خلعتبری: محرم لطف کرد و ده را به من داد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۷۰۸
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
۷۰۸
از محمدرضا خلعتبری درباره خداحافظی نپرسید بخصوص که هنوز اینقدر با حس و حال موثر فوتبال بازی می‌کند.

ورزش سه: محمدرضا خلعتبری یک سال دیگر هم با سپاهان خواهد بود. وی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بالاخره وقتی باشگاهی مثل سپاهان بازیکنی را بخواهد نیازی به فکر کردن ندارد. سال گذشته هم با شهرخودرو قرارداد داشتم ولی جدا شدم و به باشگاه بزرگ و حرفه ای سپاهان آمدم. همیشه سپاهان برای من قابل احترام بوده و در این تیم راحت هستم و برای همین این جا را انتخاب کردم.

او در مورد شرایط سپاهان ادامه داد: شرایط خیلی خوبی داریم. ۱۲ روز در تهران بودیم و روز پنجشنبه اردوی ما به اتمام می‌رسد. قبل از آن هم یک هفته در اصفهان تمرین کردیم. یکسری بازیکنان از تیم ما جدا شدند و برایشان آرزوی موفقیت می کنیم. بازیکنان خیلی خوبی هم مانند مسعود ریگی،مغانلو،احمدزاده،میرزازاد و یک گلر خارجی به جمع ما اضافه شدند. انشالله بتوانیم فصل خوبی داشته باشیم و نتایج قابل قبولی بگیریم.

این بازیکن در خصوص پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ در دیدار دوستانه مقابل نساجی توضیح داد: من با آقای نویدکیا صحبت کردم بعد از اینکه محبی رفت گفتم که اگر می شود من شماره ۱۰ را بپوشم. یکی، دو بازیکن دیگر هم بودند که علاقه داشتند این شماره را بپوشند ولی آقای نویدکیا لطف کرد و به من داد.

خلعتبری در خصوص اینکه سپاهان فصل گذشته مدعی اصلی قهرمانی بود و در فصل آینده می تواند جام را بالای سر ببرد یا خیر گفت: فصل گذشته هم تیم ما پتانسیل قهرمانی را داشت که متاسفانه با اشتباهات خودمان در یکی دو بازی نتوانستیم قهرمان شویم ولی امسال شرایط خوبی داریم و بازیکنان خوبی هم اضافه شدند. انشاالله بتوانیم قهرمانی را بیاوریم و تیم ما این پتانسیل را دارد.

خلعتبری در خصوص اینکه جدایی مهره‌ها به سپاهان ضربه میزند یا خیر اینگونه توضیح داد: ما با توجه به نیاز هایی که داشتیم بازیکن جذب کردیم و صددرصد آقای نویدکیا روی بازیکنانی که گرفته شناخت داشته و هر بازیکنی که به اینجا آمده بهترین بازیکن فصل قبل تیم خودش بوده. مطمئنا در این فصل بازیکنانی که جذب شدند خیلی به ما کمک می‌کنند و انشالله که جای بازیکنان جدا شده را پر کنند.

مهاجم سپاهان در خصوص دیدار دوستانه‌ای که قرار است با گل‌گهر سیرجان برگزار کنند عنوان کرد: پنجشنبه با تیم آقای قلعه‌نویی بازی داریم. گل گهر تغییر و تحولات زیادی داشته و بازیکنان خیلی خوبی گرفته است. شرایط شان خیلی خوب است و آمادگی خوبی در بازی‌های دوستانه داشتند. ما می‌خواهیم بازی دوستانه خوبی انجام بدهیم و خودمان را محک بزنیم. بازی های لیگ تقریباً یک ماه دیگر شروع می شود و امیدوارم در این مدت بازی‌های دوستانه خوبی انجام بدهیم و نقاط ضعف مان را بدانیم که برطرف کنیم تا انشاالله در لیگ مشکلی پیش نیاید.

خلعتبری در پایان در مورد عملکرد هم تیمی اش یاسین سلمانی که این روزها تبدیل به یک ستاره در فوتبال شده است افزود: یاسین فوتبالیست خیلی خوب با توانایی بالا است. مطمئنا در سال‌های آینده خیلی بیشتر از این بازیکن می شنوید. انشالله شرایط برایش به گونه ای مهیا که لژیونر شود و با توجه به اینکه توانایی اش را دارد در تیم‌های خیلی خوب اروپایی توپ بزند. فصل قبل خیلی به ما کمک کرد برایش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در فصل آینده هم خوب کار کند. در آینده هم می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

وی در خصوص اینکه در این فصل قصد خداحافظی دارد یا خیر گفت: تا موقعی که خوب باشم و کمک کنم بازی می‌کنم. تمام بازیکنان همانطور که یک روز فوتبال را شروع می‌کنند یک روز هم باید خداحافظی کنند و این طبیعی است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر