صدری: شانس چندانی برای مدیرعاملی ندارم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۱۰۶
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۸
۹۸۶
ارتباطات گسترده مجید صدری با شرکت‌های گسترش ارتباطات البته مزیت بزرگی است که او دارد و امیدوار است با وارد کردن پول به باشگاه پرسپولیس، هواداران را راضی به حضور خود در این باشگاه کند. صدری که پیش‌تر رئیس هیات مدیره شرکت خدماتی رایتل و مدیرعامل مخابرات بوده، البته پیش‌تر مبلغ ۳۰ میلیارد تومان از همراه اول وارد پرسپولیس کرده و هنوز این پول را به اپراتور مذکور بازنگردانده است.

فرهیختگان: تاریخ 58ساله پرسپولیس مملو از تغییر و تحولات در سطح مدیریت است. این باشگاه پیش از صدری 30 مدیرعامل و سرپرست مدیرعاملی داشته و مدیرعامل پیشین مخابرات، سی‌ویکمین فردی است که روی صندلی مدیرعاملی این باشگاه (به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی) نشسته است. مردی که از همراه اول وارد پرسپولیس شد تا پول به این باشگاه تزریق کند و پس از استعفای جعفر سمیعی، ردای ریاست را بر تن کرد.

او حالا وظیفه دشواری را بر دوش دارد و در شرایطی که سرخ‌پوشان درگیر بدهی‌های فراوانی هستند و چهار جام (لیگ قهرمانان، لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام) را پیش‌رو دارند، باید به فکر پرداختی بازیکنان هم باشد. سمیعی اما با وجود تمام این شرایط چند روزی است که به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی منصوب شده و همگان منتظرند تا حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان حکم به مدیرعاملی او بدهد و یا مدیرعامل جدیدی را برای پرسپولیس منصوب کند.

هرچند در همان روزهای ابتدایی صحبت‌های بسیاری درباره گزینه‌های جانشینی سمیعی در پرسپولیس مطرح بود، اما این روزها شایعات فروکش کرده و هنوز تکلیف این باشگاه مشخص نیست. از سوی دیگر ماجرای برگزاری مزایده برای تعیین کارگزار جدید باشگاه پرسپولیس هم مزید بر علت شده تا سرخ‌پوشان شرایط حساسی را پشت‌سر بگذارند.

یک عنوان بی‌وفا

«سرپرست مدیرعاملی» البته هرگز عنوان وفادارانه‌ای برای هیچ‌کس در پرسپولیس نبوده و تاریخ نشان داده هرکس در این پست مشغول به‌کار شده درنهایت نتوانسته عنوان مدیرعاملی را یدک بکشد. علی پروین، نخستین فردی بود که در دوره دوم دولت اصلاحات به سرپرستی پرسپولیس رسید و مرداد 82 این عنوان را به اکبر غمخوار واگذار کرد. تیرماه 83 و پس از کنار رفتن غمخوار، خطیب به‌عنوان دومین نفر عهده‌دار پست سرپرستی مدیرعاملی در پرسپولیس شد. 11 مهر 1388 و در میان شعارهای «مدیر سیاسی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم» هواداران پرسپولیس، حبیب کاشانی به‌مدت حدود دو سال سرپرست پرسپولیس شد و درنهایت جای خود را به محمد رویانیان داد.

بهروز منتقی در شهریور 1393 یک بار دیگر به‌عنوان سرپرست مدیرعامل پرسپولیس رسید و درنهایت سه ماه بعد جای خود را به حمیدرضا سیاسی داد. علی‌اکبر طاهری هم در دی‌ماه 1393 سرپرست مدیرعامل پرسپولیس شد و یک‌ماه بعد جای خود را به محمدحسین نژادفلاح داد. مهدی رسول‌پناه هم در 21 اسفند 1398 به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس منصوب شد و درنهایت و درحالی که سرپرست‌ها نهایتا می‌توانند 6 ماه در این پست بمانند، 9 ماه بعد جای خود را به جعفر سمیعی داد. صدری هفتمین سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است و شانس بسیاری برای مدیرعاملی دارد، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که او تمایلی برای رسیدن به این عنوان ندارد.

او به نزدیکان خود گفته در این پست ماندگار نیست و به‌زودی جای خود را به شخص دیگری خواهد داد. صدری البته تمایل بسیاری برای فعالیت به‌عنوان مدیرعامل دارد، اما او از نزدیکان وزیر شنیده که در این پست ماندگار نیست و به همین دلیل نیز اصراری برای ماندن ندارد. حدود دو هفته از رسمی‌شدن انتخاب صدری به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس گذشته و هنوز خبری جدی برای تغییر او به گوش نمی‌رسد.

اتفاقی که شاید در مقطع فعلی و با توجه به عدم‌تعیین مدیرعامل جدید باعث عقب‌رفتن اسپانسرها شود. صدری البته در این مدت تلاش کرده تا با نامه‌نگاری به AFC پیگیر وصول طلب کالدرون از مطالبات پرسپولیس شود، اما هنوز نتوانسته به موفقیت چندانی دست پیدا کند و کنفدراسیون فوتبال آسیا مثل دفعات قبلی و به بهانه تحریم بانکی، مطالبات سرخ‌پوشان را پرداخت نکرده است.

مزیت بزرگ صدری

ارتباطات گسترده مجید صدری با شرکت‌های گسترش ارتباطات البته مزیت بزرگی است که او دارد و امیدوار است با وارد کردن پول به باشگاه پرسپولیس، هواداران را راضی به حضور خود در این باشگاه کند. صدری که پیش‌تر رئیس هیات مدیره شرکت خدماتی رایتل و مدیرعامل مخابرات بوده، البته پیش‌تر مبلغ 30 میلیارد تومان از همراه اول وارد پرسپولیس کرده و هنوز این پول را به اپراتور مذکور بازنگردانده است.

صدری که امید چندانی به بقا در پست فعلی ندارد البته فعلا تصمیمی برای قرض گرفتن از همراه اول ندارد و منتظر است تا وزیر جدید ورزش و جوانان تکلیف مدیرعامل جدید پرسپولیس را تعیین کند تا درنهایت تکلیف او نیز برای ماندن در هیات‌مدیره مشخص شود. در باشگاه پرسپولیس فعلا همه چیز روی هواست و هیچ‌کس تکلیف خود را نمی‌داند. داخل زمین اما سرخ‌پوشان وضعیت بهتری دارند و آماده آغاز لیگ هستند. با توجه به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم و طبیعتا عدم‌تلاش برای جذب بازیکن خاصی از سوی این تیم، فعلا باید منتظر ماند و دید شرایط سرخ‌ها چگونه پیش می‌رود. صدری ماندگار است؟ دست‌کم خودش امیدی به بقا ندارد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دارو سازی عبیدی - فوتر
زمردی_فوتر اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر