کلهر: نقاط ضعف الهلال مقابل استقلال مشخص شد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۴۵۸۷
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
۷۲۷
پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: الهلال نقاط ضعف زیادی دارد که در دیدار با استقلال خودش را نشان داد.

خبرگزاری فارس: محمود کلهر درباره تقابل پرسپولیس با الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هر چند اگر پرسپولیس به الوحده امارات می‌خورد قرعه بهتری داشت اما همه تیم‌های این مرحله برنامه دارند. تیم‌های عربی با امکانات و بودجه خوب‌شان به خوبی خود را تجهیز کرده‌اند. این تیم‌ها برای کسب قهرمانی آسیا هزینه‌های هنگفتی می‌کنند اما در مجموع قرعه پرسپولیس بد نیست زیرا دوست داشتم این تیم به النصر نخورد زیرا این تیم به مراتب از الهلال و الوحده قوی‌تر است بهترین نفرات را در اختیار دارد. النصر برای رسیدن به قهرمانی آسیا بیشترین سرمایه‌گذاری را کرده و رسیدن این به جام در اولویتش است.

وی افزود: از طرفی هرچه جلوتر می‌رویم تیم پرسپولیس آماده‌تر می‌شود. دیدار با استقلال تاجیکستان که تیمی دونده و از لحاظ آمادگی جسمانی فوق‌العاده خوب بود خیلی به کار پرسپولیس آمد. هرچند حریف تاجیکستانی بازیکن تکنیکی نداشت و برخی نفراتش مثل دروازه‌بان و تعدادی از مدافعان این تیم ضعیف بودند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس با اشاره به دیدار قبلی الهلال مقابل استقلال گفت: در این بازی مشخص شد نقاط ضعف تیم عربستانی همان چیزی است که پرسپولیس می‌خواهد. تیم ما می‌تواند به دلیل در اختیار داشتن نیروهای کارآمد در تمام نقاط زمین به ویژه در نقاط تهاجمی تیم الهلال را شکست دهد. پرسپولیس در خط جلو بازیکنانی در اختیار دارد که برای هر دفاعی خطرناک هستند. در بازی استقلال با الهلال ناهماهنگی و کندی نفرات خط دفاعی تیم عربستانی را دیدیم و با استفاده از همین نقاط ضعف پرسپولیس توان بردن الهلال را دارد و می‌تواند با پیروزی مقابل این حریف راهی نیمه‌نهایی شود.

کلهر با اشاره به برگزار نشدن دیدار رسمی برای پرسپولیس قبل از بازی با الهلال توضیح داد: قطعاً این موضوع مشکل بزرگی برای پرسپولیس است زیرا اگر این تیم در کوران مسابقات بود هم در شرایط بازی قرار می‌گرفت و هم آماده‌تر بود. با این وجود دیدار مقابل استقلال تاجیکستان به اینکه پرسپولیس تا حدی به جریان بازی برگردد کمک کرد. خوشبختانه شاکله اصلی این تیم هم حفظ شده و به جز سه بازیکن سایر نفرات تأثیرگذار در پرسپولیس ماندند.

وی افزود: کار خوب یحیی گل‌محمدی در بازی با استقلال تاجیکستان استفاده از بازیکنان با تجربه در ترکیب بود که این کار باید مقابل الهلال هم انجام شود. نفرات با تجربه مثل سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، وحید امیری، سیامک نعمتی و مهدی ترابی سال‌ها کنار هم بازی کرده‌ و می‌توانند با استفاده از تجربه خود شانس برد مقابل الهلال را افزایش دهند. تعدادی از این بازیکنان دونده بوده و سرعت لازم را هم دارند. به همین دلیل می‌توانند مقابل خط دفاعی شکننده الهلال موفق عمل کرده و به کمک تیم شأن بیایند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس از لحاظ آمادگی بدنی مقابل استقلال تاجیکستان تیم همیشگی نبود اما نکته خوب کنار هم بازی کردن بازیکنانش است. قطعاً با تمرینات بیشتری که این تیم تا دیدار با الهلال انجام می‌دهد، شرایط بهتری به دست می‌آورد.

کلهر تصریح کرد: از همه این مسائل مهم‌تر، متمرکز برگزار شدن بازی‌ها است و این موضوع به سود پرسپولیس است زیرا بعد مسافت و رفت و آمدهای آنچانی ندارد. شاید برگزاری بازی مقابل الهلال در عربستان کار دشواری باشد اما تجربه ثابت کرده پرسپولیس همیشه در خانه حریف بهتر بازی می‌کند. حضور تماشاگر در ورزشگاه بار سنگینی روی بازیکنان الهلال می‌گذارد و اگر در خانه خودشان و در دقایق ابتدایی نتیجه نگیرند، مورد انتقاد هواداران قرار خواهند گرفت.

وی افزود: این موضوع به پرسپولیس کمک می‌کند و اگر در دقایق ابتدایی موفق به گلزنی شود قطعاً کار راحت‌تری برای رسیدن به برد خواهد داشت. اگر به آمار نگاه کنیم متوجه می‌شویم پرسپولیس در زمین حریف بهتر بازی کرده است.

بازیکن اسبق پرسپولیس با اشاره به کیفیت زمین‌ ورزشگاه‌های کشور عربستان گفت: خودم در این زمین‌ها بازی کردم و می‌دانم عربستان زمین‌های فوق‌العاده‌ای دارد که این موضوع به سود بازیکنان با تکنیک و فیزیکی فوتبال کشورمان است. با نمایشی که از الهلال مقابل استقلال دیدیم اطمینان دارم تیم همیشگی نیست و با توجه به تغییرات زیادی که در این تیم رخ داده مشکل زیادی از لحاظ ناهماهنگی دارد و نیاز به زمان زیادی برای رسیدن به شرایط مطلوب دارد. الهلال در دور مقدماتی هم چنین مشکلی داشت و با نتیجه 4 بر یک مغلوب استقلال تاجیکستان شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو