مظلومی: بعد از بازی با الهلال تا صبح نخوابیدم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۴۶۴۷
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
۱۱۹۵
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بعد از شکست استقلال مقابل الهلال از ناراحتی تا صبح نخوابیدم و حالم مساعد نبود، اما یک عده که ماهیت آن‌ها مشخص است ناجوانمردانه توهین می‌کنند.

خبرگزاری فارس: پرویز مظلومی در خصوص اتفاقاتی که طی روزهای گذشته برای وی رخ داده و یک هوادار در فرودگاه امام به وی فحاشی کرده است اظهار داشت: جا دارد از همه کسانی که در این چند روز از من حمایت کردند تشکر کنم، آنها حس کردند ممکن است همین اتفاق یک روز برای آنها رخ بدهد و به همین دلیل آن حرکت زشت را محکوم کردند.الان هم پرونده فرد هتاک باز است و او در اختیار مقامات قضایی است.

وی افزود: شرایط این روزها را درک می کنم و از این روزها در دوران 40 ساله فوتبالم زیاد دیده ام. از شرایطی که برای استقلال به وجود آمده خیلی ناراحتم اما آنهایی که همه چیز را نادیده می گیرند را به خدا واگذار می کنم. مطمئنا خدا نظاره گر اعمال همه بندگانش است، اگر کسی من را قضاوت کرده او را به خدا واگذار می کنم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: در این مدتی که در هیات مدیره بودم ریالی پول نگرفته ام که بابت آن این همه توهین شنیدم. البته ایرادی ندارد چون به این رفتارها عادت کرده ام ولی تعجب می کنم با وجود اینکه یک عده از عوامل توهین شناسایی شده اند چرا با آنها برخورد نمی شود؟ خوب می دانم پلیس فتا مدت ها است که در حال بررسی وضعیت این افراد است و همه آنها شناسایی شده اند اما اینکه چرا با این افراد برخورد نمی شود برای من سوال است.

مظلومی به فارس تاکید کرد: از زمانی که سرپرست و عضو هیات مدیره استقلال شدم بارها توسط یک عده مورد توهین قرار گرفتم که خط و ربط آنها برای پلیس هم مشخص شده است. حساب این افراد از هواداران جدا است چون این افراد فقط در فضای مجازی فحاشی می کنند، این افراد فقط وظیفه دارند استقلال را به هم بریزند، همه را به جان هم بیندازند و خیلی کارهای کثیف انجام بدهند. من هوادار واقعی استقلال را می شناسم، هر روز با آنها زندگی می کنم، در کوچه و خیابان و فروشگاه آنها را می بینم، هیچکدام از آنها کوچکترین رفتار زشتی ندارند و بعضا شده دقایق زیادی با هم صحبت کرده ایم اما یک عده به اسم هوادار این کارها را انجام می دهند که هوادار استقلال را خراب کنند. مگر من در زمانی که سرمربی تیم بودم و آن نتایج را با هم در دربی گرفتیم هواداران را ندیدم

وی خاطرنشان کرد: می دانم هوادار استقلال تحت فشار است، نمی توانم به آنها بگویم صبر کنید چون صبرشان تمام شده است اما از آنها می خواهم آرامش داشته باشند. بعد از شکست استقلال مقابل الهلال از ناراحتی تا صبح نخوابیدم و حالم مساعد نبود، من زندگی ام را به پای استقلال گذاشتم و دلم برای این تیم می سوزد، من هم همان حالی را دارم که هواداران بعد از باخت به الهلال داشتند اما یک عده که ماهیت آنها مشخص است ناجوانمردانه توهین کردند. می دانم هواداران استقلال تنها با موفقیت و نتیجه گرفتن تیم آرام می شوند،آنها می خواهند تیمشان موفق شود اما اگر در این شرایط آرامش به تیم تزریق نشود مطمئنا باز هم موفقیتی به دست نمی آید.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: یک عده در اینگونه مواقع سوء استفاده می کنند و هیچکس در استقلال رحم نمی کنند. من در مقابل این افراد که تعدادشان زیاد هم نیست خیلی ساکت مانده ام، در این مدت چیزهایی دیده ام که بهتر است دهانم بسته بماند. حرف بزنم زمین و زمان به هم می ریزد ولی هیچوقت دوست نداشتم وارد حواشی و اینگونه مسائل باشم. شاید یک عده فکر کنند مظلومی ساکت است و حرفی نمی زند ولی به خدا قسم اگر این روند ادامه داشته باشد حرف هایی می زنم که سنگ روی سنگ بند نشود.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:30
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1400/06/27
بزن چرا فقط تهدید میکنی تو را به روح پدر مادر و برادرت قسم میدم بزن اگر ریگی به کفش خودت نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
خوب منظور؟ خیلی دوست داره جای مجیدی رو بگیره خخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر