عبادی‌پور: تا زمانی که لایق تیم‌ملی باشم، می‌مانم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۳۶۶
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۹
۷۳۸
خوشحالم که حضور آقای عطایی در تیم‌ملی همراه با قهرمانی بود. روز‌های سختی را پشت‌سر گذاشتیم، اما سعی کردیم با آنالیز رقبا، شرایط را برای خودمان ساده کنیم. ما سعی می‌کردیم در میدان بجنگیم و به روز‌هایی که پشت‌سر گذاشتیم فکر نکنیم تا تمرکزمان از دست نرود.

فرهیختگان: والیبال ایران در ماه‌های اخیر بحران‌های بسیاری را پشت‌سر گذاشت؛ از حضور ناموفق در لیگ ملت‌های والیبال تا ناکامی در المپیک. پس از جدایی آلکنو از تیم‌ملی والیبال، بسیاری نگران جانشین او بودند، به‌ویژه آنکه نسل طلایی ایران نیز از تیم‌ملی خداحافظی کرده بود و سیدمحمد موسوی و سعید معروف جای خود را به جوان‌تر‌ها داده بودند. در میان همه این نگرانی‌ها اما حضور بهروز عطایی امید را به والیبال بازگرداند. سرمربی موفق تیم‌ملی که پیش از المپیک می‌دانست قرار است با تیم‌ملی به چیبای ژاپن برود، از همان روزها طرح حضور برخی جوان‌ها ازجمله علی رمضانی را در تیم‌ملی ریخته بود.

او می‌دانست که اعتماد به بازیکنانش می‌تواند نتیجه‌ای درخشان را رقم بزند. در این میان البته نقش میلاد عبادی‌پور هم پررنگ بود. کاپیتان جدید تیم‌ملی فشار بسیاری را به دوش کشید تا جوان‌ترها اعتمادبه‌نفس لازم را برای دیدار مقابل کره‌جنوبی که چندی‌پیش به‌سختی شکست‌شان دادیم، چین که پدیده مسابقات بود و ژاپن که در المپیک و جام ملت‌ها موفق شد ایران را شکست بدهد، پیدا کنند. او البته علاوه‌بر به‌دوش کشیدن بار کاپیتانی تیم‌ملی، عنوان بهترین دریافت‌کننده مسابقات را هم گرفت تا با دست پر به ایران بازگردد. گفت‌وگوی عبادی‌پور را در ادامه می‌خوانید.

ایران برای چهارمین‌بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در آسیا شد. سطح این مسابقات را چطور دیدی؟

بسیاری تصور نمی‌کردند پس از المپیک بتوانیم به‌سرعت تیم را جمع کرده و راهی مسابقات آسیایی شویم. به هرحال روزهای دشواری را پشت‌سر گذاشتیم و در این روزها والیبال ایران شرایط بحرانی را تجربه کرد، اما شکر خدا موفق شدیم با همدلی و به پشتوانه کادر ایرانی تیم‌ملی، رقبا را یکی‌یکی شکست داده و عنوان قهرمانی را به‌دست آوریم. مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و دیدید که ژاپن از چین شکست خورد. این نشان می‌دهد تیم‌هایی مثل چین با تمام قدرت به مسابقات آمده بودند. ازسوی دیگر ما هم انگیزه بسیاری داشتیم تا انتقام المپیک و جام ملت‌ها را از ژاپن بگیریم و خوشحالم که توانستیم به این عنوان دست پیدا کنیم.

چین پس از شکست دادن ژاپن، با ایران بازی کرد، اما نتوانست بازی‌ای را که مقابل سامورایی‌ها ارائه کرده بود مقابل شما به نمایش بگذارد. آنها خسته بودند؟

بدون شک فشار مسابقات روی دوش تمام تیم‌ها بود و نمی‌توانیم بگوییم یک تیم خسته بود و دیگری کاملا ریکاوری شده بود. ما انگیزه بسیاری برای نمایش توانایی‌هایمان داشتیم و در این راه هیچ تیمی حریف‌مان نمی‌شد. خوشحالم که به موفقیت رسیدیم.

یکی از موضوعاتی که نگرانی بسیاری از دوستداران والیبال را به‌همراه داشت، جوانگرایی در تیم‌ملی بود. کاپیتانی این تیم دشوار نبود؟

کار سختی داشتم و فشار زیادی روی من بود. تیم جوان شده بود و ازسوی دیگر باید بار کاپیتانی را به دوش می‌کشیدم، اما سعی کردم از تجربه خودم استفاده کنم و به هیچ‌چیزی جز مدال طلا فکر نکنم.

بهروز عطایی هم جانشین آلکنو شد، کادر ایرانی تیم‌ملی را چطور دیدی؟

خوشحالم که حضور آقای عطایی در تیم‌ملی همراه با قهرمانی بود. روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتیم، اما سعی کردیم با آنالیز رقبا، شرایط را برای خودمان ساده کنیم. ما سعی می‌کردیم در میدان بجنگیم و به روزهایی که پشت‌سر گذاشتیم فکر نکنیم تا تمرکزمان از دست نرود. خوشحالم که بازیکنان با تمام قوا به میدان آمدند و یکی پس از دیگری عناوین را کسب کردند. بدون شک این قهرمانی حاصل تلاش بازیکنان و کادر ایرانی تیم‌ملی است.

بسیاری از بازیکنان از شرایط میزبانی گله داشتند. اوضاع چطور بود؟

خیلی بد. واقعا از ژاپن انتظار نداشتیم اینچنین میزبانی را به‌عهده گیرد. شرایطی که دیدیم دور از انتظار بود، ولی ما سعی کردیم درکنار یکدیگر نشان دهیم لایق مدال طلا هستیم. تیم ایران بسیار یکدل و هماهنگ بود و نتیجه آن را هم دید.

و سوال پایانی؛ تا چه زمانی در تیم‌ملی حضور خواهی داشت؟

بدون شک من تلاش می‌کنم تا زمانی‌که آمادگی لازم را داشته باشم برای تیم‌ملی کشورم بجنگم و فعلا به خداحافظی فکر نمی‌کنم. درواقع می‌توانم بگویم تا زمانی‌که خودم آمادگی لازم را داشته باشم و مربیان به من اعتماد کنند و لایق دعوت به تیم‌ملی باشم، از پیراهنی که به تن دارم دفاع خواهم کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر