الهامی: خوب نیست نساجی خانه به دوش باشد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۵۶۱
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۲
۶۰۱
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: ما دوست داریم در قائمشهر بازی کنیم و برای شخصیت تیمی ما خوب نیست که خانه به دوش باشیم و یک ورزشگاه مناسب برای تمرین و مسابقه نداشته باشیم.

تسنیم: ساکت الهامی پس پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در دیداری دوستانه درخصوص شرایط تیمش اظهار داشت: در بازی امروز هر دو تیم خسته بودند چون ما دو روز پیش با سپاهان بازی کرده بودیم و ذوب‌آهن هم دیروز با پیکان بازی کرده بود.

وی ادامه داد: بازی‌های دوستانه برای محک تیم‌هاست و تیم‌ها چون در شرایط بدنسازی هستند از کیفیت خوبی برخورردار نیستند و قاعدتا بازی از فرم اصلی خارج شده بود. خوشبختانه یک بازی پرفشار برای هر دو تیم بود، نتیجه این بازی اصلا مهم نیست، هر دو تیم یک بازی فیزیکی به نمایش گذاشتند و چون در کوران فصل بدنسازی هستند نتیجه بازی نمی‌تواند ملاک عملکرد تیم‌ها باشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص جوانگری تیمش عنوان کرد: نساجی در فصل گذشته میانگین سنی بالایی داشت و ما سعی کردیم با جذب جوانان خوبی که در تیم‌های پایه داشتیم و همینطور یکی دو بازیکن از تیم‌های دیگر فکر می‌کنم در تاریخ نساجی کمتر موقعیتی پیش آمده باشد که 6 نفر از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان اضافه شده باشند. این اتفاق برای من مایه خوشحالی است و فقط ناراحتیم که نتوانستیم بازیکنان جوان بیشتری را جذب کنیم.

الهامی اضافه کرد: ما در بازی با ذوب‌آهن 2-3 بازیکن را استراحت دادیم و چند بازیکن هم مصدوم داشتیم. ذوب آۀن هم 4-5 بازیکنش را استراحت داده بود. تیم‌هایی مثل ما باید به جوانانشان بها بدهند تا به شرایط آرمانی برسیم. ما از لحاظ مالی توان رقابت با تیم‌های بزرگ کشور نداریم و چاره‌ای نداریم تا با جوانان کار کنیم. ان‌شاءالله فوتبال مازندران به شرایطی برسد که به جوانانش افتخار کند.

وی در خصوص شرایط تیم‌ها در لیگ بیست و یکم عنوان کرد: امسال قطعا لیگ پرفشاری را خواهیم دید چون تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال و سپاهان مدعی هستند و تیم‌هایی مثل گل‌گهر، فولاد، ذوب‌آهن و حتی نساجی تیم‌های جوانی هستند و نزدیک به هم بازی می‌کنند و این مسئله رقابت را بین تیم‌ها سخت و پرفشار کرده است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص تغییر چمن ورزشگاه وطنی و اینکه چقدر امید دارند تا در این ورزشگاه بازی کنند، خاطرنشان کرد: من همیشه گفته‌ام تیم ما نساجی مازندران است و در چمن مصنوعی که دیگر بازی نخواهیم کنیم چون مصدومیت‌ها زیاد است، البته دیگر آن چمن مصنوعی را هم نداریم. من زمین ساری را ندیده‌ام، زمین ورزشگاه انقلاب هم کیفیت خوبی نداشت و باید یک زمین خوب برای ما خودمان انتخاب کنیم چون تیم ما فوتبال روی زمین را بازی می‌کند.

الهامی افزود: اینکه ‌می‌گویند تا اسفندماه زمین وطنی آماده می‌شود قطعا شرایط سختی پیدا خواهیم کرد، خودمان را نمی‌توانیم گول بزنیم اگر می‌خواهند کاری انجام دهند باید تا آذرماه زمین وطنی آماده شود، نمی‌خواهد کار زیادی را هم انجام دهند و با همین شرایطی که کار می‌کنند فکر می‌کنم تا 2 ماه دیگر می‌تواند آماده شود. من دوست دارم که در قائمشهر بازی کنیم، فکر نمی‌کنم کیفیت زمین چمن ساری خوب باشد، زمین انقلاب و دستگردی هم شرایطی خوبی ندارد و نمی‌دانیم کجا باید بازی کنیم. با توجه به تماشاگران‌مان ما تیم 4،5 جدول هستیم. غیر از 3 تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتور در هر شهری بازی کنیم ورزشگاه را پر می‌کنیم و یک تیم پرطرفدار هستیم. برای شخصیت تیم ما خوب نیست که خانه به دوش باشد و یک ورزشگاه مناسب برای تمرین و مسابقه نداشته باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر