توضیحات صدری درباره پرونده کالدرون و کارگزار
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۳۴۰
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۱
۱۰۳۶
سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: با یک تعامل جدی با کالدرون کار به اینجا نمی‌کشید و نمی‌دانم چرا مسئولان وقت این کار را نکردند.

ایسنا: سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: با یک تعامل جدی با کالدرون کار به اینجا نمی‌کشید و نمی‌دانم چرا مسئولان وقت این کار را نکردند.

مجید صدری درباره جدایی سمیعی و حضورش در سمت سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: آقای سمیعی یار بسیار خوبی برای ما بود و زحمت‌های زیادی کشید اما به علت مسائل شخصی تصمیم گرفت از تیم جدا شود. با وجود جلسات مختلف و اصرار آقای سجادی اما آقای سمیعی ادامه همکاری را صلاح ندانست و باشگاه را ترک کرد. به علت شرایط خاص باشگاه، هیات‌مدیره جلسه گذاشت و تصمیم گرفت فعلا من سرپرست باشگاه باشم تا مدیرعامل جدید انتخاب شود.

او ادامه داد: از آقای سجادی تشکر می‌کنم که برای اولین بار بود که به تصمیم هیات‌مدیره اعتماد شد. فعلا به دلیل بازی‌های حساس و بحث لیگ قهرمانان آسیا تلاش همه این است که در تیم آرامش باشد و ان‌شاءالله بعد از آن تغییرات انجام می‌شود. هیات‌مدیره یک نفر را کم دارد اما ترجیح می‌دهیم با همین چهار نفر کار کنیم.

توضیحات صدری درباره پرونده کالدرون و کارگزار

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت تیم گفت: با نظر آقای گل‌محمدی که زحمات زیادی برای تیم کشید، دو بازی تدارکاتی پیش رو داریم که بتوانیم با آمادگی به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برویم. طبق برنامه‌ی گل ‌محمدی بازیکنان مدنظرش را جذب کردیم. فعلا بنا نداریم بازیکن خارجی جذب کنیم و به خاطر کالدرون پنجره ما بسته است اما تیم ما آماده است.

او درباره وضعیت بدهی باشگاه پرسپولیس به کالدرون بیان کرد: متاسفانه با وجود اینکه از ورزش به عنوان نماد صلح یاد می‌شود اما به خاطر تحریم‌ها اجازه نمی‌دهند طلب ما از پاداش‌ لیگ قهرمانان آسیا وارد ایران شود. نامه‌های متعددی به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادیم و به آنها گفتیم که این طلب را مستقیما به کالدرون بدهند. جدیدا به شیخ سلمان نامه زدیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم.

صدری اضافه کرد: سه میلیون و ۴۰۰ هزار دلار طلب داریم و نامه زدیم که اجازه دهید و این پول را به حساب آقای کالدرون و دستیارانش بریزید اما گفتند ما در مسائل داخلی شما دخالت نمی‌کنیم. همیشه اعتقاد دارند که ورزش نماد صلح و دوستی است اما اینگونه برخورد می‌کنند. امیدوارم این مشکل حل شود. مساله بودیمیر هم به همین شکل بود که خداراشکر حل شد. بدهکاری ما به کالدرون حدود ۷۰۰ هزار یورو بود. من یک بار با کالدرون صحبت کردم و به نظرم با یک تعامل جدی دیگر کار به اینجا نمی‌کشید و نمی‌دانم چرا مسئولان وقت این کار را نکردند. این بدهکاری‌ها برای ما نیست اما مجبوریم آنها را پرداخت کنیم. اگر بدهی نداشتیم خیلی بهتر می‌توانستیم کار را پیش ببریم.

او درباره اتمام کار با کارگزار فصل گذشته باشگاه نیز گفت: کارگزار با ما قرارداد سه ساله داشت و دو سال دیگر باید ادامه می‌داد اما رقم ما با رقم پیشنهادی آنها متفاوت بود. البته تعهدات فصل قبل را کامل انجام دادند اما تنها راه ما این بود که به صورت مسالمت‌آمیز توافق کنیم که بعد از مصوب‌شدن در هیات‌مدیره این کار انجام شد. برای کارگزار جدید پرسپولیس مزایده انجام خواهیم داد، کارشناس رسمی داریم و براساس مسائل مختلف قیمت پایه را اعلام می‌کنیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس درباره پرداختی به اعضای تیم نیز بیان کرد: از فصل گذشته درصدی باقی‌ مانده و داریم تلاش می‌کنیم مانده قرارداد و پاداش‌ها را پرداخت کنیم که با آسودگی خاطر کار را دنبال کنیم. می‌خواهیم برای فصل جدید در زمان‌های مقرر پرداخت داشته باشیم که دیگر مسائل فصل گذشته به وجود نیاید. با وجود کالدرون و همه بدهی‌های فصل‌های گذشته شرایط سختی در باشگاه به وجود آمد که با درایت هیات‌مدیره و آقای سمیعی حل شد. این موفقیت به خاطر تلاش دسته‌جمعی و صبر اعضای تیم بود که نگذاشتند رسانه‌ای شود. آنها با غیرت و مردانگی برخورد و بازی کردند که در نهایت در عملکردشان موفق هم بودند.

صدری درباره آخرین وضعیت ابراهیم شکوری گفت: او سرباز است و در حال گذراندن سربازی‌اش است اما پس از اتمام آن در خدمتش خواهیم بود.

او در پایان درباره تعامل با تیم ملی گفت: بنای ما بر این است که تعامل داشته باشیم و به تیم ملی کمک می‌کنیم. از آقای گل‌محمدی خواستیم که آقای باقری و آقای خانبان و بازیکنان را به تیم ملی بدهیم. در پایان باید بگویم که می‌خواهیم در دوره جدید زیرساخت‌های باشگاه را به شکلی برنامه‌ریزی کنیم که اینگونه درگیر مسائل مالی نشویم. داریم کار می‌کنیم تا درآمدزایی کنیم و جا دارد از اینجا از همه هواداران و همچنین کادر فنی و هیات‌مدیره که در این مدت تلاش شبانه‌روزی کردند، تشکر کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر