با طب سنتی، مرگ ناشی از کرونا کاهش یافت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
ریزخور_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۲۵۲۵
۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
۲۹۵۵
نماینده قزوین:
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز دانشگاه داروسازی اهدا نمی‌شود درحالی‌که باید داشته باشیم چون صنایع داروسازی در استان است، قزوین شهری تاریخی است و ۱۱ اقلیم از ۱۳ اقلیم گیاهان دارویی در قزوین وجود دارد بنابراین می‌تواند بهترین دانشگاه طب سنتی باشد.

ایسنا: نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز دانشگاه داروسازی اهدا نمی‌شود درحالی‌که باید داشته باشیم چون صنایع داروسازی در استان است، قزوین شهری تاریخی است و ۱۱ اقلیم از ۱۳ اقلیم گیاهان دارویی در قزوین وجود دارد بنابراین می‌تواند بهترین دانشگاه طب سنتی باشد.

فاطمه محمدبیگی در ستاد مقابله با کرونای استان قزوین که شب گذشته ۱۸ شهریور با حضور وزیر بهداشت در استانداری قزوین برگزار شد، تصریح کرد: از اسفند ۹۸ که کرونا وارد کشور شد کادر درمان و مسئولان آسایش و استراحت نداشتند، استان قزوین اولین استانی بود که به صورت رسمی جهادگران و نیروهای بسیج برای مقابله با کرونا وارد میدان شدند، اولین استانی بودیم که تجهیزات پزشکی مواد ضدعفونی تهیه کردیم و در کشور اول شدیم.

با طب سنتی، مرگ ناشی از کرونا کاهش یافت

وی افزود: اولین استانی بودیم که در حوزه استفاده از طب سنتی در درمان کرونا وارد شدیم و با آموزش پزشکی و طب سنتی میزان فوت کرونایی کاهش پیدا کرد در حالی که در کشور هنوز رایج نشده بود.

این نماینده مجلس با اشاره به نیازهای حوزه درمان و بهداشت علوم پزشکی بیان کرد: در اورژانس قزوین ۱۶ پایگاه از مصوبه ملی عقب هستیم در حالی که ۱۳ استان از شمال غرب در استان ما تردد دارند و ۲۸۰ میلیون تردد صورت می‌گیرد، ما تنها یک سانترتروما داریم در حالی که تصادفات زیادی رخ می‌دهد، همچنین سهمیه پزشک ارتوپد، جراحی و متخصص بیهوشی کم است در حالی که ما نه تنها به استان قزوین بلکه سایر استان‌ها نیز خدمات می‌دهیم.

وی افزود: فاز الحاقی بیمارستان شهید رجایی که بیمارستانی فرسوده است به ۲۳۰ میلیارد بودجه نیاز دارد که تکمیل شود، از طرفی این امر به بودجه ملی نیاز دارد چراکه استانی لجستیک است و نباید از بودجه استانی برای این کار صرف کنیم.

محمدبیگی بیان کرد: در حوزه بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی جلسات مختلفی برگزار شده و هم‌اکنون ۹ درصد پیشرفت دارد، سال ۹۵ بیمارستان مصوب شد و باید در سال ۱۳۹۸ تمام شود اما همچنان در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری نرسیده است، وام ۲۰۰ میلیاردی از بانک رفاه برای بیمارستان تصویب شد اما همزمان شدن با تغییر دولت سبب شد که وام را اختصاص ندهند و در دولت جدید باید این اتفاق بیفتد.

وی افزود: استان قزوین دارای بیمارستان‌های فرسوده است، بیمارستان ۲۲ بهمن که در موزه بیماران روانی خدمات می‌دهد به نوعی بیمارستان تاریخی است که سال ۱۳۰۲ در کنار راه‌آهن ساخته شده است، این بیمارستان نیز باید تغییر کاربری بدهد و بیمارستان به مکان دیگری منتقل شود و این کار نیازمند بودجه است، برای انتقال این بیمارستان ۶۰ تختخوابی به دانشگاه غزالی به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس خاطرنشان کرد: تأسیس پردیس فناوری و سلامت در پارک علم و فناوری انجام شده است این پردیس برای اولین بار در کشور به شکل هم‌گروهی وزارت بهداشت و وزارت علوم انجام می‌شود که در این زمینه چند جلسه برگزار کردیم، از ۱۸ میلیارد هزینه که نیاز داشتیم ۱۰ میلیارد را وزارت علوم بر عهده گرفت و ۱۰ میلیارد نیز از طریق فروش خوابگاه محقق شده است.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه ۷۰۰ شرکت در حوزه دارویی، بهداشتی و غذایی در استان قزوین فعال هستند می‌توانیم رشته داروسازی را در قزوین ایجاد کنیم، همچنین پارک چشمه نور ۲۷ علم را پشتیبانی کند، خواهش می‌کنم حمایت کنید از مرکز زیست‌فناوری سلامت تا قزوین مهد دانشمندان علوم پزشکی شود.

وی خاطرنشان کرد: مجوز دانشگاه داروسازی اهدا نمی‌شود درحالی‌که باید داشته باشم چون صنایع داروسازی در استان مستقر است، قزوین شهری تاریخی است و ۱۱ اقلیم از ۱۳ اقلیم گیاهان دارویی در قزوین وجود دارد که قزوین می‌تواند بهترین دانشگاه طب سنتی باشد و ما دانشمندان خوبی در این حوزه داریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:52
Iran (Islamic Republic of)
08:11 - 1400/06/20
شما ب این تعدا مرگو میر میگین کاهش
Iran (Islamic Republic of)
09:25 - 1400/06/20
باواکسن کم شددروغ نگید
Iran (Islamic Republic of)
11:47 - 1400/06/20
درمان کرونا فقط با طب سنتی میسر هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر