشکر همیشه مورد توجه دخترا هستم ولی بعضی اوقات دخترایی بودن ک همه جوره امار دادن و باعث شدن من پسر برا پیشنهاد دادن جلو برم بعد با یه نه گفتن مواجه میشدم واقعا خیلی از دخترام کاراشون عجیبه دلیل این تناقض چیه...البته همه دخترا رو نگفتما
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
مصیب ومصیبت هایش
Iran (Islamic Republic of)
07:39 - 1400/05/30
ما مردها با این رفتارها فقط نسل خانوم های مهربون و پاک رو منقرض میکنیم
پاسخ ها
ارام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
دقیقا.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
مردهایی با جنبه و بی غل وغش مثل شما کم هستند جناب
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
خيلي چيز بديه كه جواب مهربوني بعضي از ديدگاه هاي واقعا ..است
Iran (Islamic Republic of)
07:45 - 1400/05/30
مورد ششم.چه سناریوی آشنایی.خ خ خ
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
معلومه زیاد
Iran (Islamic Republic of)
07:54 - 1400/05/30
واقعا تعجب انگیزه
و شایدم نفرت انگیز
Iran (Islamic Republic of)
08:00 - 1400/05/30
ادم مریض همه جا هست نه جغرافیا میشناسه نه جنسیت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
توجيه نكن افكار داعشي رو
اتفاقا خيلي خوب هم جنسيت دارد هم جغرافيا بويژه
چون مملكتي كه صاحب و قانون داره و فرزندش تربيت ميشه در مدارس و بويژه در خانواده ميدونه كه در جامعه چطور با يك خانم برخورد كنه !
برو قانون سوئد و كشوزهاي پيشرفته رو بخون بعد از اينكه اينجا زاييده شدي شرم مي كني چرت نگو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
چرا اتفاقا جغرافیا می شناسه. من گرجستان سفر کردم رفتارشون خیلی بهتر از شما آقایون ایرانی بود دیگه چه برسه به آمریکاییا و اروپاییا. قبول کنید که تربیت نشدید و بلد نیستید چطور با خانم ها برخورد کنید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
کاربر ۱۱:۴۱
من کارفرمای یک فروشگاه هستم و حدود بیست کارمند فروشنده دارم ، همه رو آقا کردم . هر وقت یک خانوم میاد کلا نظم فروشگاه بهم میخوره و همش آویزون و دنبال بازی با آقایان هستند !! متاسفانه خانمهای ما بلد نیستند چکونه در محیط های کار رفتار مناسب و در شان خودشان را داشته باشند . از قدیم گفتند کرم همیشه از خود درخت است .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
باشه تو خارج رفتی خوش به حالت
بدون نام
United States of America
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تو داروسازی وشرکتهای غذایی هم از تمام بخشهای ازمایشگاه تضمین کیفیت و قسمتهای مهم رو ترجیه گرفتن نیروی خانم چون اقایون یا کار انجام نمیدن یا یه چیزشون بیش از خد فعاله فقط بخش فنی مکه کار لو لول و و خشن هست میدن اقایون
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
به عقیده من خارجی و ایرانی نداره. برای همه خانم ها پیش می آید. فقط ممکن نسبت پیش آمد آن در کشورهای مختلف، فرق کنه.
Iran (Islamic Republic of)
08:05 - 1400/05/30
دقیقااا اینا چیزاییه که فکر کنم برای خیلیامون اتفاق افتاده و واقعا جای تاسف داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
واقعا بدترینشم اون زل زدن و توی فکر بودنه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
من یک خانم هستم. به نظر من این از خصوصیات یک زندگی اجتماعی است و طبیعی است. شما می تونید نسبت به نظرو رفتار خودتون عکس العمل نشون بدید.ناراحتی نداره.
Iran (Islamic Republic of)
08:13 - 1400/05/30
به مردها نباید رو داد همین وگرنه خودمون تو دردسر می افتیم با غرور و خیلی جدی برخورد کنیم تا خیال بد نکنند
پاسخ ها
ابی
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
این نظر واسه قبلا بود که شوهر زیاد بود الان شوهر گیرتون نمیادا.از ما گفتن بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
دمت گرم ابی
سینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
اتفاقا الان زنها بدجور گیر میدن به مردها...‌برعکس گفتی.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
بالاتر هم نوشتم . اتفاقا الان این خانم ها هستن که گیر میدن به آقایون و بیخیال هم نمیشن. وقتی هم کسی بهشون پا نمیده هزار تا انگ بهش میچسبونن و خرابش میکنن
الناز
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
آقای ابی به نظر من شوهری که بخواد با عشوه و دلبری به دست بیاد همون بهتره که نیاد چون با عشوه و دلبری یکی دیگه از
دست میره! در کنارش آرامش نداری
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
خونه پدرت نون و پیاز بخوری بهتر از ازدواج با بعضی مرداد که امثال شما فکر میکنم جناب ابی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
كاربر11:45 گل گفتي البته از خونه ي پدر هم خيري نديديم
بدون نام
United States of America
۱۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
الی جون فعلا تو این زمونه که دخترا و زنا دنباله ما مردان کی به شماها توجه میکنه اخه
Iran (Islamic Republic of)
08:20 - 1400/05/30
بیشتر مردان حبیب سریال لیسانسیه هاهستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
پدر و برادر خودتون چی ؟ اونها هم تو همین جمع تعریفی خودتون قرار میگیرن؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
آفرین موافقم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
بله،اونها هم تو همین جمع تعریفی قرار میگیرن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
ما استثنا قائل نمیشیم همتون
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
دقیقا خخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
08:21 - 1400/05/30
من قبلا این طور بودم که خدارو شکر دیدگاهم عوض شد
Iran (Islamic Republic of)
08:31 - 1400/05/30
خلاصه اش چي هست؟ من نخوندم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
خلاصه : زنها میخوان جهان از مردها پاک بشه
بدون نام
United States of America
۱۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
نه اینقدر نفهم نباشید زنها فقط میخوان مردها یکم شعور داشته باشن اینقدر عرصه اجتماع رو واسه خانمها تنگ و تنگ تر نکنند
یه نونوایی میری سن ات کمتر از وهل پنجاه باشه انگ میزنن حتما خرابه دنبال رابطه ایست همین سوپری بقالی دو با تو یه روز میری طرف توهم برش میداره من تو فلان شهرستات دورافتاده نیستم تو کرج و تهران دارم زندگی و کار میکنم
لعنت بهتون و عرکس اینطور رفتار میکنه زندگیتون جهنم بشه که اینقدر زندگی رو واسه ما سخت میکنید
هر مادری که فرزند پسر داره این پیج رو میخونه مدیونه سر این مسایل بچه اش رو ادم تربیت نکنه و گوشزد نکنه
بدون نام
United States of America
۲۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
زنا بدونه ما مردا هیچن
Iran (Islamic Republic of)
08:32 - 1400/05/30
دوستی داشتم که بسیار خوش ذوق، خوش قریحه و باسلیقه بود زمانی که هنوز نوشتن نامه های اداری با کامپیوتر مرسوم نبود و بصورت دستی نامه ها را می نوشتند ، ایشان برای نامه های شان کادر می کشیدند و یه تزئینات بسیار زیبایی انجام میدادند که بنظر من که خانم بودم هیچ معنی خاصی نداشت و فقط حکایت از باسلیقه بودن نویسنده نامه داشت ! اما ظاهرا با آقایون اداری سوء تفاهم پیش آمده بود که نکند ایشان منظوری دارد در حالی دوستم خانمی بسیار موجه و مبادی آداب بودند !!!
Iran (Islamic Republic of)
08:34 - 1400/05/30
با مردا باید خیلی خشک و رسمی برخورد کرد وگرنه هوا ورشون میداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
دقیقا
من یک زنم و کلا با هیچ مرد غریبه و نامحرم بگو بخند ندارم و صمیمی و خیلی ملایم نیستم خدائیش جوری با ادب و رسمی رفتار میکنم که طرف حساب کار دستش میاد.
بدون نام
United States of America
۲۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
به زناهم نباید رو داد بمونن یه گوشه خونه فقط
Iran (Islamic Republic of)
08:37 - 1400/05/30
اصلا نباید با آقایون صحبت کنیم. در هر حال فکر بد میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
برو از خودت ایراد بگیر
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
برید از خودتون ایراد بگیرید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
همکلامی با مرد نامحرم باعث سوخته شدن در مذاب جهنم خواهد شد
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
وقتی جنبه حرف زدن ندارین و فکرتون بده برین اول خودتونو درست کنید
Iran (Islamic Republic of)
09:06 - 1400/05/30
به نظرم فقط یه طرفه به قضیه نگاه کردید. اگر آقایون هم مودبانه کمی رفتار گرمی نشان بدن برای بعضی زنها ممکنه سو تفاهم بوجود بیاد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
حالا صد رحمت به زنا که فکر میکنن طرف واسه ازدواج این افکارو داره و ولی مردایی که لحظه ای تو مترو و خیابون عاشق میشن فکر میکنن یعنی زنه همین الان به اینا اوکی داد که اره بیا همین الان بریم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
"آخه مساله اینه که خیلی هاتون "همین الان میاین
Iran (Islamic Republic of)
09:08 - 1400/05/30
یه سری احساسات تغییر نمیکنه و احساسات هم همیشه درست عمل نمیکنه مثل همه موارد بالا ، چیزی که تو این قرن بیشتر تغییر کرده اینه : انتخاب روابط در قدیم با مرد بود اما الان با زن هاست ومردها فقط شانسشونو امتحان میکنن و اگر از زاویه دیگه به قضیه نگاه کنیم زنها موجودات به شدت احساسی تری هستند و خطاهای فاحش تری هم از همین طریق میکنن
Iran (Islamic Republic of)
09:11 - 1400/05/30
از زنایی که برخورد و رفتار خشک و سرد و جدی و مغرورانه دارن حالم بهم میخوره
Iran (Islamic Republic of)
09:12 - 1400/05/30
ما از زن های خشک و سرد و جدی و مغرور حالمون بهم میخوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
خب وقتي اين جوري نيستيم پر رو مي شيد مجبوريم
بدون نام
United States of America
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
اینجور دخترا درست 99 درصد دخترا ایرانی همین تیپن واس اون هیچ وقت دختر برای ازدواجم دختر ایرانی ملاک نبود الانم خیلی راضیم بخصوص که اقامتم دارم ازدواج تو ایران یعنی معامله مهریه و...ولی خارج یعنی تعهد!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
بخوره به جهنم
Iran (Islamic Republic of)
09:12 - 1400/05/30
وقتی یک طرف قضیه کسر شانش میشه ابراز علاقش رو بیان کنه نتیجش این میشه که شخص مقابل باید تفسیر بیشتری از سیگنال های ارسالی بکنه و قطعا بسیاری جاها ، احترام و... بجای عشق تلقی میشه
و کل زندگی رو مختل میکنه
چراغ راهنمایی سه رنگ داره همه دنیا معنیشو میفهمن، وای به وقتی که خراب بشه ، تکلیف هیچکس باهاش مشخص نیست.
Iran (Islamic Republic of)
09:17 - 1400/05/30
همه ی اینها کاملا درسته میشه گفت ۹۰ درصد مردها با کوچکترین پالس مهربانانه از طرف خانمها فکر اشتباه میکنند و این به خاطر فرهنگ پایین جامعه ی ماست
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1400/05/30
یک مثال خیلی احمقانه می زنم البته برای اهل فن شاید یک ایده باشد ؛
وقتی در ساخت و ساز و گرفتن عدم خلافی و پایان کار به شهرداری مراجعه می کنیم شهرداری به ازای هر تخلف حذف پارکینگ ، مبلغ گزافی فاکتور می کند و شهروند با حذف پارکینگ از ساختمان فقط پول داده و منبعد ماشینش را در خیابان پارک می کند تا اینجا امیدوارم برداشت درستی کرده باشید!!؟
حال شهرداری پول حذف پارکینگ را گرفته ولی پارکینگی در محله ایجاد نکرده و درنتیجه آن محله ازدحام ماشین کنار خیابان زیاد شده و مردم سر پارکینگ خون و خونریزی می کنند و......
در مورد زن ها و مردها هم چنین است عوامل مسئول دینی و غیره و اموزشی و پرورشی بودجه را می گیرند ولی فرهنگ سازی نمی کنند در نتیجه مردان با زنان جفت گیری و تصادف های نابخردانه دارند و ........
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1400/05/30
به زن ها توجه نکنید
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1400/05/30
به زن ها نباید توجه کرد
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1400/05/30
اصلا نباید به زن ها نگاه کرد
Iran (Islamic Republic of)
09:27 - 1400/05/30
به زن ها نباید اعتنا کرد
Iran (Islamic Republic of)
09:28 - 1400/05/30
زن نگیرید بدبخت میشید
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
ها بخصوص ایرانیش باید همش ترسه سکه و مهریه داشته باشی و.... ادم ازدواج میکنه برا ارامش نه ....
Iran (Islamic Republic of)
09:28 - 1400/05/30
برای منم پیش اومده. واقعا مردها همیشه اشتباه برداشت می کنند. این باعث میشه که ما خانم ها نتونیم، خود واقعی مون باشیم. باید همیشه یه نقاب از سردی و بی روحی روی صورتمون بکشیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
بخاطر اینکه شما خانما از بازی با مردها خوشتون میاد، عشوه میریزین بعد میگین مردها بدچشمن،
Iran (Islamic Republic of)
09:28 - 1400/05/30
ازدواج نکنید بدبخت میشید
United States of America
09:39 - 1400/05/30
متاسفانه این متن خیلی واقعیه من میگم بیایید یه قرار بزارین که دیگه این وضعیتها پیش نیاد از این به بعد آقایون فرض بگیرند هر خانمی از اینا خوشش بیاد مستقیم بگه فلانی با من دوست میشی
این طوری بقیه هم رنج نمیکشن
تو ایران که اوضاع داغونه همه اش میگن فلان نکن معنی اش فلانه فلان نپوش معنی اش فلانه تو پاساژ میری خرید زیاد طول نده فکر میکنن فلانی
مرده شور این فلانتون رو ببره که کل زتدگیتون رو تعطیل کرده محور همه دنیاتون شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
دقیقا تو محل کارم اوایل حساب کار دستم اومد دورو برم چه خبره جز یکی دونفر بقیه تفکراتشون همین بود.تو پاساژو هم خوب اومدی من جرات نمیکنم دورار مسیرو برم بیام چون باردوم دیگ همه منتظرن با اون ذهن منحرفشون
Iran (Islamic Republic of)
09:42 - 1400/05/30
قضاوت با این داده ها سخت ولی به عنوان یک مرد به خانم ها توصیه میکنم همیشه با مردها در نهایت جدی بودن صحبت کنندو در انتها یادآور بشوند که فقط قصد کمک داشتند و اگر توانایی اینکار ندارند بهتر قید کمک به مردها بزنند چون نتیجه اش تقریبا مثل موارد بالا میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
، خودت خانمی الکی از قول آقایان حرف نزن
Iran (Islamic Republic of)
09:45 - 1400/05/30
دقیقا درسته....من خیلی احساسی و مهربون بودم و حتی یکی رو دوست داشتم کاری کردن این اقایون از همشون متنفرم...به شدت ظرفیت پایینی دارند و لیاقت مهربانی و خوبی ندارن استثنا هم نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
استثنا داره خواهر گرامی همه ی مردا مثل هم نیستن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
همه مردا همینن، نمیخوای، نمیتونی، سمتشون نرو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
۱۰:۱۰
:))))
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
همشون عین همن
خودشون جنس خودشونا بهترمیشناسن ک همچیو سانسور میکنن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
درسته آفرین
عبدالرحمن
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
خوب بابا جان چرا همه رو خراب میکنی؟اصلا" بهتره با این ذهنیت قید ازدواجو بزنی!
Iran (Islamic Republic of)
09:53 - 1400/05/30
تا دلتون بخواد همه اینا که گفتن درست بود صد درصد
Iran (Islamic Republic of)
11:15 - 1400/05/30
اشکالی نداره در سن پایین با شورو هیجان رفتار کرد. این مقتضای سن و جو هست، اما اگر از واکنش آدم ها درس نگیریم و شخصیت رشد نکنه واقعا پیشیمون میشید. بلاخره دسستون میاد با کی چطور برخورد کنید که به حریمتون آسیب نرسه. مطلب خیلی خوبی بود برترین ها ممنون. کاشکی اینا جزو دروس دبیرستان بود تا خیلی زودتر به شکل گیری شخصیت دخترای نوجوان کمک می کرد.
Iran (Islamic Republic of)
11:23 - 1400/05/30
لعبت شیرین ترش اگر ننشیند
مدعیانش گمان برند که حلواست
Iran (Islamic Republic of)
11:40 - 1400/05/30
من خودم مردم چیزی که منو ناراحت می‌کنه اینه که چرا مردا یکم بیشتر برای شخصیت خودشون ارزش قائل نیستن و آنقدر ساده میتونن وارد رابطه بشن و احساسشون رو در اختیار دیگری قرار بدن.
Iran (Islamic Republic of)
12:00 - 1400/05/30
من بخاطر نوع کارم با مردای زیادی در ارتباطم (دانشگاه) و به شدت به این نتیجه رسیدم حتی با مردای دهدسال کوچکتر از خودم هم نمی تونم معمولی و مهربان رفتار کرد براشون سو تفاهم میشه برخلاف رفتار اصلی خودم که دلسوزم مجبورم سرد و رسمی برخورد کنم
Iran (Islamic Republic of)
12:04 - 1400/05/30
تقریبا در تمامی جوامع اگر خانمی از آقایی خوشش بیاد نمیاد این علاقه رو صریح به زبان بیاره. بلکه با کدهایی ابراز میکنند که باعث شده رفتارهایی ساده در ذهن آقایون نوعی کد تلقی بشه. همه چیز گردن بی ججنبگی آقایون نیست تا حدی هم تقصییر کم جراتی و عدم شفافیت خانمها در زدن حرف رو راسته. برای همین در بسیاری اوقات حتی در زندگی مشترک هم درک کد و نیت خوانی رو از نشانه های عشق و علاقه به حساب میارن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
كد رو درست گفتي اما نه در اون مورد كه ادم نديده و نشناخته وسط اتوبوس فكر مي كنه طرف عاشقش شده دريغ از يك گرم منطق
Iran (Islamic Republic of)
12:19 - 1400/05/30
همیشه هم اینجوری نمیشه. من سعی میکنم با همه با محبت رفتار کنم تا حالا کسی برداشت بدی نکرده چون مشخصه که هیچ پالسی نمیخوام بفرستم بقیه هم متوجه میشن. یه سری از مردا خودشون مشکل دارن کلا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
درسته من هم خيلي وقتا مهربون و گرم رفتار كردم و نظر بدي نديدم يا شايد هم بوده و نشون ندادن
Iran (Islamic Republic of)
12:35 - 1400/05/30
من به عنوان یک مرد فقط توصیه میکنم به همجنس های خودم که کافور بخورند ، فقط کافور !
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تو دانشگاه بخوردمون مي دن
Iran (Islamic Republic of)
12:37 - 1400/05/30
الان زنها وقیح شدن
من مغازه دارم انقدر بانگاهشون بهم منظورشون رو میرسونن
زنهاخواهشا جانماز آب نکشید
پاسخ ها
نگار
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
مازنها هم دل داریم
mostafa
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
فقط باید کنج خونه بمونن
Iran (Islamic Republic of)
12:40 - 1400/05/30
این موضوع برای آقایونهم پیش میاد و بعضی از خانمها دچار سویتفاهم میشن ویکطرفه نیست
Iran (Islamic Republic of)
12:46 - 1400/05/30
من یکی دو سال تو یه مغازه کار کردم مشتریاشم بیشتر آقا بودن تا حد ممکن سعی میکردم برخوردم دوستانه باشه خداروشکر هیچوقت برام یه همچین مشکلی پیش نیومد
Iran (Islamic Republic of)
12:51 - 1400/05/30
بهترین روش صحبت کردن بین زن ومرد این است به طور پیوسته بچشم های یکدیگر خیره نشوند واز لبخند زدن وخندیدن درحین صحبت کردن (وغیر ازآن) خود داری کنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
من هیچوقت تو چشم مردا نگاه نمیکنم
Iran (Islamic Republic of)
13:01 - 1400/05/30
ژن خوبای این جمع آقایون مهرداد و محمد هستن. امیدوارم زیاد بشید تو جامعه. بلند بگو آمین
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
آرررره ، از کجا معلومه که خانم نباشن، اسم مرد گذاشتن واسه کامنتشون
Iran (Islamic Republic of)
13:40 - 1400/05/30
من توی روی یارو میگم دوستت ندارم میگه دروغ میگی ته قلبت با منه:))))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
اون میخواد مختو بزنه فقط
Iran (Islamic Republic of)
14:12 - 1400/05/30
واقعا واسه همه مردایی که فکر میکنن کار کردن زنها باعث همه مشکلات شده متاسفم.
دقیقا همه این اتفاقاتی که واسه اون خانم ها افتاده واسه خیلی از ماها هم اتفاق افتاده بعضی از مردا حتی با سلام و احوالپرسی کردن هم دچار سوبرداشت میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
من خودم یه خانومم و بنظرم وقتی خانمها سر کار نبودن اوضاع خیلی بهتر بود الان هر محیط کاری که خانم داره فاسده اگه خانم ها با اون لباسهای و آرایش نرن سرکار مشکلی پیش نمیاد
Iran (Islamic Republic of)
14:59 - 1400/05/30
اینکه خانمی بد اخلاق باشه، جز اینکه بقیه حالشون ازش به هم بخوره، چیزی واسش نداره

از اون طرف هم، اگه کسی خیلی آویزون باشه، حس مشمئز کننده ای به آدم دست میده!

روابط کاری باید طبق اصول و اخلاق باشه تا هیچ کسی آسیب نبینه، ضمن اینکه قرار نیست همه افراد یه جور باشن
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1400/05/30
هرکس از خودش شروع کنه همه چیز درست میشه مشکل از زن یا مرد بودن نیست مشکل از درون ما آدمهاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
15:48 - 1400/05/30
من کارم طوری هستش که روزانه با مردان زیادی سرو کار دارم و خوش اخلاقی و مهربان بودن بعضا به منزله ی چراغ سبز نشان دادن به اونا تلقی میشه..ولی دیگه عادت کردم و این سوء برداشت اونا سبب نشده که از خوش اخلاقی و مهربونیم بکاهم..صرفا بی تفاوت طی میکنم با این مساله
Iran (Islamic Republic of)
16:18 - 1400/05/30
کلاًبستگی به ذات آدمهاداره من مهربان وخوش اخلاقم ولی متاسفانه خیلی ازآقایان فکرمیکنن من منظوردارم وبدبرداشت میکنن
Iran (Islamic Republic of)
16:19 - 1400/05/30
بستگی به رفتارخودمون داره تااجازه ندیم بهمون بانگاه بدببینن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
دقیقا من که باحجاب کامل وموقر در انظار رفت وآمدمیکنم آقایون حتی جوانهاخودشون رو با حالت احترام ازسر راهم کنار می‌کشند.
Iran (Islamic Republic of)
16:43 - 1400/05/30
دقیقا مردها کوچکترین حرکت زنها رو به منظور دیگه ای که خودشون خوش شون میاد بر میدارن
این برای من بار ها اتفاق افتاده و همیشه برام منزجر کننده و حتی مسخره بوده و صد البته باعث شده که تو روابطم با مردها حتی توی فامیل خیلی محتاط باشم و فکر میکردم این فقط برای مردهای ایرانیست و نتیجه جدایی مرد و زن از هم پس نگو اون وری ها هم همین طور هستن و کلا ذاتیه
Iran (Islamic Republic of)
16:45 - 1400/05/30
همه چیز برمیگرده ب غریزه فطری و همون دیدگاه زیگموند فروید ربطی به جوامع پیشرفته و جهان سومی نداره ...ذهن مرد و ساخته فطری ان اینگونه است هر حرکتی از جانب زن را نشانه و پالس مثبت جهت برقراری رابطه میبینه ...هر کاری بکنید ذهن مرد رو نمیشه تغییر داد
Iran (Islamic Republic of)
17:49 - 1400/05/30
همشون کاملا برام ملموسه....
Iran (Islamic Republic of)
18:31 - 1400/05/30
تو ایران به طرف سلام می کنی هوا برش میداره
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
خب خدافیض برو بعدی بیاد سلام بده علیک بگیره شما دخترا ایرانی همین کارو کردین با انتخابا غلطتتون بعد میگین همه فلانن اول از خودتون تغییرو شروع کنید بعد عیب بزارین بقیه
Iran (Islamic Republic of)
19:37 - 1400/05/30
اگه طرف مقابل پولدار باشه، هیچکدام از اون رفتارها براشون آزار دهنده نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
گل گفتی
Iran (Islamic Republic of)
19:45 - 1400/05/30
چه بسا زن هایی هستن که با همین کارها قصد جلب توجه و دوستی داشته باشند
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1400/05/30
این ها راجع به زنان ایرانی صدق نمیکنه چون زن ایرانی این کارهارو بکنه قطعااااا قصدیییییی دارهَص
Iran (Islamic Republic of)
21:20 - 1400/05/30
مرد بودن چی؟ سختی های خاص خودش را نداردددد؟
Iran (Islamic Republic of)
21:40 - 1400/05/30
در کل باید با مردها خیلی خشک رفتار کرد چون کوچکترین ( لطف )رو هم به منظور بر می دارن
Iran (Islamic Republic of)
02:05 - 1400/05/31
وقتی 12 سال دختر و پسر رو از هم جدا می کنیم یعنی اینکه جنبه انسان بودن رو زیر سوال می بریم و موجوداتی رو تربیت می کنم که جنس مخالفشون رو مثل خودشون نمی دونند
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۰۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
باریکلا حرف حساب
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
بنده خدا این ها که همش برای اونوریها بود.
Iran (Islamic Republic of)
03:25 - 1400/05/31
چه جالب، اسلام بخاطر همین مسایل به زنان توصیه های فراوانی کرده، اما این انسانهای شریف انگار نه انگار، مثال محرمات : زل زدن و خیره شدن در چشم مرد نامحرم حرام است، آرایش و عطرفقط برای همسر ، شوخی و خنده زن و مرد نامحرم با هم حرام و ...
Iran (Islamic Republic of)
10:08 - 1400/05/31
همش بستگی داره به تربیت خانوادگی و رفتار خود طرف چه مرد چه زن ولی خودمونیم تواین موارد اسلام کارش درسته اصلأ اجازه نمیده این جور مسائل پیش بیاد البته اگه دستورات اسلامی درست اجرا بشه
Iran (Islamic Republic of)
11:01 - 1400/05/31
امان از دست مردهای بی جنبه!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:02 - 1400/05/31
مردهای مریض کم هستن نگران نباشید!
Iran (Islamic Republic of)
11:56 - 1400/05/31
اصل داستان چیز دیگه است، تمام خانمهایی که تجاربشون رو ذکر کردن دروغ گفتن، تمام زنها دوست دارن مورد توجه واقع بشن و خودشون کاملا مطمعن هستن که اگر فلان کار رو انجام بدن ممکنه که آقایون برداشت دیگه از رفتارشون داشته باشن اما آگاهانه همون عمل رو انحام میدن، یکی از لذتهای خانمها جواب رد دادنه، جوانان مراقب این تله ها باشید و نزارین که اسباب لذت واقع بشین، زنها پشت هر حرکتی نقشه ای دارن و تمام این حرفها که میگن من هدفی نداشتم دروغه و باور نکنین.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
مرد اگه سر به زیر و اصیل و پایبند باشه چرا باید متوجه نخ دادن زنای خراب بشه پس خودشم مشکل داره موضوع اینه که مردا به زنای نجیب هم بند میکنن خودتونو به کوچه علی چپ نزنین
Iran (Islamic Republic of)
15:12 - 1400/05/31
اگر زنها یاد بگیرند که احساسات و حرفها و حتی نقد ها رو بی پرده و مستقیم بزنن و مردها مجبور نشن که تفسیر کنن همه مشکلات حل میشه.
زن ایرانی عشوه میریزه ، با ناز و کرشمه صحبت میکنه و .....و منتظره که یک مردی پیدا بشه که یه نظر کوچیک بهش داشته باشه.بعد همون زن چنان شاکی میشه که انگار معصوم هست...
Iran (Islamic Republic of)
15:50 - 1400/05/31
انسان بودن را یاد بگیریم همه چی حل میشه.
Iran (Islamic Republic of)
17:46 - 1400/05/31
چون کم عقل هستین ببخشید باید اینارو بگم چرا باید با یه مرد غریبه گرم بگیری رو چه حساب؟ مشکل از خودتونه.
Iran (Islamic Republic of)
19:59 - 1400/05/31
من فکر می کنم این اتفاقات که کسی سوء برداشت کنن چه برای خانوم ها و چه برای آقایون میوفته بستگی به برداشت هر کس داره این که الان توی نظرات شما هم میگین کلا خانوم ها یا آقایون این طوری هستن نشون میده که شما هم از دسته افرادی هستین که رفتار بقیه رو اشتباه برداشت می کنین
Norway
23:34 - 1400/05/31
افکار بانوان را مطالعه کردم البته که در جامعه این موارد وجود دارد ولی همیشه یک سوی نیست .دیده ام که زنی برای پول به پلیس دروغ گفته و مردی را به اتهام جنسی دستگیر کردند و در نهایت صحبت های زن در نزد پلیس اثبات نشد ولی همیشه نمیتوان گفت مردها مجری و زن ها مظلوم هستند . باید هر موردی را بدور از جنسیت بررسی کرد
Iran (Islamic Republic of)
09:44 - 1400/06/01
من حاضرم با کمترین حقوق کار کنم ولی محیط کاری خوب و سالمی باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
ادیب_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
کالازم_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر