تعریف و تمجید علم‌الهدی از سفر خارجی رئیسی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۴۴۰۴
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
۳۵۴۴
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: یک مانور عظیم بی معنا شدن تحریم‌ها توسط حضور رئیس جمهور در اجلاس شانگهای ایجاد شد.

تسنیم: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: یک مانور عظیم بی معنا شدن تحریم‌ها توسط حضور رئیس جمهور در اجلاس شانگهای ایجاد شد.

ی

علم‌الهدی:

* زندگی همسایگان در گذشته این گونه با یکدیگر آمیخته نبوده؛ در یک مجتمع چندین خانواده با یکدیگر زندگی می‌کنند و مسئله همسایه‌داری در مجتمع‌های مسکونی یک مسئله مهم و ضروری است. ضرورت‌های اجتماعی این زندگی آپارتمان نشینی را ایجاب کرده و امکانات مسکن برای خانواده‌ها در سطح وسیع و گسترده وجود ندارد.

* یکی از تحولات خوبی که صورت گرفته ارتباط با مردم و به ویژه ارتباط با قشر آسیب‌پذیر است و این بسیار مفید و موثر است و نزدیک بودن مسئولان با مردم موثر است. سوالی پیش آمده که آیا ارتباط مردمی مهمتر بوده یا سفر خارجی؟ رئیس جمهور امروز به سفر خارجی رفتند و این سفر خارجی از آن ارتباط مردمی برکت و اثرش برای نظام بیشتر بود یا نه؟

*  یک سفر خارجی آمریکاستیز که جریان تحریم‌ها را وارونه کند اثرش از آن ارتباط مردمی بیشتر بوده است. در روز گذشته رئیس جمهور به شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان سفر کردند و این برحسب دعوت رسمی دولت تاجیکستان بوده که ریاست اجلاس شانگهای را برعهده دارند.

* سازمان همکاری شانگهای در 20 سال گذشته یعنی در سال 2001 در منطقه شرق جهان و در منطقه خاورمیانه شکل گرفت. چند سال نیز صحبت الحاق ایران به این پیمان بوده اما مسائلی در داخل و خارج داشتیم که این مسئله به وقوع نپیوست و اگر محقق می‌شد ارتباط ما با غرب و آمریکا قطع می‌شد و آنها می‌خواستند ما را وابسته نگاه دارند تا جائی که این انقلاب و نظام براندازی شود و یک نظام آمریکایی اینجا قرار دهند و کارشکنی‌هایی می‌شد که این عضویت صورت نگیرد.

* تشکیل دولت سیزدهم با راهبرد استکبارستیزی اقتضا می‌کرد که در این موقعیت رئیس جمهور در این اجلاس شرکت کند و در اجلاس آینده عضویت رسمی ایران در سازمان شانگهای اعلام شود تا به عده‌ای غربگرا ثابت شود که دنیا فقط آمریکا و اروپا نیست.

* رئیس اجلاس شانگهای از رئیس جمهور ایران دعوت به این همایش می‌کند و این یعنی دنیای شرق در مقابل دنیای غرب به سراغ ما آمده و در مقابل ما خضوع می‌کند و این ناشی از اقتدار ماست و این یک حرکت بسیار ارزشمندی بود. خدا نیز گاهی تصمیم می‌گیرد مقدرات پیشرفت را برای مردم ما فراهم کند زیرا مردم ما در درگاه خدا ارزش زیادی دارند زیرا 42 سال است پای دین و اسلام و رهبری ایستاده‌اند و این مقاومت محبوبیتی در عرصه عبودیت ایجاد کرده است.

* این سفر رئیس جمهور به اجلاس شانگهای مصادف با دو جریان شده؛ یکی برگشت ناو جنگی ایران از یک سفر دنیایی که در اقیانوس‌های دنیا جولان داد و در عرصه‌های نظامی آمریکا و رزمایشی آنها قد برافراشت و بدون کوچک‌ترین مشکلی در این سفر جهانی به مملکت برگشت و دنیا متعجب شد و دنیا به این نتیجه رسید که اقتدار نظام ما تنها در خاورمیانه نیست بلکه به بلوغی رسیده که می‌تواند اقتدار جهانی داشته باشد.

* در کنار این پیروزی، یک مانور عظیم بی معنا شدن تحریم‌ها توسط حضور رئیس جمهور در اجلاس شانگهای ایجاد شد. ایران باعظمت در این اجلاس حاضر شد و ایران با یک عزت و عظمت در یک اجلاس جهانی حاضر می‌شود. امتیاز دوم قضیه این بود که این شرکت رئیس جمهور زمانی صورت گرفت که ایران توانست آمریکا و اروپا را در محاصره لبنان زمینگیر کند و شکست دهد. چهار کشتی سوخت ایران به لبنان رفت و همه متوجه شدند استعمارگران در دل ملت لبنان جائی ندارند و ایران قوی مقتدر، عرصه جولان آنها را نابود می‌کند. روز گذشته اتحادیه اروپا تحریم لبنان را لغو کرد زیرا دیدند رئیس جمهور به اجلاس شانگهای رفته و جائی برای نفوذ آمریکا و اروپا نمی‌ماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو