سجادی: درد ورزشکاران را با تمام وجود احساس می‌کنم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۸۱۵۱
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
۷۰۷
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در مورد برنامه هایش برای تصدی این مسئولیت صحبت کرد.

ایلنا: جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی امروز انجام شد و حمید سجادی، وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی مسئولیت این وزارتخانه در دفاع از برنامه های خودش اظهار داشت: با سلام و صلوات به روح پرفتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و درود به روح پر فتوح شهدا خصوصا حاج قاسم سلیمانی.

* ایران از نظر ظرفیت های استفاده نشده طبیعی و انسانی ربته اول است.بی شک شما جوانان خواهید توانست این مشکل را برطرف کنید.یکی از مخاطبان حتما وزارت ورزش و جوانان است.تحول نه فقط خواست ما که تحول این دوره است. وزارت ورزش باید پرچمدار این دوره باشد انشاءالله.چرایی تحول و چگونگی تحول ابتدا از تغیر نگاه،سیاست ها و راهبردها آغاز می شود.در چند سال گذشته مسئله ورزش و جوانان از متن به حاشیه رفته.وزارت خانه باید به تعامل با سایر وزارت خانه ها بپردازد.بیانیه گام دوم فصل جدیدی را نوید می دهد.فصل میدان دادن به جوانان.این نشان می دهد که برای تحقق بیانیه گام دوم این وزارت خانه باید نقشی ستادی و تعاملی پیدا کند.نسل جوان را برانگیزد و استعدادهای آنها را شکوفا کند.

* اگر جوانان موتور پیشران کشور هستند این وزارت خانه نیز باید موتور پیشران دولت باشد.از منظری دیگر نقش تحرک و ورزش در سلامت جسمی و روحی و کاهش هزینه های درمان و بیمارستانی غیر قابل انکار است. بسیاری از مولفه های سبک زندگی امروز از ورزش تاثیر می گیرد.فتوت،روحیه پهلوانی،جوانمردی و ...را در جامعه بازآفرینی کند و منشا سلامت در جامعه باشد.هم اوقات فراغت را رقم زند و هم نوعدوستی را تقویت کند.دشمن نیز برای ورزش ما برنامه های زیادی را تدارک دیده است و غفلت ما در این سال ها باعث بروز اتفاق های زیادی شده است.

* ما برای ورزش را برای ارتقا فرهنگ به فعلیت خواهیم رساند.جوشش های زیادی دراین چند سال شکل گرفته است.بدنه هنر و هنرمندان متعهد،دانش بیان ها،رسان ها ،هیئت ها و ...سبب شده تا صدها هزار ثمن در جامعه شکل بگیرند که دغدغه مند کشور هستند.افزایش کمی وکیفی این گروها سیاست قطعی ماست.رویش های انقلاب اسلامی صدها برابر ریزش های آن بوده است و باید این رویش ها را انصاف قدر بدانیم.کوشش بنده این است بخش مهمی از بدنه وزارت ورزش و جوانان متعلق به آنها باشد.

* ما عزم کرده‌ایم به امید خدا ظرفیت بالقوه ورزش را برای ارتقای فرهنگ، سبک زندگی و تلاش به فعلیت برسانیم. در دهه اخیر جوشش عظیم در جریان های مردمی شکل گرفته است. بدنه هنر و هنرمندان متعهد، دانش بنیان ها، گروه های خیره، تشکل های مردم نهای ثمر شده که اتفاقات خوبی شکل بگیرد که اکثریت آنها همراه با آرمان‌های انقلاب هستند. افزایش کیفی این نهادهای مردمی در سیاست‌های ماست.

* رویش‌های انقلاب اسلامی صدها برابر ریزش بوده و باید این رویش‌ها را قدر بدانیم. کوشش بنده این است که بخش مهمی از بدنه وزارت ورزش و جوانان متعلق به آنها باشد و از ظرفیت جوانان استفاده شود. وزارت ورزش و جوانان پیشانی تعامل دستگاه‌ها باشد.

* ما آمدیم تحول را با همراهی نمایندگان مجلس و همراهی نهادها رقم بزنیم. اعتماد شما با رای بالا این تحول و تاثیرگذار را دوچندان می‌کند. ما چاره‌ای نداریم که وزارتی مردمی باشیم. جوانان ما بی تردید بهترین جوانان عالمند. انقلاب را ندیده پای آن ایستاده‌اند. باید با این جوانان کارهای بزرگ انجام دهیم. هرجا کار بزرگی انجام شده کار جوانان باشد.

* دوستانی که دغدغه جوانان داشتند در کمال تواضع می‌گویم. انشاالله این وزارتخانه را یک قرارگاه مسائل مربوط به جوانان می‌کنیم. مسائل جوانان و نیازهای آنها و بهره گیری از استعداد ایشان. این کار یک دستگاه نیست و کار کل کشور است. همه دستگاه‌ها درگیر است. ولی قرارگاه جوانان قول می‌دهم در این وزارتخانه تشکیل شود. این وزارتخانه قرارگاه تولید امید خواهد بود.

* معرفی من به عنوان یک افتخار آفرین کشور باعث افتخار است. بنده 17 سال از دوران خوب جوانی خود را در معیت تیم ملی دو و میدانی بودم و به آن افتخار می‌کنم. در حد وسعم تلاش کردم که لیاقت ملت ایران بیش از این است. تعدادی رکورد که متاسفانه هنوز پابرجاست و امیدوارم به زودی ارتقا پیدا کند. مشکل ورزشکاران ما چیست. من 17 سال وزنم را 60 کیلو نگه داشتم و مشکلات ورزشکار را می‌دانم. فشار تمین و اردوهای سنگین را می‌فهمم. عطش را می‌فهمیم. خستگی و آفتاب و برف و باران. نبود امکانات و بدون امکانات رقابت کردن را می‌فهمیم.

* ورزشکارانی که در دوران ما عازم می شوند اگر مقدماتی حذف شدند اجازه دهید بمانند و بازی ها را ببیند و کسب تجربه کنند. من ساعت 10 و نیم دویدم ساعت یک به من گفتند برگردید تهران. گفتم اجازه دهید بمانم المپیک را ببینم اجازه ندادند. ما درد ورزش را می شناسیم و با درمانش آشنا هستیم.

وقتی من در میادین مختلف شرکت کردم و دیدم یک ورزشکار از سوی یک تیم حمایت می‌شود. چند مربی و ماساژور و پزشک دارد و یک تیم یک ورزشکار را هدایت می‌کند. اجازه نمی‌دهیم ورزشکاران ما در میادین بین المللی غریب باشند. من در کوبا ورزش کردم و 57 ساعت در راه بودم و ورزشکاران می‌دانند 57 ساعت در راه بودند. وقتی در آن مسابقات می‌دویدم عضلات گردن و پایم درد می‌کردند. ماها اینچنین درد کشیده هستیم و این چنین می خواهیم در خدمت ورزش کشور باشیم.

* در قسمت ورزش و جوانان برنامه هایی را تقدیم کردم. در بحث عدالت در ورزش حتما عدالت جز اصول غیر قابل تغییر است و تفکیک ناپذیر. نمی‌شود بسیاری از استعدادها را در نقاط مختلف نبینیم و حرف از عدالت بزنیم. نمی‌شود بسیاری از شهرها و استان ها تیم ورزشی نداشته باشند و حرف از عدالت بزنیم. عدالت یعنی همه استان ها و شهر ها تیم در سطوح مختلف داشته باشند. داشتن تیم های ورزشی در رقابت های مختلف اثر خوبی در مناطق محروم دارد و این یعنی عدالت.

* برای جمهوری اسلامی خوب نیست که از استاندارد سه متر تراکم ورزشی سهمش یک متر باشد. ما در وزارت این پیشرفت ها را رقم می‌زنیم.

* در حال حاضر به خاطر کرونا 6000 اماکن ورزشی تعطیل هستند و چشم امید سرمایه گذاران به ماست.4000 پروژه نیمه تمام ورزشی داریم که از این تعداد 228 پروژه در مناطق کم برخوردار و 17 پروژه بالای 90 درصد است. همه 1234 پروژه ملی در بین آن 4000 پروژه اتمامش در دستور کار است.

* ورزش همگانی در دستور کار است و حداقل مزیت ورزش همگانی کاهش هزینه درمان است. ورزش همگانی همینجا قول می‌دهم اجازه دهید در استان ها و شهرها و حوزه هایتان حضور پیدا می‌کنیم و اجرا می‌کنیم. ورزش همگانی در کوچه و خیابان باید دیده شود. آخرین اتفاق ورزشی که در کوچه و خیابان دیدیم چه زمانی بوده است؟

* توسعه ورزش قهرمانی هم جزو اتفاقات مهم است. من به عنوان کوچک همه شما ورزش قهرمانی و تعلیم و تربیتی را پشت سر گذاشتم. من در بنیاد شهید 9 سال مسئول ورزش بودم و بدون دریافتی کار کردم. اینها فرهنگی و انقلابی نیست؟ بنده با افتخار حداقل 4 سال عضو گروه های جهادی بودم و ادای تکلیف کردم. این انقلابی نیست؟ نوشتند آقای سجادی در گل گهر سیرجان که پولدار است آکادمی دو و میدانی زده است. آیا این جرم است؟ از گل گهر سیرجان سوال کنید هر بار صحبت پول شد من یک ریال دریافت نکردم.

* یکی از فرزندان من تا 3 ماه پیش با 28 سال سن بیکار بود و سه ماه قبل با فوق لیسانس تربیت بدنی کار پیدا کرد. فرزند دیگر من هنوز بیکار است. من چه رانتی دارم که استفاده کنم؟ به خدا ما برای خدمت آمدیم. اگر 4 روز دیگر این جلسات ادامه پیدا می‌کرد تهمت جاسوسی هم به من زده می‌شد.

* اگر قسمت باشد می‌خواهم در محضر شما عزیزان درس پس بدهم. در قسمت بانوان قولی می‌دهم که برای اولین بار باید مستقل شود. هرکاری که ورزش بانوان نیاز دارد باید مستقل و خودکفا باشد. طرح آمایش سرزمینی را قول دادم در عرض 3 ماه آماده شود. من 3 ماهه این طرح را آماده می‌کنم. بنده در مناطق کم برخوردار کار جهادی می‌کنم و لمس کردم با آن آشنایی دارم. محرومیت زدایی برایم اولولیت است.

* بنده باشگاه سوارکاری ندارم و به صورت افتخاری و با پیشنهاد یکی از دوستانم در جلسات هیات مدیره آنها شرکت می کردم.آیا این جرم است؟ضمن اینکه سوارکاری در اسلام هم توصیه شده است.

* در خصوی ایران مال.حالا کاری نداریم ایران مال سازه ای تمدنی است.بنده مشاور ورزشی،سلامت و پزشکی یک مجموعه اختصاصی غیر دولتی هستم.در زیر مجموعه این هولدینگ که یکی از آن ایران مال است بنده برای خدمت به بیماران کرونایی مثل شیر ایستادم و تخت های بیمارستانی را آنجا مستقر کردیم.من مشاور هستم و الان هم مرکز واکسیانسیون احداث کرده ایم.آیا این جرم است؟درایران مال عمده کار بنده که انجام می دادم و اگر وزیر شوم دیگر انجام نخواهم داد رسیدگی در سایت واکسیناسیون بود.آیا این جرم است؟

* هشت سال است که در ورزش نبوده ام و نمی دانم چرا این همه هجمه وجود دارد.بابا یک آدم ورزشی.حالا یا رای می آورم یا نه.من یک روز گفتم اگر من را از ورزش بیرون کنند از تاریخ که بیرون نمی روم.
من به شما قول می دهم یک تیم قوی در جوانان مستقر شود و دغدغه را حل کنیم.

* در مورد جوانان هم عرض کنم قرار ما این است یک قرارگاه یا شورا بزنیم. این شورای مشورتی متشکل از جوانان نخبه دغدغه مند است. به دکتر رئیسی هم گفتم اجازه دهید این معاونت سطح و جایگاهش با سایر معاونت ها بالاتر باشد. حتما با مشورت شخص دکتر رئیسی این فرد انتخاب خواهد شد که دغدغه جوانان را بیشتر پیگیری کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر