عادات بد و نقاط ضعف متولدین ماه‌های مختلف
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۴۵۷۳
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
۶۲۹۹
‌می‌توان گفت که اغلب افراد حداقل یک عادت بد را در زندگی خود دارند و متولدین هر ماه از سال ممکن است نقاط ضعف و عادت‌های بد مختلفی داشته باشند.

نمناک: می‌توان گفت که اغلب افراد حداقل یک عادت بد را در زندگی خود دارند و متولدین هر ماه از سال ممکن است نقاط ضعف و عادت‌های بد مختلفی داشته باشند.

عادات بد و نقاط ضعف متولدین ماه‌های مختلف

هیچ فردی کامل نیست و همه ما عادت‌های بدی داریم که گاهی خودمان هم از آن‌ها بی خبریم و چشمانمان را روی ضعف‌های خود می‌بندیم. با آگاهی از نقاط ضعفمان و شناسایی آن‌ها می‌توانیم اقدام به برطرف کردن آن‌ها نماییم و نقاط قوتمان را تقویت کنیم. برخی از عادت‌های بد در متولدین ماه‌های مختلف سال مشترک است همانطور که متولدین ماه‌های مختلف خصوصیات خوب زیادی نیز دارند. اگر دوست دارید بارزترین نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و بدانید که عادات بد متولدین ماه‌های مختلف چیست، با ما همراه شوید.

فروردین

تا به حال یک فروردینی مهربان را دیده اید، او به شدت مهربان است، اما امان از وقتی که باعث ناراحتیش شوید، او زود از کوره در می‌رود و با زبان تند و تیز منتقدان خود را سر جایشان می‌نشاند پس در رفتارتان با یک فروردینی دقت کنید.

فروردینی‌ها عاشق ریاست اند و افرادی مستقل و فعال هستند که به تنهایی از پس هر مشکلی بر می‌آیند، اما اگر در جایی مدیر و رئیس نباشند، ناامید و دلسرد خواهند شد.

متولدین فروردین ماه اگر برنامه هایشان به خوبی و سرعت پیش نرود، عصبانی شده و به دیگران می‌توپند، فروردینی‌های عزیز بهتر است در این مواقع قبل از هر اقدام کمی آب بنوشید و به صورت تان بزنید.

فروردینی‌ها دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند، زیرا آن‌ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.


اردیبهشت

متولدین اردیبهشت افراد لجبازی هستند که تا رسیدن به هدف شان دست از تلاش بر نمی‌دارند، حتی اگر به ضررشان تمام شود. اردیبهشتی‌ها عقاید خاص خود را دارند که تغییر آن تقریبا غیر ممکن است و در صورت تصمیم گیری هر چند غلط کسی نمی‌تواند آن‌ها را از تصمیم خود منصرف نماید.

اردیبهشتی‌ها منم منم‌های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل است چرا که آن‌ها عقاید خودشان را بیش از هر چیز دیگری قبول دارند.

اردیبهشتی‌های عزیز لجاجت را کنار بگذارید و دست از لجبازی بکشید و به مشورت با افراد دلسوزتان روی آورید.


خرداد

همه ما انسان‌ها دو جنبه سیاه و سفید داریم، اما این ویژگی و دو شخصیته بودن در خردادی‌ها شدیدتر است. خردای‌ها گاهی عاشق یک نفر و گاهی فارغ می‌شوند، آن‌ها حتی تکلیفشان با روابطی که با دیگران دارند، مشخص نیست.

نمی‌توان خیلی روی حرف خردادی‌ها حساب کرد، زیرا آن‌ها غیر قابل پیش بینی هستند. گاهی با اینکه برای انجام کاری برنامه می‌چینند، اما در لحظه آخر آن را کنسل می‌کنند.

از دیگر خصوصیات نامطلوب خرداد ماهی‌ها شایعه پراکنی آن‌ها است. افراد متولد این ماه سکوت را دوست ندارند و دائما در محیط کار، محیط‌های دوستانه و ... در حال شایعه پراکنی هستند.

خردادماهی‌های عزیز در کنار ویژگی‌های خوبتان این جنبه منفی شخصیتتان را اصلاح کنید و بدانید گاهی سکوت بهتر از حرف زدن است.


تیر

در اطرافیان خود تیرماهی داشته اید، اگر پاسختان مثبت است باید بدانید تیرماهی‌ها گاهی انقدر منفی نگرند که ممکن است اعصاب خود و شما را به هم بریزند. آن‌ها مثبت اندیش نیستند و به قضایا مثبت نگاه نکرده و به افکار منفی خود ادامه می‌دهند.

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند، به همین دلیل تمام کارهایشان را از خرید لباس گرفته تا ... محتاطانه انجام می‌دهند و گاهی آنقدر غرق احساسات شان می‌شوند که دیگر هیچ چیزی را نمی‌بینند.

آن‌ها به خودشان ایمان نداشته و این نکته را نادیده می‌گیرند که بسیار باهوشند و می‌توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند پس به دلیل اعتماد بنفس ضعیف همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند.

آن‌ها افراد احساساتی هستند و گاهی آنقدر غرق احساسات شان می‌شوند که دیگر هیچ چیزی را نمی‌بینند.

پیشنهاد ما به تیری‌ها این است که دید مثبت تری به زندگی داشته باشند و اعتماد به نفس خود را بالا ببرند و از لحظه لحظه زندگی شان استفاده کنند.


مرداد

مردادی‌ها دوست دارند همیشه در راس توجه همه قرار بگیرند و تمام نگاه‌ها را به سمت خودشان جلب کنند. اگر دیگران به آن‌ها توجه یا دقت نکنند، به شدت دلگیرو ناراحت می‌شوند.

مردادی‌ها افرادی حساسند، اگر دوستان، خانواده یا اطرافیان به دیگران بیش از آن‌ها توجه کنند، آن‌ها حسادت کرده و برای جلب توجه، گریه می‌کنند.

مردادی‌های باهوش لطفا به عادت‌های بدتان توجه کنید و انقدر حساس نباشید.


شهریور

اگر شهریوری‌ها اشتباه کنند، به جای اندیشیدن و درس گرفتن از اشتباه تنها غصه خورده و خود را نقد منفی می‌کنند. شهریوری‌ها همیشه مسئولیت‌های زیادی روی دوش شان است و گاهی به دلیل اینکه آن‌ها به شدت مسئولیت پذیرند و برای دیگران هم بهترین‌ها را می‌خواهند، دوستانشان سوء استفاده کرده و مسئولیت خود را روی دوش آن‌ها می‌اندازند.

شهریوری‌های عزیز در صورت اشتباه کردن، خود را سرزنش نکنید و به فکر راهی برای رشد و پیشرفت خود باشید و از شکست برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید.


مهر

مهرماهی‌ها افراد دودلی هستند که همیشه بین دو راهی گیر افتاده اند. آن‌ها در این شرایط نمی‌توانند خود تصمیم بگیرند و استرس تصمیم گیری را به جان بخرند، بلکه همیشه در این موقعیت ترجیح می‌دهند که دیگران به جای آن‌ها تصمیم بگیرند.

از دیگر عادات بد مهر ماهی‌ها روابط اجتماعی بیش از حدشان است، آن‌ها به هر جایی که قدم می‌گذارند، دوستان جدیدی پیدا می‌کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی‌شناسند، سر صحبت را باز می‌کنند و در مورد زندگی با دوستان شان صحبت می‌کنند.

مهرماهی‌ها انعطلاف پذیر نیستند و دوست دارند که دنیا همیشه روی تعادل باشد و تا شرایط ذره‌ای تغییر می‌کند، گیج و دودل می‌شوند.

عزیزان مهر ماهی در زندگی انعطاف داشته باشید و خودتان تصمیم بگیرید و به هر کسی اعتماد نکنید، زیرا همه لایق دوستی نیستند.


آبان

آبانی‌ها افراد خسیسی هستند که تا وقتی پای پول خرج کردن به میان می‌آید پا پس می‌کشند. از دیگر خصوصیات بد آبانی‌ها دمدمی مزاج بودن آنهاست، در مدت زمان کوتاهی می‌توانید رفتار‌های مختلف و عجیب و غریبی را از آن‌ها ببینید.

آبانی‌ها افراد رکی هستند، اما هرگز بی ادبی نمی‌کنند. آن‌ها نمی‌توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند و اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود، برای اصلاح آن درنگ نمی‌کنند.

متولدین آبان باید بیشتر مراقب رفتارهایشان باشند تا با خسیسی و دمدمی مزاجی و رک گویی دوستان شان را از دست ندهند.


آذر

اگر دوست آذرماهی داشته اید، حتما می‌دانید که آن‌ها همراه خوبی برای نوشیدن یک فنجان قهوه نخواهند بود و دوست ندارند که اخبار ناراحت کننده، جزییات یک رابطه عاطفی یا دردودل‌های عاشقانه دیگران را بشنوند.

آذری‌ها اصلا احساساتی نیستند بلکه بسیار بی تفاوتند و احساسات دیگران نیز برایشان مهم نیست.

آذری‌ها خیلی اهل برنامه ریزی نبوده و بی گدار به آب می‌زنند و تنها حرکت کردن به سمت جلو را دوست داشته که البته گاهی عواقبی را به دنبال دارد. آن‌ها بدون فکر کردن به خطر‌های سر راه خود به دنبال ماجراجوییند. اگر با آذر ماهی‌ها آشنا باشید حتما دیده اید که آن‌ها از یک جا نشستن و فکر کردن، بیزارند و بدون برنامه ریزی به مسافرت می‌روند.

متولدین آذر پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام کار‌ها به عواقب آن بیاندیشید و بی گدار به آب نزنید و کمی هم احساسات به خرج دهید.


دی

دی ماهی‌ها اغلب احساسات شان را کنترل می‌کنند به طوری که اطرافیانشان آن‌ها را به سردمزاجی می‌شناسند، اما در واقع آن‌ها بی تفاوت نیستند و اهمیت زیادی برای اطرافیان شان قائل اند، اما اعتقاد دارند برای رسیدن به موفقیت باید رفتار بی تفاوت تری داشته باشید.

متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می‌کنند. اگر در بحث‌های گروهی، فردی حرف شان را متوجه نشود عصبانیت آن‌ها را بر خواهد انگیخت.

پیشنهاد ما به دی ماهی‌ها این است که همیشه احساسات خود را کنترل نکنند بلکه گاهی احساسشان را نشان دهند و برای از دست ندادن دوستانشان آن‌ها را هر طور که هستند، بپذیرند.


بهمن

بهمنی‌ها به شدت خیال پردازند به حدی که به دنیای واقعی توجه زیادی نمی‌کنند و همین موضوع موجب ناراحتی و عصابیت اطرافیان شان می‌شود.

بهمنی‌ها همیشه کارهایشان را نیمه رها می‌کنند. آن‌ها ایده‌های زیادی در ذهن دارند و گاهی ایده‌های خود را تا مرحله‌ای عملی کرده، اما نیمه رها به سراغ موضوع بعدی می‌روند.

متولدین بهمن به سادگی ذهن شان آشفته می‌شود و دچار گیجی می‌شوند و به این خاطر از ادامه راه منصرف خواهند شد.

بهمنی‌های عزیز اگر از هدف تان متوقف شدید، نگران نباشید، شما با سخت کوشی و پافشاری می‌توانید به اهداف خود برسید.


اسفند

اگر دوست اسفند ماهی داشته اید، همیشه از یک ویژگی او گله دارید. این ویژگی وقت نشناسی اسفند ماهی هاست. اسفندماهی‌ها همیشه بر سر قرار دیر حاضر شده و نمی‌توانند زمان شان را به خوبی برنامه ریزی کنند و زمان کم می‌آورند.

اسفندماهی‌ها برای دیگران ارزش قائلند و زندگی خودشان را فدای دیگران می‌کنند، آن‌ها درد و رنج‌های دیگران را درک می‌کنند و از رنج اطرافیان به شدت ناراحت می‌شوند و غصه می‌خورند.

اسفندی‌ها عاشق پیشه‌هایی هستند که به باطن فرد بیش از ظاهر توجه دارند و از ظاهر عبور می‌کنند و در عمق غرق می‌شوند. ممکن است ته تغاری‌های سال در راه عشق مرارت‌های فراوان را تحمل کنند.

عزیزان اسفندی مهربانی و احساسات نیز اگر از حد خود خارج گردد برایتان دردسر می‌شود پس برای یک زندگی بهتر، به خودتان توجه بیشتری کنید و تنها زندگی خود را وقف دیگران نکنید.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:24
Iran (Islamic Republic of)
10:28 - 1400/06/27
خردادی هستم به جز شایعه بقیه درسته
Iran (Islamic Republic of)
10:44 - 1400/06/27
من یه آبانماهی ام و از بس ولخرجم که صدای اطرافیانم در اومده ..بعد تو میگی خسیس ..
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
منم همینطور
Iran (Islamic Republic of)
11:14 - 1400/06/27
درست برعکس خصوصیات اطرافیانم اکثرا اشتباه بود بجز 2 مورد یکی اردیبهشتی که دوستم همش خودکشی میکنه که امیدوارم دیگه اینکارو نکنه تا خدای نکرده اتفاق بدی نیفته ویکی مهر ماهی که خیلی اجتماعیه
Canada
11:18 - 1400/06/27
فروردینیا دقیقا همینن
Iran (Islamic Republic of)
11:19 - 1400/06/27
همش چرنده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
+++++++++
Iran (Islamic Republic of)
11:24 - 1400/06/27
سلام
من اسفندی هستم
همش دروغه همین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
ادیب_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالازم_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالازم_فوتر
اورانوس_فوتر2