اسکوچیچ باز هم دست به دامن لژیونر‌ها می‌شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۲۵۲
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
۷۷۹
تعطیلی ادامه‌دار لیگ برتر، باعث دوری برخی از ملی‌پوشان از شرایط مسابقه شده و این مشکل در دو دیدار آینده تیم ملی هم گریبان برخی از شاگردان اسکوچیچ را می‌گیرد.

ایسنا: تعطیلی ادامه‌دار لیگ برتر به علت حضور در پیش فصل لیگ بیست و یکم، باعث کاهش آمادگی بازیکنان ملی پوش شاغل در تیم‌های ایرانی شده است. اتفاقی که پیش از این دیدار با سوریه و عراق هم دست دراگان اسکوچیچ را در پوست گردو قرار دارد.

حتی اسکوچیچ و بازیکنان دعوت شده به تیم ملی هم در مصاحبه‌های خود به تعطیلی مسابقات و خارج شدن از اوج آمادگی جسمانی و فنی اشاره کردند. سیاوش یزدانی یکی از بازیکنانی بود که درباره دعت به تیم ملی با وجود تعطیلی مسابقات گفته بود به مدت دو هفته هیچ تمرینی را نداشته و استراحت کرده است.

این مشکل کمابیش در آستانه دیدار با امارات و کره‌جنوبی هم پا برجا مانده و سرمربی تیم ملی همچنان از تعطیلی مسابقات باشگاهی و در نتیجه خارج شدن بازیکنان از شرایط مسابقه متضرر خواهد شد. به طوری که وحید هاشمیان دستیار اسکوچیچ چندی پیش گفته بود اولویت کادرفنی قرار گرفتن بازیکنان در کوران مسابقه است تا اینکه با برگزاری اردوهای بلند مدت، آن‌ها را از شرایط بازی خارج کند!

با این اوضاع و احوال، سرمربی کروات تیم ملی همانند بازی با عراق و سوریه بیشترین تمرکز خود را روی استفاده از لژیونرها می‌گذارد که همگی به علت حضور در لیگ های اروپایی یا حاشیه خلیج فارس در شرایط مسابقه قرار دارند و تا فرا رسیدن دیدارهای ملی چندین دیدار سنگین و مختلف را انجام داده‌اند.

در اردوی قبلی تیم ملی ۱۰ بازیکن لیگ برتری حضور داشتند که از این تعداد حداقل چهار نفر در ترکیب اصلی به میدان رفتند و برخی هم به مرور در جریان بازی‌ها به عنوان یارت عویضی به میدان آمدند. سایرین هم گزینه‌های بالقوه برای تعویض شدن و بازی کردن بودند که برخی ادعا کرده بودند از شرایط بازی به دور هستند.

در نتیجه وضعیت کنونی که تیم ملی به دو بخش بازیکنان لژیونر و داخلی تقسیم شده، نه اسکوچیچ می‌تواند اردوی بلند مدتی را برگزار کند و نه از لژیونرها برای مدت زمان بیشتری بهره ببرد چرا که در هر دو حالت قوانین بین‌المللی یا محدودیت‌ها دست و پاگیر سرمربی تیم ملی شده‌اند.

در عین حال، تیم ملی پانزدهم مهر باید با امارات در دوبی و در ورزشگاه زعبیل (محل دیدار استقلال و الهلال) دیدار کند که هدایت این تیم را سرمربی سرشناس هلندی یعنی برت فن مارویک بر عهده دارد. سپس تیم ملی به تهران می‌آید و بیستم مهر میزبان کره جنوبی است تا با کسب حداکثر امتیازها به صدرنشینی خود در این گروه ادامه دهد و جواز حضور در جام جهانی قطر را به دست آورد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر