واکنش شریعتمداری به اظهارات یک نماینده باکو
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۵۴۲
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
۲۶۵۰
مدیر مسئول کیهان گفت: در خبرها آمده که رژیم آل سعود با همکاری رژیم صهیونیستی درپی راه اندازی شبکه ای با عنوان « آذربایجان ــ اینترنشنال “ است. شبکه ای مشابه « ایران ــ اینترنشنال “ که از چند سال قبل علیه جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است.

خبرگزاری فارس: مدیر مسئول کیهان گفت: در خبرها آمده که رژیم آل سعود با همکاری رژیم صهیونیستی درپی راه اندازی شبکه ای با عنوان « آذربایجان ــ اینترنشنال “ است. شبکه ای مشابه « ایران ــ اینترنشنال “ که از چند سال قبل علیه جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است.

حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان در پاسخ به سوالی که نظرش را درباره تصمیم عربستان برای راه اندازی شبکه « آذربایجان ــ اینترنشنال “ پرسیده بود گفت : خبر را شنیده‌ام و راه اندازی این شبکه را یکی دیگر از مجموعه حماقت های آل سعود می‌دانم .

وی در ادامه گفت: در خبرها آمده که رژیم آل سعود با همکاری رژیم صهیونیستی درپی راه اندازی شبکه ای با عنوان « آذربایجان ــ اینترنشنال “ است. شبکه ای مشابه « ایران ــ اینترنشنال “ که از چند سال قبل علیه جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است.

واکنش شریعتمداری به اظهارات یک نماینده باکو

شریعتمداری در باره انگیزه مشترک سعودی‌ها و صهیونیست‌ها از راه اندازی این شبکه اظهار داشت: ایجاد شکاف‌ها و گسل‌های قومیتی و ترویج افکار تجزیه طلبانه، اصلی ترین برنامه هائی است که برای شبکه « آذربایجان ــ اینترنشنال» تعریف شده است و این دقیقاً همان پاشنه آشیل یا به قول خودمان چشم اسفندیار شبکه مورد اشاره است که آل سعود با حماقت و اسرائیل با خباثت از آن غفلت کرده اند .

مدیر مسئول کیهان افزود: شنیده شده یکی از کارشناسان ایرانی تبار رژیم صهیونیستی که برای کار در این شبکه دعوت شده بود، به شدت با راه اندازی آن مخالفت کرده و هشدار داده است که فعالیت این شبکه به نفع ایران خواهد بود.

شریعتمداری گفت: درباره علت مخالفت این کارشناس اسرائیلی اطلاعی در دست نیست ولی به احتمال بسیار زیاد اعتقادات شیعی و علاقه شدید آذری‌های ساکن جمهوری آذربایجان علت مخالفت وی با راه اندازی این شبکه بوده است.

مدیر مسئول کیهان تصریح کرد: مردم در جمهوری آذربایجان با آذری‌های ساکن استان‌های آذری زبان ایران روابط دوستانه و عمیقی دارند و جمهوری آذربایجان را با استناد به شواهد تاریخی، بخش جدا شده‌ای از ایران می دانند. قاطبه مردم در جمهوری آذربایجان، جدائی خود از وطن اصلی را حاصل خیانت پادشاهان قاجار و عهدنامه استعماری « گلستان “ می دانند که توسط سر گور اوزلی (Sir Gore Ouseley) سفیر وقت انگلسیس در ایران تهیه و تنظیم شده و میان دولت های وقت قاجار و روسیه تزاری به امضاء رسیده بود.

شریعتمداری در ادامه گفت: مردم در جمهوری آذربایجان نیز مانند آذری های ایران شیعه و شیفته جمهوری اسلامی ایران هستند و عجیب آن که ماجرای تاریخی جدائی از ایران را به عنوان یک رخداد تلخ به خاطر داشته و سینه به سینه نقل می کنند.

مدیر مسئول کیهان بیان داشت: دقیقا به همین علت است که دامن زدن به افکار تجزیه طلبانه در جمهوری آذربایجان کفه طرفداران الحاق به جمهوری اسلامی ایران را تقویت می کند.

شریعتمداری افزود: چند روز قبل آقای حسینقلی اف یکی از نمایندگان مجلس جمهوری آذربایجان به بهانه اختلاف نظری که بین ایران و آذربایجان در خصوص تردد کامیون های ایران به ارمنستان پدید آمده بود دست به اقدامی مسخره و غیر منتظره زده و طی نطقی ایران را تهدید کرده ! و گفته بود اگر ایران به خواسته دولت آذربایجان توجه نکند و برای ورود به ارمنستان از جمهوری آذربایجان اجازه نگیرد باید مراقب استان های ترک نشین شمال غربی خود باشد! که اظهارات وی در جمهوری آذربایجان با تمسخر مردم و محافل سیاسی روبرو شده بود.

شریعتمداری افزود: از آنجا که حسینقلی اف روابط نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد، اظهارات سخیف و احمقانه وی را باید به حساب ماموریت وی از سوی صهیونیست ها گذاشت وگرنه بعید است که نداند مردم جمهوری آذربایجان شیفته ایران اسلامی هستند.

مدیر مسئول کیهان در پاسخ به سئوالی درباره نقش دولت آذربایجان در این ماجرا گفت: این حرکت مشکوک علیه دولت آقای علی اف تدارک شده و ایشان باید مراقب آن باشند و از ترفند صهیونیست ها حذر کنند درباره ایران باید گفت آل سعود و صهیونیست ها مثل همیشه آر پی جی را برعکس گرفته اند!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر