این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۱۳۶۵
۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸
۹۶۶۵
با وجود پیشرفت‌ها و تغییرات مهمی که در چند دهه گذشته در زمینه برابری جنسیتی و توزیع عادلانه ثروت صورت گرفته است، روزبروز تعداد زنان در میان افراد ثروتمند دنیا بیش‌تر می‌شود.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: با وجود پیشرفت‌ها و تغییرات مهمی که در چند دهه گذشته در زمینه برابری جنسیتی و توزیع عادلانه ثروت صورت گرفته است، روزبروز تعداد زنان در میان افراد ثروتمند دنیا بیش‌تر می‌شود. با این وجود هنوز تا رسیدن به برابری راه بسیار درازی در پیش است و هنوز مردان حتی در کشور‌های پیشرو راه ساده‌تری برای ثروتمند شدن در پیش دارند.

در این مقاله به دنبال زوج‌های سلبریتی گشتیم که بر خلاف عرف رایج، زن‌ها در آن ثروتمندتر هستند. این زن‌ها با توانایی و پشتکارشان از تمام موانع جنسیتی گذشتند و در زمینه فعالیتشان به موفقیت‌هایی بی‌نظیر رسیدند.

جیزل بونشن و تام بریدی

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

حتما فکر می‌کنید یکی از بهترین کوارتربک‌های تاریخ فوتبال آمریکایی باید درآمد هنگفتی داشته باشد. البته که فکر شما درست است و تام بریدی در طول سال‌های ورزش حرفه‌ای، وضعیت بی‌نظیری از نظر درآمد داشته است، اما او با سرمایه تحسین برانگیز ۲۵۰ میلیون دلاری همچنان از همسرش فقیرتر است.

جیزل بونشن اصالتا اهل برزیل است وهرچند بیشتر مردم او را با دورانی به یاد می‌آورند که مدل بود، اما این زن باهوش به کرات ثابت کرده است که هوش اقتصادی قابل تحسینی دارد. جیزل که زمانی در سال ۲۰۰۱ پردرآمدترین مدل دنیا محسوب می‌شد حالا با سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری یکی از ثروتمندترین زنان صنعت سرگرمی محسوب می‌شود.


گوئن استفانی و بلیک شلتون

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

گوئن استفانی و بلیک شلتون به صورت رسمی در همین سال ۲۰۲۱ و در سوم جولای ازدواج کردند و جدا از دیگر جنبه‌های زندگی دست‌کم از نظر مالی به هم نزدیک هستند، هرچند که حتما حدس می‌زنید گوئن اندکی پولدارتر است. گوئن موفق شده است از راه خوانندگی و ترانه نویسی سرمایه‌ای در حدود ۱۵۰ میلیون دلار به دست بیاورد و بلیک به عنوان یک خواننده شناخته شده سبک کانتری با سرمایه ۱۰۰ میلیون دلاری، دومین فرد ثروتمند خانواده است.


کیتی پری و اورلاندو بلوم

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

هرچند که سرمایه ۴۰ میلیون دلاری اورلاندو بلوم به عنوان یک بازیگر جوان، سرمایه‌ای تحسین برانگیز محسوب می‌شود، اما در مقایسه با ثروت ۳۳۰ میلیون دلاری همسرش به رقمی مایوس کننده تبدیل می‌شود.

این زوج احتمالا نیازی به توضیح بیشتر ندارند، اما اورلاندوی ۴۴ ساله بازیگر است از میان فیلم‌های فراوان کارنامه‌اش حتما دزدان دریایی کارائیب را به یاد می‌آورید و کیتیِ ۳۶ ساله علاوه بر ترانه‌نویسی، یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین خواننده‌های حال حاضر دنیاست.


جسیکا آلبا و کش وارن

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

زندگی مشترک جسیکا آلبا و کش وارن از آن جهت مورد توجه رسانه‌ها قرار دارد که این زوج علاوه بر شریک شدن در زندگی، در بسیاری از سرمایه‌گذاری‌هایشان هم با هم شریک هستند. البته این شراکت به هیج وجه به این معنی نیست که این زوج سرمایه‌ای برابر دارند و جسیکا با سرمایه ۲۰۰ میلیون دلاری در برابر ثروت ۵۰ میلیون دلاری کش، دست کم از نظر درآمد موفق‌تر بوده است.

جسیکا آلبا آنقدر معروف هست که نیازی به توضیح بیشتر نداشته باشد، اما همسرش کش وارن در کنار سرمایه‌گذاری‌های دیگر یک تهیه کننده سینما محسوب می‌شود.


کاردی بی و آف‌سِت

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

البته که در این زوج هم فرد ثروتمندتر، خانم خانه است، اما دست‌کم فاصله سرمایه کاردی بی و همسرش آن‌قدر نیست که مشکلی ایجاد کند. کاردی بی با درخشش چند سال اخیرش به عنوان یک زن در موسیقی رپ، در کنار جوایز ارزشمندی، چون گرمی موفق شده است به سرمایه قابل تحسین ۴۰ میلیون دلاری برسد در حالی‌که همسرِش با ثروت ۲۶ میلیون دلاری در تعقیب اوست.آف‌ست هم مانند همسرش کاردی بی، رپر است و عضوی از گروه trio Migos محسوب می‌شود.


سرنا ویلیامز و الکسیس اوهانین

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

بدون شک وقتی یکی از بهترین تنیسور‌های زن تاریخ (شاید بهترین) با یکی از درخشان‌ترین نابغه‌های عرضه تکنولوژی تشکیل خانواده می‌دهد، دغدغه مالی در آن خانه جایی ندارد. این بار از الکسیس اوهانین شروع می‌کنیم. او ۳۸ ساله است و هرچند که روی پروژه‌های تاثیرگذار فراوانی کار کرده است، اما بیشتر او را به عنوان یکی از پایه‌گذاران ردیت به یاد می‌آورند و ثروت خالص او ۴۰ میلیون دلار است.

در مقابل سرنای ۳۹ ساله و یکی از شناخته شده و تحسین شده‌ترین ورزشکاران زن دنیا با سرمایه خالص ۲۱۰ میلیون دلاری، احتمالا در این خانواده در تصمیمات اقتصادی حرف آخر را می‌زند.


پنلوپه کروز و خاویر باردم

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

دو ستاره بین‌المللی، دو بازیگر برنده جایزه اسکار و دو هنرمند بسیار ستایش شده و زن و شوهری که از نظر توزیع ثروت مانند بقیه زوج‌های مقاله ما هستند. در مورد تفاوت سرمایه پنلوپه کروز و خاویر باردم باید گفت که احتمالا بیش از آن‌که مقدار ثروت پنلوپه کروز باعث تعجبتان بشود، سرمایه به نسبت پایین خاویر باردم متعجبتان خواهد کرد.

پنلوپه کروز از ۱۵ سالگی مشغول تلاش برای رسیدن به آرزوهایش در سینما و تلویزیون است و حالا در ۴۷ سالگی ثروت خالص او در حدود ۷۵ میلیون دلار تخمین زده می‌شود و خاویر باردم که قطعا میان دوست‌داران سینما یکی از با استعدادترین بازیگران مردِ زنده دنیا به حساب می‌آید با ثروت ۲۰ میلیون دلاری فاصله زیادی تا رسیدن به همسرش دارد.


نیکول کیدمن و کیث اِربِن

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

بسیاری از روزنامه‌نگاران هالیوودی رابطه و زندگی کیدمن و اربن را تنها با عبارت عاشقانه توصیف می‌کنند، البته در هالیوود کمتر زوجی فرصت می‌کنند تا پانزدهمین سالگرد با هم بودنشان را جشن بگیرند. اگر بخواهیم این دو هنرمند را با توجه به میزان ثروتشان بسنجیم باید گفت هردو در زمینه‌های مختلف جزء موفق‌ترین‌ها محسوب می‌شوند.

نیکول کیدمن بدون شک یکی از موفق‌ترین هنرمندان زن این سال‌هاست و با کارنامه‌ای پر از جوایزی، چون اسکار و اِمی، سرمایه قابل تحسینِ ۲۵۰ میلیون دلاری دارد. کیث اربن در مقابل ترانه‌نویس، خواننده و تهیه کننده موسیقی است و هرجند که راه درازی تا رسیدن به نزدیکی‌های ثروت همسرش در پیش دارد، اما با ثروت خالص ۷۵ میلیون دلاری، یکی از موفق‌ترین‌ها در زمینه کاری خودش محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
07:58 - 1400/06/19
قسمت ما هم بشه انشاالله
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
مردهای بی عرضه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
به همین خیال باش
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
انشاالله
Iran (Islamic Republic of)
13:44 - 1400/06/19
آقا عکس منم بزارید منم زنم پولداره ولی از پولاش به من نمیده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
کارِ درستی انجام میده
یه شهروند
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
قطعا بخاطر پول همسرت باهاش ازدواج نکردی که الان به پول اون احتیاج داشته باشی؟؟؟.
قطعا استقلال مالی به هردو طرف میفهمونه که احتیاج اونها بخاطر عشق بوده نه پول . حتما هر دو طرف باید در یک تراز مالی باشند وگرنه یه موقعی این نابرابری خودشو نشون میده . تجربه اطرافیان هممون همین بوده و خواهد بود .
Iran (Islamic Republic of)
08:36 - 1400/06/20
جالبه یک زن ایرانی پولدار بینشون نیست......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو